Téma #997
Autor:seed
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:06.01.2009 11:13
Počet návštěv:683
Počet názorů:20

googlování
byly časy, kdy jsem zde vystupoval pod jiným nickem, byl jsem velmi úspěsný a oblíbený, bohužel mne otravovaly mladé intelektuálky, a tak vehementně se dožadovaly pohlavního styku, že jsem musel nick smazat. nyní jsem seed: spermat, nebo semeno něčeho nového. když jsem do googlu zadával z jistých důvodů svůj předchozí nick, vyskočil na mne i odkaz na tento server a světe div se, kompletně smazaný autor zde byl k nalezení. se svým profilem a svými díly. nevím jestli neoznamuji všeobecně známou věc. já však jsem tím poněkud zneklidněn...

Názory
06.01.2009 11:21
patafyzik
když sis dílka nesmazal, tak je tu máš - co je na tom divného?
06.01.2009 11:35
seed
patafyzik napsal(a):
když sis dílka nesmazal, tak je tu máš - co je na tom divného?
ne, jde o smazanýho autora, tudíž by tu neměl být on ani jeho díla ne?
06.01.2009 11:39
patafyzik
pokud je nesmaže, tak jsou tu

a autoři se nemažou, jen blokují, aby nemohl jejich nick použít někdo další (což by se při mazání mohlo dít), ale jsou nedohledatelní v hledání na liteře
06.01.2009 11:43
nesmrtel
Každý se zkrátka nesmazatelně vryje do půdy LiTerry :))
proto pozor! zde nevládne totalita, ale svoboda, což je pro některé opravdu nestravitelné! svoboda je jako mor, nutí tě rozhodovat se sám za sebe, být dospělý...já to občas špatně snáším! :)
06.01.2009 11:46
patafyzik
ostatně je to napsáno jako upozornění při rušení účtu, stačí číst :-/
06.01.2009 11:56
patafyzik
jo
06.01.2009 11:59
patafyzik
kdyžtak si dej na nic.cz vyhledat literra.cz
06.01.2009 12:02
Pomerančová
achjo
06.01.2009 12:11
patafyzik
Pochop, že jsou i uživatelé, kteří chtějí odejít a svá díla ponechat budoucím generacím. Proto je na každém, co smaže a co ne.
06.01.2009 12:53
Repulsion_Prorok
patafyzik napsal(a):
Pochop, že jsou i uživatelé, kteří chtějí odejít a svá díla ponechat budoucím generacím. Proto je na každém, co smaže a co ne.
Onehdá jsem to také řešil - pamatuješ? Podle mě je to trošku nešikovnost - páč díla je třeba mazat po jednom, a to je v případě delšího působení či větší plodnosti docela opruz - přitom by stačilo jedno zaškrtávací políčko "smazat všechna díla".... Taky je blbé, že když už si zrušíš účet a nesmažeš díla, už se k nim nedostaneš, musíš psát adminovi, což, když jsi třeba zrovna nasraný, se ti nechce...

ono když účet nezaniká, není důvod, aby se k němu jeho původní majitel nemohl i po jeho uzamčení dostat - třeba ne přes klasické přihlášení, ale mohlo by mu to třeba při tom rušení vygenerovat podobný aktivační odkaz jako při zakládání účtu, takže kdyby si to dotyčný později rozmyslel nebo chtěl s účtem něco dělat, mohl by si ho znovu sám aktivovat, aniž by tím musel někoho dalšího otravovat...
06.01.2009 12:55
patafyzik
s tím hromadným mazáním naprostý souhlas, bohužel endif momentálně je časově zaneprázdněn
06.01.2009 14:34
Shari
nicméně po určitou dobu se dají Googlem najít i věci už dávno smazané
Google ti na ně napíše link, na který se nedá kliknout, má zvláštně dlouhou cache
06.01.2009 14:51
Repulsion_Prorok
Shari napsal(a):
nicméně po určitou dobu se dají Googlem najít i věci už dávno smazané
Google ti na ně napíše link, na který se nedá kliknout, má zvláštně dlouhou cache
Nejen to. Google ti v mnoha případech zobrazí i smazaný obsah, pokud si klikneš na "archiv" :o))
06.01.2009 14:53
Shari
pravda. A když umíš použít Lorem ipsum, najde Ti i weby nové a nespuštěné :)
06.01.2009 19:48
seed
exactly
07.01.2009 20:53
kastel
Shari napsal(a):
pravda. A když umíš použít Lorem ipsum, najde Ti i weby nové a nespuštěné :)
za prvý nevím co to je, a za druhý mě to uráží :o)
17.01.2009 09:03
Standa
nesmrtel napsal(a):
Každý se zkrátka nesmazatelně vryje do půdy LiTerry :)) proto pozor! zde nevládne totalita, ale svoboda, což je pro některé opravdu nestravitelné! svoboda je jako mor, nutí tě rozhodovat se sám za sebe, být dospělý...já to občas špatně snáším! :)
17.01.2009 09:04
Standa
stanislava jsem poctivě smazal dílko po dílu. dva dny jsem si s tim hrál nebo tři... zůstaly jen ty, co byly v soutěžích...

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)