Téma #894
Autor:marťánek paní Koutné
Fórum:
Pokec
Datum publikace:07.10.2008 11:53
Počet návštěv:3026
Počet názorů:82

Houby
...sem se chtěla zeptat, jestli rostou houby. U vás. A jestli je čistíte do mrtě, nebo vám nějakej ten červík nevadí. A co s nima pak děláte, když je takhle sbíráte a jestli se nebojíte v lese... 

Názory
08.10.2008 08:54
dlouhátlustáčára
Konvalina napsal(a):
Jak píšu výše, ty přenádherné čirůvky fialové mám ve špajzu zavařené v octě. Kdo měl to srdce je sebrat? Manžel, ale to bude asi tím, že nemá srdce ;-)))
Lepší houby sebrat, než do nich kopat i když jsou jedovaté jsou krásné a do lesa prostě patří.Na houby chodím proto abych si vydechla nejsem systémovým sběračem hub - málokdy něco najdu- spíš se mi líbí to ticho a klid a lesní vůně... šmarjá už zas kecám
vzhůru do práce na - houby až brzy ráno o víkendu - mám naplánovanou omáčku :-))Něco se najít musí
08.10.2008 13:21
play

nu však nemůžou Marťani hned všechno umět jak my z Alfa Centauri :-)
já snad uspím seniory šípkovou růží alespoň na jeden den a vyrazím na houby... :-)))
08.10.2008 14:29
Mbonita
houby fakt rostou..dneska jsem se přesvědčila...jsou to tací drobečci..akorát do octa...mňam:
08.10.2008 14:30
play
Mbonita napsal(a):
houby fakt rostou..dneska jsem se přesvědčila...jsou to tací drobečci..akorát do octa...mňam:
provokace : ( když mam je kratkou pauzu a zas frčím za seniory....já bejt na houbách pozvu na smaženici každýho hihihi
08.10.2008 14:36
Mbonita
play napsal(a):
Mbonita napsal(a):
houby fakt rostou..dneska jsem se přesvědčila...jsou to tací drobečci..akorát do octa...mňam:
provokace : ( když mam je kratkou pauzu a zas frčím za seniory....já bejt na houbách pozvu na smaženici každýho hihihi
safra v čem bych jsi asi dělala v 15litrovým kastrole bo co:-)))))))
08.10.2008 15:07
stanislav
šel bych do lesa, kdo mě s sebou vezme? nezlobím a rád hovořím v lese potichu, neřvu, jak nějaký dement, ale chovám se k lesu uctivě...
08.10.2008 15:25
dlouhátlustáčára
stanislav napsal(a):
šel bych do lesa, kdo mě s sebou vezme? nezlobím a rád hovořím v lese potichu, neřvu, jak nějaký dement, ale chovám se k lesu uctivě...
Zvu tě :-)))na procházku do lesa - co si nasbíráš - to si i sníš
08.10.2008 16:03
stanislav
dlouhátlustáčára napsal(a):
stanislav napsal(a):
šel bych do lesa, kdo mě s sebou vezme? nezlobím a rád hovořím v lese potichu, neřvu, jak nějaký dement, ale chovám se k lesu uctivě...
Zvu tě :-)))na procházku do lesa - co si nasbíráš - to si i sníš
někdy to spolu smluvíme, třeba příští sezonu, co jde odložit, nemá se uspěchávat, ale jsi na mě hodná, to jsem rád, přijdeš na sraz? 25.10. do Prahy?
08.10.2008 16:23
dlouhátlustáčára
stanislav napsal(a):
dlouhátlustáčára napsal(a):
stanislav napsal(a):
šel bych do lesa, kdo mě s sebou vezme? nezlobím a rád hovořím v lese potichu, neřvu, jak nějaký dement, ale chovám se k lesu uctivě...
Zvu tě :-)))na procházku do lesa - co si nasbíráš - to si i sníš
někdy to spolu smluvíme, třeba příští sezonu, co jde odložit, nemá se uspěchávat, ale jsi na mě hodná, to jsem rád, přijdeš na sraz? 25.10. do Prahy?
to ještě nevím nezáleží to jen na mě, ale na spoustě dalších okolností,které bohužel neovlivním. Jsem schopna to říct tak 2 dny dopředu takže ... uvidíme :-)
08.10.2008 16:55
stanislav
uvidíme, řek slepej. to je jako do pohody...
08.10.2008 17:35
dlouhátlustáčára
stanislav napsal(a):
uvidíme, řek slepej. to je jako do pohody...
Já to fakt nevím, ale ty houby ráda domluvím :-))
12.10.2008 19:09
kastel
...už tejden nerostou - je sucho :o(
12.10.2008 20:23
HanaKonvesz
byl někdo o víkendu?
12.10.2008 20:49
dlouhátlustáčára
HanaKonvesz napsal(a):
byl někdo o víkendu?
byl a našel - byla omáčka a ještě jsme zavařili
12.10.2008 21:30
kastel
dlouhátlustáčára napsal(a):
HanaKonvesz napsal(a):
byl někdo o víkendu?
byl a našel - byla omáčka a ještě jsme zavařili
No, tak to je na prd. Mně koza nedojí, a ta Tvoje takhle. Počkej...:o)
12.10.2008 21:48
HanaKonvesz
kastel napsal(a):
dlouhátlustáčára napsal(a):
HanaKonvesz napsal(a):
byl někdo o víkendu?
byl a našel - byla omáčka a ještě jsme zavařili
No, tak to je na prd. Mně koza nedojí, a ta Tvoje takhle. Počkej...:o)
hehe

vono je to vo poloze právě, nějak vám tam prší čáru přes čáru či co
12.10.2008 21:50
dlouhátlustáčára
kastel napsal(a):
dlouhátlustáčára napsal(a):
HanaKonvesz napsal(a):
byl někdo o
víkendu?
byl a našel - byla omáčka a ještě jsme zavařili
No, tak to je na prd. Mně koza nedojí, a ta Tvoje takhle.
Počkej...:o)
HanaKonvesz napsal(a):
kastel napsal(a):
dlouhátlustáčára napsal(a):
[qu
ote=HanaKonvesz]byl někdo o víkendu?
byl a našel - byla omáčka a ještě jsme zavařili
No, tak to je na prd. Mně koza nedojí, a ta Tvoje takhle. Počkej...:o)
hehe

vono je to vo poloze právě, nějak vám tam prší čáru přes čáru či
co[/quote]vykácet les - vypálit zničit a bude klid :-))) na majdu si přijeďte - ještě
zbylo :-))
12.10.2008 21:57
kastel
...mně teda přes čáru neprší:o), ale stejně jsem si letos zahobařil - takovejch hřibů... paráda - a ještě něco určitě najdu - když ne třeba potkm něco na focení...
12.10.2008 22:00
dlouhátlustáčára
kastel napsal(a):
...mně teda přes čáru neprší:o), ale stejně jsem si letos zahobařil - takovejch hřibů... paráda - a ještě něco určitě najdu - když ne třeba potkm něco na focení...
držím palce a čekám na foto :-)) snad ho dáš všanc :-)
13.10.2008 07:58
stanislav
kastel napsal(a):
...mně teda přes čáru neprší:o), ale stejně jsem si letos zahobařil - takovejch hřibů... paráda - a ještě něco určitě najdu - když ne třeba potkm něco na focení...
se fakt pochlub.... až budeš mít něco hub....
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)