Dílo #68810 |
Autor: | Alter Ego |
Datum publikace: | 13.03.2014 12:54 |
Počet návštěv: | 513 |
Počet názorů: | 10 |
Hodnocení: | 1 1 1 |
Strhls |
strhls teď bolí je řev na zdi zvuk krev
prst v kaši a hmmmmmmmmmmmmm modlitba bez žalmů
dráty ke zvonku hovna bišonků
|
|
Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Alter Ego', 13.03.2014 12:56.
Názory čtenářů |
14.03.2014 13:56
Alter Ego
|
ještě je dobrý chrstls |
14.03.2014 20:04
josefk
|
smrskls :) |
14.03.2014 22:40
josefk
|
scvrnkls :) |
16.03.2014 12:50
Stínohra
|
Nevím, co napsat, nevím o čem to je. |
17.03.2014 06:58
Alter Ego
|
muž, v plátěných kalhotech na dvoře během celého odpoledne sekal dříví, lehce se zranil, to vše se stalo před týdnem. Od té doby obranné íly těla zapracovaly a vytvořily strup na paži, která byla zraněná. Dnes se stala nemilá věc. Hlavní hrdina si stroupek, už se opradu zmenšoval, strhl, omylem, bolelo to jako kurva, držel se za to bolavé místo, slzy mu vyhrkly do očí a zatínal zuby do sebe, až praštěly.
jeho žena, laskavá to osoba,s ylšela mužův nářek a byvše povahy dobré,a ž laskavé a svého muže milující přispěchala k němu a dala mu ochutnat báječné bramborové kaše, do které zvykne přidávat pořádnou porci domácího másla od sousedů, ví, že takhle bramborovou kaši její muž, právě zle nervově rozhozený, miluje. Dává mu ochutnat, jen si vem prstíkem, nemusíš lžící, jsi můj mard. Ochutnal, mmmmmm, no úžasný, hned jsme skoro zapomněl na to příkoří, které se mi stalo.
A zatím venku za plotem skrz otevřená okna celou scénu sleduje člověk který oba manžele dobře zná. Jsou mu milí, jen jednu věc na nich dobře nesnáší. Jsou nepořádní, takže jedn aplaňka lotu sem, druhá tam, ze zvonku čumi dráty, jiný už by to dávno opravil. NO a o tom nadělení na chodníčku k domu ani netřeba mluvit ;-) |
17.03.2014 12:13
Stínohra
|
Uznávám, že závěr je dobrej... hovna bišonků, voe
ale jestli si teda neděláš ze mě prču, z čehož tě mírně podezírám, tak teda musim říct, že na tu storku bych nepřišla a dost silně pochybuju, že kdokoliv jinej. To je pak na prdlačky, když čtenář nemůže uchopit. |
09.04.2014 18:13
darebuck
|
nedělá si prču, píše prču. |
15.04.2014 13:59
Alter Ego
|
tak .. kak? taktak
darebák |
Přidat názor ...nápověda k hodnocení  |
(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)
|