Víte Vy, co stojí 2 hodiny s prostitutkou na pláži Copacabana v Riu de Janeiru? Já to vím naprosto přesně - stojí 1442 korun.
Jak to můžu vědět tak na korunku? Inu, říkal mi to jeden člověk, který tam byl. S fotbalovým týmem z jedné malé vesničky u Prahy, kde před pár roky jistý "podnikatel" pral černý prachy. A tak dostali kluci za postup z III.B třídy do III.A třídy, nebo vlastně z jaké šaškárny do jakého cirkusu, no, prostě za odměnu dostali ten zájezd na Copacabanu.
Co asi udělá banda kluků bez svých mladých na Copacabaně? Jak jinak. ze všeho nejdřív se vydali do jednoho z místních podniků. Po oznámení ceny se ale rychle poroučeli. Holt Rio, to není Chomutov, ani Libeň... Naštěstí Copacabana je plná zajímavých indiánek a ještě lepších míšenek. Některé z nich mají opodál "přátele", kteří sice nepřidají ruku k dílu, ale starají se o kasu a zvyšují výrazně cenu. A s trochou štěstí můžete celkem rychle narazit na děvče, které je dělnicí, obchodní reprezentantkou, účetní i pokladní v jednom.
No a takovou dívku tam kluci nakonec potkali. Jak se však domlouvat s děvčetem, které neumí než portugalsky? Není to takový problém, jak by se mohlo zdát... smlouvá se číslicemi v písku. No a tak se domluvili na 2 hodinách na hotelu za oněch, v přepočtu přesných 1442 korun, bez DPH samozřejmě.
2 hodiny s luxusní míšenkou na hotelu bych přál sobě i Vám. Ovšem první problém je, když holka krade. To Vám prý mohou zmizet i hodinky Rotary za 10 tisíc, co Vám dala přítelkyně k 25. narozeninám. Smůla no, to ale nemůžete počítat do ceny. Navíc se můžete přítelkyni vymluvit, že je ukradl personál hotelu, a jak jsem jim to měl pak dokázat, že?
Kapavka se už vysvětluje o poznání hůř. A co je úplně blbý, když nakazíte i tu svou drahou přítelkyni. To je pak doma ten pravej sekec mazec. Ale zase se stanete odborníkem na mužský i ženský průběh nemoci. Za pár let můžete v hospodě rozdávat dobré rady. A to všechno můžete dostat na Copacabaně za pouhých 1442 korun.
Tak už víte, proč si ten pán tu částku tak přesně pamatuje? To si prostě zapamatujete na korunu až do smrti... |