Téma #606
Autor:Smetiprach
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:14.09.2007 14:57
Počet návštěv:4762
Počet názorů:343

Jenom rychlá anketa (pouze ocásek k stanislavově diskuzi)
Obtěžuje vás někdo svými archívy? Prosím, jenom kdo a kterými, jde opravdu jenom o statistiku. Děkuji, J.


Obtěžující archívy:

Mario Czerney - komerčním smažkám
Mario Czerney - ejakuláty
_-.-_   - pokusy o objevení Ameriky (komentář autora v diskuzi) 
Shari: tu úplne stačil prológ
Zlatý fond

Počet úprav: 11, naposledy upravil(a) 'Smetiprach': 25.09.2007 11:04.

Názory
20.09.2007 19:26
Mario Czerney
oni mi stejně asi neodpoví... ale ani se jim nedivím, kdo by se furt zabejval píčovina:-)
20.09.2007 19:27
Humble
Mario Czerney napsal(a):
oni mi stejně asi neodpoví... ale ani se jim nedivím, kdo by se furt zabejval píčovina:-)
Odpověď jsi dostal o kousek výš, viz názor 19.09.2007 18:15.
20.09.2007 19:30
Mario Czerney
Humble napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
oni mi stejně asi neodpoví... ale ani se jim nedivím, kdo by se furt zabejval píčovina:-)
Odpověď jsi dostal o kousek výš, viz názor 19.09.2007 18:15.
slíbil jsem, žádné jsem nepoužil a pokud vím Confused mario je hodnej kluk, který tu nikdy nikoho neurazil, tak mi nejde do hlavy, proč ani on, můj nejlepší přítel ,by na Literrru nemohl psát.. :?/
20.09.2007 19:30
Mario Czerney
aspoň pod mé díla bych si mohl psát, to by bylo hezké...nojo
21.09.2007 08:44
stanislav
Mario Czerney napsal(a):
aspoň pod mé díla bych si mohl psát, to by bylo hezké...nojo
to by bylo hezké. protože jinak musíš posílat zvědavému čtenářstvu zprávy, pod dílkem by to bylo takový víc na místě... vůbec zákaz psaní názorů je hodně zajímavě vymyšlenej trestik, ale pak člověk nemuže nic vysvětlit ani pod svým dílkem, které může vložit, takže je to takový mrzutý.... 
21.09.2007 08:53
Humble
stanislav napsal(a):
... vůbec zákaz psaní názorů je hodně zajímavě vymyšlenej trestik...

Nojo, ale vymysli něco mírnějšího, když někdo v názorech prudí ostatní a nedá si říct. Rozhodně mi to přijde lepší než úplná blokace, zvláště když se třeba dá ponechat možnost vyjádřit se v diskuzích.
21.09.2007 09:08
stanislav
Humble, samo sebou, že je to lepší než úplná blokace. úplnou blokaci si já tak nějak představuju pro někoho, kdo fakt vysloveně řeší nějaký osobní věci víc než neadekvátní formou, výhružky a podobně.... podle mě ale Mário je zapálený pro věc literatury, když někomu řekne něco eanýho, tak mu podle mě jde o to, že dílko je nějaký podle Mária děsivý nebo tak něco, což je tedy věc trochu jiná, takže mírnější trest je mnohem lepší východisko. proto jsem výše podotknul, že se mi vaše adminování líbí, že jste svým způsobem uvážliví hoši...
21.09.2007 17:29
Mario Czerney

bych pravdu řekl, úplná blokace je mnohem mírnější trest, člověk nemá nutkání nic psát, protože se prostě nepřihlásí... a teď tu slídím po té poezii a supím jak vzteklej vlčák, že nemohu napsat, že je to či ono je sračka a že na kálení je záchod, ne poezie... příště prosim úplnou blokaci...
věřte mi můj náhled, je to tak, nenechávejte se dementovat nějakýma vlastníma představama co je a co není pro Mária lepší

21.09.2007 17:33
Cekanka_ucekana
ty seš trdlo, Mário :-))))) to má bejt trest, ne to, co je pro tebe lepší :-)))))
22.09.2007 11:43
Charlien
Mario Czerney napsal(a):

bych pravdu řekl, úplná blokace je mnohem mírnější trest, člověk nemá nutkání nic psát, protože se prostě nepřihlásí... a teď tu slídím po té poezii a supím jak vzteklej vlčák, že nemohu napsat, že je to či ono je sračka a že na kálení je záchod, ne poezie... příště prosim úplnou blokaci...
věřte mi můj náhled, je to tak, nenechávejte se dementovat nějakýma vlastníma představama co je a co není pro Mária lepší

Pak ovšem je trest velmi výchovným a jako takový mi přijde nejvíce vhodný, že? Už Ti brzo skončí, tak si to zbytečně nezkaž... jako preventivně:-))
22.09.2007 12:52
Mario Czerney
Charlien napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):

bych pravdu řekl, úplná blokace je mnohem mírnější trest, člověk nemá nutkání nic psát, protože se prostě nepřihlásí... a teď tu slídím po té poezii a supím jak vzteklej vlčák, že nemohu napsat, že je to či ono je sračka a že na kálení je záchod, ne poezie... příště prosim úplnou blokaci...
věřte mi můj náhled, je to tak, nenechávejte se dementovat nějakýma vlastníma představama co je a co není pro Mária lepší

Pak ovšem je trest velmi výchovným a jako takový mi přijde nejvíce vhodný, že? Už Ti brzo skončí, tak si to zbytečně nezkaž... jako preventivně:-))
hele vole, už se na to fakt vyserte, jsme se zasmáli, a teď už byc chtěl zase psát názory..
24.09.2007 12:17
králík Amálka
tak po čase zas archiv, co mi vadí:

Shari: tu úplne stačil prológ

tak to je přesně to, co mi vadí, tohle bejt před dílkem, je návod, jak celou věc vůbec nečíst, třeba je to myšleno dobře, ale mít to před dílkem mi přijde vopruz...
24.09.2007 12:35
stanislav
takovouhle hlášku přeci stačí dát do poznámek, a ne to matlat před dílko, je to přesně věc, která chtě nechtě čtenáře ovlivní, co to má co dělat na začátku, před dílkem, takže zas nastane dementní korespondence, kdy autorce archivu říkám, aby to dala pryč. kdybych to mohl smáznout, zneviditelnit, bylo by vše ou kej...
24.09.2007 13:27
way
králík Amálka napsal(a):
tak po čase zas archiv, co mi vadí:

Shari: tu úplne stačil prológ

tak to je přesně to, co mi vadí, tohle bejt před dílkem, je návod, jak celou věc vůbec nečíst, třeba je to myšleno dobře, ale mít to před dílkem mi přijde vopruz...
tak
24.09.2007 19:18
Mario Czerney
já bych tu literru zrušil celou, čtenáře by nerušilo už vůbec nic:-)
24.09.2007 19:20
Mario Czerney
teda jestli mi vadí nějaký archív, tak se jmenuje: ZLATÝ FOND - to je vůbec nejtrapnější archív... nebudu vysvětlovat proč
24.09.2007 19:27
Humble
Mario Czerney napsal(a):
teda jestli mi vadí nějaký archív, tak se jmenuje: ZLATÝ FOND - to je vůbec nejtrapnější archív... nebudu vysvětlovat proč
Asi že tam nic nemáš :o))) Ne, vážně, ZF funguje všelijak, toť známá věc. Je to ostatně tisíckrát omleté téma - chybí funkční redakce.
24.09.2007 19:45
Mario Czerney
Humble napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
teda jestli mi vadí nějaký archív, tak se jmenuje: ZLATÝ FOND - to je vůbec nejtrapnější archív... nebudu vysvětlovat proč
Asi že tam nic nemáš :o))) Ne, vážně, ZF funguje všelijak, toť známá věc. Je to ostatně tisíckrát omleté téma - chybí funkční redakce.
ne, zlatý fond je prostě nesmysl:-)
24.09.2007 22:21
stanislav
rezatý fond by to chtělo založit, na to neni potřeba redakce, stačilo by pár vypatlanců a bylo by... :o)
08.11.2007 11:49
Mario Czerney

a nebo Fond kokotí hlavy, to by bylo ještě údernější

[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)