Prolog |
PŘIJDU SEM PO MĚSÍCI A PRVNÍ CO MI ADMIN UDĚLÁ JE, ŽE MI U POVÍDKY, KTEROU ZAHRNU DO KATEGORIE "pohádka" změní na kategorii "jiné". Bože, proč to dělá? Musí se pořád sám sebe srát? Proč něco neudělá se svou depresí? Jakej má vlastně problém? |
|
achjo |
Zpráva #213330 Odesílatel: moderator10 Příjemce: Mario Czerney Odesláno: dnes 19:37 Oznámení o změně kategorie díla 'nábožný osel' Důvod změny kategorie vašeho díla 'nábožný osel' (#31772):
zachovávej laskavě kategorie
|
|
Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Mario Czerney', 11.10.2006 20:03.
Názory čtenářů |
11.10.2006 22:13
Wopi
|
dík :) |
12.10.2006 09:42
Lee
|
Pointa není asi ve změně kategorie, ale spíš v tom, že Wopi, ať už má jakoukoliv identitu, je citlivý na Maria. |
12.10.2006 18:21
Vladimír Ochrana
|
Milý Mario, a jaký problém máš vlastně ty?
Pokud Wopi usoudí, že tvé dílo není vhodné do kategorie pro děti, má právo provést změnu. Jednak jako moderátor, jednak jako admin a koneckonců i jako majitel tohoto serveru.
Asi je načase uvědomit si, že tento server není žádné jednotné družstvo ani banánová republika, kde si podmínky určuje "lid". Tento server má svého konkrétního majitele, který je za dění zde zodpovědný. Admini, rada, moderátoři, které tak zhloubi duše nenávidíš (že by krize autority?), jsou zde především od toho, aby pomáhali majiteli serveru s pokud možno bezproblémových chodem a v jistém smyslu zajišťovali i určité demokratické principy. Wopi to totiž klidně mohl a může postavit tak, že tady bude vládnout jeden admin a majitel v téže osobě. Ale je to právě on, kdo má zájem, aby vedení bylo kolektivní a předcházelo "zvůli" jednotlivce.
Takhle to tedy, Mario, je. A ty máš jenom tři možnosti. Buď se s tím smířit a akceptovat to nebo si zkusit najít jiný literární server, kde ti budou zlí admini méně ubližovat nebo si zkusit založit vlastní server a tam si dělat, co je libo.
Ale stejně si nejsem jist, že něco takového dokážeš ve své předpojatosti pochopit. |
12.10.2006 18:43
stanislav
|
Vladimír mluví jak kniha! a odhalí u každého jeho diagnosu ajn cvaj. |
12.10.2006 20:19
johanna
|
:D |
14.10.2006 00:17
Mario Czerney
|
No jejda, Vladimíre, koho já nenávidím? Jsi cvok? :-) Četl jsi moji věc? Co mám akceptovat? ...k čemu je to psaní dobrý, když ti cenzor dělá co si zmíní? že bys byl moderátor10? Není tohle náhodou ona "Literární země"?
Co bys na to řekl, kdyby ti tu místo "poezie" někdo přepsal tvé dílko třebas na "jiné/denní spotřeba?" nechal bys to prostě být nebo bys ses pídil proč se tak činí...? Vážně?
Víš o mě velký hovno Vladimíre, nesuď mne, nejsi Bůh, hraješ si slovíčky, jemně, opatrně,chceš mi určovat co mám a co nemám dělat...ale je to přečin něco napsat a dát to sem? Je potom přečin pídit se, proč mi to cenzurujete? Hm? |
14.10.2006 00:21
Wopi
|
Léčíš to nebo tomu necháváš volný průběh? |
14.10.2006 00:34
Mario Czerney
|
No, Wopi, koukám na tvou další smysluplnou odpověď otázkou...jo nechávám tomu volný průběh, jsem nevyléčitelný.-)
|
14.10.2006 03:33
Lee
|
Mario Czerney napsal(a): No jejda, Vladimíre, koho já nenávidím? Jsi cvok? :-) Četl jsi moji věc? Co mám akceptovat? ...k čemu je to psaní dobrý, když ti cenzor dělá co si zmíní? že bys byl moderátor10? Není tohle náhodou ona "Literární země"?
Co bys na to řekl, kdyby ti tu místo "poezie" někdo přepsal tvé dílko třebas na "jiné/denní spotřeba?" nechal bys to prostě být nebo bys ses pídil proč se tak činí...? Vážně?
Víš o mě velký hovno Vladimíre, nesuď mne, nejsi Bůh, hraješ si slovíčky, jemně, opatrně,chceš mi určovat co mám a co nemám dělat...ale je to přečin něco napsat a dát to sem? Je potom přečin pídit se, proč mi to cenzurujete? Hm? Mám ráda Maria. :) |
15.10.2006 20:00
Vladimír Ochrana
|
Mario Czerney napsal(a): No jejda, Vladimíre, koho já nenávidím? Jsi cvok? :-) Četl jsi moji věc? Co mám akceptovat? ...k čemu je to psaní dobrý, když ti cenzor dělá co si zmíní? že bys byl moderátor10? Není tohle náhodou ona "Literární země"?
Co bys na to řekl, kdyby ti tu místo "poezie" někdo přepsal tvé dílko třebas na "jiné/denní spotřeba?" nechal bys to prostě být nebo bys ses pídil proč se tak činí...? Vážně?
Víš o mě velký hovno Vladimíre, nesuď mne, nejsi Bůh, hraješ si slovíčky, jemně, opatrně,chceš mi určovat co mám a co nemám dělat...ale je to přečin něco napsat a dát to sem? Je potom přečin pídit se, proč mi to cenzurujete? Hm? ach jo |
13.12.2006 08:59
Colega
|
spáchal snad mario v minulém životě hřích? nebo jeho rodiče? nebo se chystá spáchat? je za to teď trestán obecným opovržením ze strany adminí kasty? je mu pomoci? třeba vírou, odříkáním, zaříkáním nebo lobotomií?
|
19.12.2006 16:56
Mario Czerney
|
Colega napsal(a): spáchal snad mario v minulém životě hřích? nebo jeho rodiče? nebo se chystá spáchat? je za to teď trestán obecným opovržením ze strany adminí kasty? je mu pomoci? třeba vírou, odříkáním, zaříkáním nebo lobotomií? není pomoci |
19.12.2006 16:58
Wopi
|
ano, není pomoci |
19.12.2006 17:15
Mario Czerney
|
Wopi napsal(a): ano, není pomoci zas máš duševní krizi? nebo si opravdu debil? |
19.12.2006 17:16
Wopi
|
Ani jedno. Zato někteří to první mají permanentně. |
19.12.2006 17:32
Colega
|
Když to tady tak vidím, tak si jen mnu ruce, jak moudré bylo mé rozhodnutí Wopiho zablokovat. |
20.12.2006 12:22
Lee
|
Mario Czerney napsal(a): Wopi napsal(a): ano, není pomoci zas máš duševní krizi? nebo si opravdu debil? no tak, nehádejte se, kluci. debil je garth. |
29.12.2006 21:13
lumík
|
Admini i mario ::
Nikomu zde nenadržuji - nicméně jsem měla za to, že pokud dílo svým obsahem nijak neškodí (z toho se pak odvozují jiné !satisfakce"), tak má každý SVATÉ PRÁVO na to, zvolit u svých děl jemu milou a libovolnou kategorii ... a pokud strká poezii do prózy (příklad), často se stává, že ostatní ho na to v příspěvcích upozorní.
Tak vo co tady pořád jde ? Lidi, mějte se rádi !!! Prosím ... |
22.05.2007 09:18
engelmar
|
Soucítím s tebou, já jsem napsal jednou takovou rýmovačku, dal jsem jí druh pro pobavení, nebo jak se to jmenuje, ale kategorii, jsem jí dal poezie a adminovi se to taky nezdálo a změnil mi jí na kategorii jiné, pro pobavení, nebo tak něco. Podle mě by si autor sám moh rozhodnout, čím má jeho dílo být. |
28.03.2008 23:01
koniklec
|
nábožné rajče |
Přidat názor ...nápověda k hodnocení  |
(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)
|