Dílo #45305
Autor:Danny
Druh: Tvorba
Kategorie:Próza
Zóna:Jasoň
Datum publikace:02.12.2007 18:49
Počet návštěv:3754
Počet názorů:24
Hodnocení:6 1 2

Pohoda duše
"Tak jsem ti byl na té Zemi," prohlásil jeden, "ale řeknu vám: už tam asi nepůjdu. O co všechno jsem se musel starat, furt něco někde skřípalo... nechápu ty, co tam chodí furt a furt."

"Ale ty tomu nerozumíš!" oponoval druhý, "Země - to je pro fajnšmekry! Ty výzvy, které se ti objeví, musíš nějak reflektovat! Systém se ti zas tak moc nepřizpůsobuje -jako třeba na Gleebu- musíš přemýšlet... a cítit... a potom - potom se dostaneš do úrovní, o kterých nemáš ani tušení..."

"Ale já tam byl," ozval se třetí, "asi deset životů... nebylo to tam ani tak hrozný, jak tady zaznělo, ani tak super, jak říkáš ty... prostě Jaxxon říznutej Orionem, s trochou originálních drobností -jsem zvědavej, kdo je designoval, nebyly tak špatný- ale znám lepší - teď jsem byl dvacet životů na StaShn a tam je to, pane, něco... A co teď budete dělat?"

"No... určitě nejméně deset cyklů si dám od inkarnací pohov - nic se nemá přehánět... budu si číst v akaše a pak asi zkusím tvořit nějaké struktury - to mě vždycky bavilo."

"Já si asi spravím chuť po tom posledním životě a hupsnu hned na další... třeba na Japur... nastavím si vlastnosti zas malinko jinak... tentokrát se budu chtít o něco víc učit. Ono je to úplně něco jiného, než se učit tady nahoře..."

"No jo... ale teprve tady, z retrospektivy, si uvědomíš, jaký to tam vlastně bylo úžasný..."

"To jo. Svatá pravda. Tak ahoj."

Názory čtenářů
03.12.2007 12:05
Humble
modrý Wopi napsal(a):
no bať
Pokud to ovšem nebyl Sagi :o)
03.12.2007 18:14
Miroslav138
líbí
04.12.2007 17:24
Mori
04.12.2007 22:16
josefk
před 5 lety jsi psával taková scifíčka, pamatuji si,?
[ << ] [ < ]

Přidat názor        ...nápověda k hodnocení
Avízo:
Anonym neuděluje tipy Skrytý názor

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)