Téma #864
Autor:kastel
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:03.09.2008 09:11
Počet návštěv:946
Počet názorů:23

Skrytí
Jen taková letmá otázka. Aktuálně vidím skrytí: 9, pod nickem jenom já. Co Vás vede k rozhodnutí, zda se při čtení přihlásíte pod nickem, i nikoliv?  Je vůbec nastavení pro skrytí k něčemu dobré?

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'kastel': 03.09.2008 09:14.

Názory
03.09.2008 12:11
patafyzik
asi to k něčemu dobré je, kdyžto lidi používaj - já ale bývám viditelně, takže jejich důvody neznám
03.09.2008 12:56
Rušivej element
Skrytí je skvělá funkce, vždy když vrhám rajčata odcházím raději do stínů, je to takovej deštník proti prvotním emocím:-)
03.09.2008 14:37
marťánek paní Koutné
...ach, skrytost jest pouze iluzorní. Stačí si kliknout na autory a vše je v mnohém jasnější i když, samozřejmě, s jistou chybou :-))
03.09.2008 15:57
stanislav
marťánek paní Koutné napsal(a):
...ach, skrytost jest pouze iluzorní. Stačí si kliknout na autory a vše je v mnohém jasnější i když, samozřejmě, s jistou chybou :-))
to by se jeden uklikal... muhehehe
03.09.2008 16:15
marťánek paní Koutné
stanislav napsal(a):
... sama se nepřihlašuju veřejně asi jenom proto, že se zapomínám odhlašovat a pak mě štve, jak tady zeju...skrytě to tak nezeje :-)
03.09.2008 16:58
stanislav
Konvalinko, já bych tě radši viděl v meníčku... aspoň bych se nelek, když to na mě odněkud bafne, zas nějaký tvý moudro... muhehehhehe 
03.09.2008 18:25
dlouhátlustáčára
stanislav napsal(a):
... sama se nepřihlašuju veřejně asi jenom proto, že se zapomínám odhlašovat a pak mě štve, jak tady zeju...skrytě to tak nezeje :-)
přesně tak :-)
03.09.2008 21:43
Pomerančová
ja chodim skryte kdyz mam samotarskou naladu treba
03.09.2008 21:44
Aglája
Pomerančová napsal(a):
ja chodim skryte kdyz mam samotarskou naladu treba
Tak.
Anebo když jsem v práci.
04.09.2008 07:02
Charlien
jsem skrytě proto, že nechci, aby kdokoli věděl, že jsem tu... má člověk pak iluzi klidu:-)
04.09.2008 08:59
kastel
Charlien napsal(a):
jsem skrytě proto, že nechci, aby kdokoli věděl, že jsem tu... má člověk pak iluzi klidu:-)
...tak takhle nějak je to i se mnou:o)
04.09.2008 13:43
hrobnick
Skrytě, sto sáhů pod zemí, a mlčim...
06.09.2008 19:49
Faun
Někdy prostě člověk nemá náladu na diskuse, který by jeho viditelná přítomnost mohla u někoho podnítit.
06.09.2008 19:51
dlouhátlustáčára
Faun napsal(a):
Někdy prostě člověk nemá náladu na diskuse, který by jeho viditelná přítomnost mohla u někoho podnítit.
souhlasím
23.09.2008 01:22
sokrates
kastel napsal(a):
Charlien napsal(a):
...tak takhle nějak je to i se mnou:o)
23.09.2008 01:34
hrobnick
Charlien napsal(a):
Klid budeš mít až v hrobě :+)
23.09.2008 01:37
sokrates
hrobnick napsal(a):
Charlien napsal(a):
klid máš, když si ho uděláš, šišo :-P
23.09.2008 07:56
dlouhátlustáčára
sokrates napsal(a):
hrobnick napsal(a):
Charlien napsal(a):
klid máš, když si ho uděláš, šišo :-P
jenže někteří lidi jsou jak pitralon - od těch není klid nikdy i kdybych si ho nakrásně chtěla udělat nerespektují žádná pravidla slušného chování Měj hezký den :-))
23.09.2008 07:58
dlouhátlustáčára
hrobnick napsal(a):
Charlien napsal(a):
tak si tam lehni a užívej si ho, dokud o tom víš a přestaň s těmi stupidními avízy hezký den
08.04.2011 16:56
Kocourek
Hele a jak se projeví koment takového utajeného? Bude tam snad taky žádný jako na mobilu?
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)