Téma #606
Autor:Smetiprach
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:14.09.2007 14:57
Počet návštěv:4762
Počet názorů:343

Jenom rychlá anketa (pouze ocásek k stanislavově diskuzi)
Obtěžuje vás někdo svými archívy? Prosím, jenom kdo a kterými, jde opravdu jenom o statistiku. Děkuji, J.


Obtěžující archívy:

Mario Czerney - komerčním smažkám
Mario Czerney - ejakuláty
_-.-_   - pokusy o objevení Ameriky (komentář autora v diskuzi) 
Shari: tu úplne stačil prológ
Zlatý fond

Počet úprav: 11, naposledy upravil(a) 'Smetiprach': 25.09.2007 11:04.

Názory
19.09.2007 11:24
stanislav
Čeky a Mário, já s vámi samo sebou souhlasím, co se vašich náhledů týká, ale prostě mi přijde velice kontraproduktivní pořád opakovat to samé do haleluja, to přeci neříká nic o mé lhostejnosti ku světu...
...a máte pravdu v tom, že je mi příjemnější se přizpůsobit, než věčně rebelovat. Ono to bych taky mohl věčně stát s transparentem u Nuseláku a něm mít napsáno, že chci, aby po silnicích nejezdila auta, aby všichni řpestoupili do metra a auta někde nechali stát. Třeba mě to, že je v Praze víc aut než lidí vadí víc, než že tady má fotky Konvalina a že sem tam řekne nějakou podivuhodnost.... a přeci proti tomu od rána do noci neprotestuju....
19.09.2007 11:30
Cekanka_ucekana
no, bohužel, jak je vidět, to kontraproduktivní je, když k tomu má většina přístup jako ty, teda většina těch, který by souhlasili s tim, že Konvalina je tu rušivej element, natož aby změnil náhled někdo, kdo s Konvalinou zpívá její píseň
a protože se tim fakt už nehodlám zabejvat, protože máš pravdu, že Literra neni celej svět a protože já mám fakt fůru jinejch starostí, tak už tady na to kašlu, nicméně, přizpůsobovat se nehodlám a pokud budu mít říct svuj názor, tak ho řeknu a nebudu ho měnit, sorry, ale ještě mě nikdo nepřesvědčil, že neni ten muj názor správnej a to by bylo třeba, abych ho změnila
19.09.2007 12:02
stanislav
nikdo nikoho nenutí se přizpůsobovat, když má někdo náladu hrát si na bojovníka, jeho věc, ale nemělo by se zapomínat, že urážky řešit ještě většími urážkami je kokotina první třídy....
19.09.2007 14:49
Humble
stanislav napsal(a):
n...ale nemělo by se zapomínat, že urážky řešit ještě většími urážkami je kokotina první třídy....
Actioni contrariam semper et aequalem esse reactionem; sive: corporum duorum actiones in se mutuo semper esse aequales et in partes contrarias dirigi.

Jestliže jedno těleso působí silou na druhé těleso, pak i druhé těleso působí na první těleso stejně velkou silou opačného směru. Síly současně vznikají a zanikají.

(Třetí Newtonův zákon neboli Zákon akce a reakce)
19.09.2007 15:45
sokrates
Jestliže jedno těleso působí silou na druhé těleso, pak i druhé těleso
působí na první těleso stejně velkou silou opačného směru. Síly
současně vznikají a zanikají.

Selský rozum praví, že narazíli ocelová koule na stejnou ocelovou kouli odrazí se obě stejně. Nrazí li ocelová koule na molitan na pevné podložce neodrazí se nikam. Tzn nenechat se, ale neoplácet stejným. Ostatně, nižší forma tu vyšší urazit nemůže, protože na to nemá a vyšší forma neuráží, protože je vyšší.

 
19.09.2007 16:04
stanislav
Humble, ty fyziku, plus přeci je tu i staré krásné křesťanské moudro o tom, že oni do tebe kamenem, ale ty jim oplatíš chlebem!!! ovšem že do toho chlebíku nasypeš trošku jedu, to se jaksi neříká explicitně, to je takový malý zlepšováček jenom....
19.09.2007 17:36
Mario Czerney
:-) já nevim
19.09.2007 18:05
Humble
sokrates napsal(a):
...Nrazí li ocelová koule na molitan na pevné podložce neodrazí se nikam...
Pohybová energie se ovšem přemění na teplo - systém se zahřeje :o)

stanislav napsal(a):
...plus přeci je tu i staré krásné křesťanské moudro o tom, že oni do tebe kamenem, ale ty jim oplatíš chlebem!!!...
Chléb o kámen se analogicky musí zahřát rovněž - toť základ lávového grilu :o)
19.09.2007 18:09
Mario Czerney
Humble napsal(a):
sokrates napsal(a):
...Nrazí li ocelová koule na molitan na pevné podložce neodrazí se nikam...
Pohybová energie se ovšem přemění na teplo - systém se zahřeje :o)

stanislav napsal(a):
...plus přeci je tu i staré krásné křesťanské moudro o tom, že oni do tebe kamenem, ale ty jim oplatíš chlebem!!!...
Chléb o kámen se analogicky musí zahřát rovněž - toť základ lávového grilu :o)
ano, ano, kušnit vo ničem a plácat se po ramenou není únavné
19.09.2007 18:12
Mario Czerney
adminům: proč jste zakázali komunikovat nicku Confused Mario? Co provedl?
19.09.2007 18:15
Humble
Slíbil jsi, že přes alternicky nebudeš zákaz psaní názorů obcházet, což jsi nedodržel.
19.09.2007 19:40
stanislav
Mário, já už si střihám metr, kdy už budeš mít názorování odbloklý.... :o)) doufám, že do tý doby nestihneš vyloudit na adminstvu další zarachy....
19.09.2007 19:47
Humble
stanislav napsal(a):
Mário, já už si střihám metr, kdy už budeš mít názorování odbloklý.... :o)) doufám, že do tý doby nestihneš vyloudit na adminstvu další zarachy....
Adminstvo se snaží být maximálně tolerantní, viz ocelová koule a molitan či kámen a chléb :o)
19.09.2007 19:56
stanislav
Humble, já současné adminstvo z plna hrdla podporuju, protože jsem známej patolízal....

a o maximální toleranci s přihlédnutím k dobře zvládnutému umění vrhání jedovatého chlebíku na metače šutrů to všecko je!
19.09.2007 20:09
Charlien
stanislav napsal(a):
Humble, já současné adminstvo z plna hrdla podporuju, protože jsem známej patolízal....

a o maximální toleranci s přihlédnutím k dobře zvládnutému umění vrhání jedovatého chlebíku na metače šutrů to všecko je!
to je ovšem v pořádku, že? :-))
19.09.2007 20:11
Charlien
Mario Czerney napsal(a):
adminům: proč jste zakázali komunikovat nicku Confused Mario? Co provedl?
Mário, nemyslím si, že to nevíš... omezení se vždy týká uživatele, to je nabíledni.
20.09.2007 05:58
Mario Czerney
Charlien napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
adminům: proč jste zakázali komunikovat nicku Confused Mario? Co provedl?
Mário, nemyslím si, že to nevíš... omezení se vždy týká uživatele, to je nabíledni.
hm, tak mi teď pověz, proč jste zablokovali nick Confused Mario
20.09.2007 06:40
stanislav

když ti zablokovali Mária, tak automaticky i všechny ostatní tvý nickname se vezou taky, co je na tom k vysvětlování? 

20.09.2007 17:22
Mario Czerney
stanislav napsal(a):

když ti zablokovali Mária, tak automaticky i všechny ostatní tvý nickname se vezou taky, co je na tom k vysvětlování? 

jak víš, že jsou mí...? a stanislave ,oni mi odpovědí možná sami, jo?
20.09.2007 18:44
stanislav

třeba ti odpověděj sami, ale já nad ránem měl zas čásek v práci, čekal na vystřídání, a tak jsem ti chtěl říct něco pěkného...

[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)