Téma #775
Autor:Lee
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:30.04.2008 17:37
Počet návštěv:3088
Počet názorů:82

Literra jako mrtvé smetiště
Na písmáku psali, že Literra je mrtvé smetiště.

Zde jsem se rozhodla uvést důvody, proč tomu tak není.

1. Smetiště je skládka nepotřebných a starých věcí. Literra ovšem není skládkou starých nepotřebných věcí, nýbrž plodí nové nepotřebné věci.

2. Na liteře žije kočka a skřítek, kteří duet jsou. To, že nemohou spolu zpívat rozhodně není důvodem označovat literru za staré nepotřebné smetiště.

3. Máme Konvalinu.

4. Pokud někdo na liteře zemře, povstane v nové kvalitě z mrtvých. Jako například Repulsion Bílý.

5. I když se sereme, tak se tu vlastně máme rádi.

6. I když admin literry je celkem normální a rozumnej týpek, občas někdo někoho zablokuje a je o čem se bavit.

7. Na pravidelných literra srazech jsme kreativní, když se pak opijeme, tak také lascivní a disgustivní.

8. Máme vlastní stabilní časopisy Výlov, Výhoň a Prostřik.

9. Nevadí nám před sebou čůrat, zvracet, kakat a masturbovat. V dalších stádiích opilosti nám to nevadí dělat ani před ostatními lidmi mimo literru.

10. Nevydáváme sice sborníky nejlepších textů literry, ale máme pravidelné vykalovací akce, v rámci kterých vždy za peníze liteřanů vykalíme jednoho autora. Kromě podpory české ekonomiky totiž tak podporujeme i hospodský průmysl, protože víme, že v hospodách se rodí geniální dekadentní básníci.

Další důvody?
:-)

Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Lee': 30.04.2008 17:42.

Názory
06.05.2008 12:59
Pomerančová


HanaKonvesz napsal(a):
Lee napsal(a):
OldJerry : "Mám zkušenosti jen s Literrou - byl jsem tam asi čtvrt roku. Nepřátelské prostředí, vedla to uzavřená skupina kolem dost namyšleného admina. Kvalita děl zřetelně pod úrovní Písmáka."
to psala stealova, ne?

ale kdepak
06.05.2008 13:08
Lee
Podle mě ten člověk, co to psal, není hloupej. Chápu i jeho znechucení, literra umí být k novým autorům docela hnusná.
Nechápu ale to rychlé odsouzení kvality děl.
06.05.2008 13:10
Pomerančová
Lee: a tu o kysleych hroznech uz jsi slysela?
06.05.2008 13:13
Lee
 
Pomerančová napsal(a):
Lee: a tu o kysleych hroznech uz jsi slysela?
To je o čem mluvím, že si myslím, že i když ho to tu nasralo a lidi mu zprdli díla, tak že má dostatek soudnosti na to, aby nenapsal jenom z nasrání takovej blábol...
07.05.2008 21:40
midiman
Literru si (p)(r)ozvracet nenecháme :-)

Literra je Literra, protože Písmák je Písmák,
jabka a hrušky vám taky v Globusu nedovolej pronést pokladnou v jednom pytlíku za jednu průměrnou cenu...
Někdo radši vdolky, někdo holky.

Nevim pořádně proč, ale navštěvuju Literru milionkrát radši než Písmák. Howgh.

Abych nezapomněl: Slunce v duši, lidičky :-)


09.05.2008 17:58
siorak
midiman napsal(a):
Literru si (p)(r)ozvracet nenecháme :-)

Literra je Literra, protože Písmák je Písmák,
jabka a hrušky vám taky v Globusu nedovolej pronést pokladnou v jednom pytlíku za jednu průměrnou cenu...
Někdo radši vdolky, někdo holky.

Nevim pořádně proč, ale navštěvuju Literru milionkrát radši než Písmák. Howgh.

Abych nezapomněl: Slunce v duši, lidičky :-)
Koukám se tady už taky vede diskuse o kvalitách lit. serverů. Tož přišel jsem, abych to tu trochu snížil a Písmáku jsem to udělal taky.

Jo a to Slunce v duši je dobrá připomínka.
09.05.2008 18:58
Humble
Písmáka (zkratka JNS) jsme řešili, dokud nás sem jeho bývalý majitel chodil otravovat. Teď už řešit JNS není třeba - jedeme si po svém (netvrdím, že dobře nebo špatně), a každý si může vybrat server (či více serverů) dle svého vkusu. Tak to má být, tak je to správně.
09.05.2008 19:40
stanislav
Tak to má být, tak je to správně

tak a kdy bude chlastačka? Humble Humble buzerantů partá... bude v praze, to se musí zapít!
12.05.2008 14:43
Humble
Humblovic už jsou v Praze... :o)
12.05.2008 14:49
stanislav
Humble napsal(a):
Humblovic už jsou v Praze... :o)
tak kdy bude hostinec?
13.05.2008 08:17
Repulsion_Bílý
Humble napsal(a):
Humblovic už jsou v Praze... :o)
To je škoda, že repulsovic ne :o(
13.05.2008 14:42
Humble
stanislav napsal(a):
tak kdy bude hostinec?
Tahle otázka mi velice vrtá hlavou - průšvih je, kolik mám tenhle týden práce. V neděli razím do Polska, kam si musím připravit přednášku. Viděl bych to asi na konec týdne (pátek či sobota) - buď tohoto, nebo příštího.
13.05.2008 15:06
stanislav
až to vymyslíš, Humbliku, dej vědět, pro vědu bys neměl zapomínat na oddech v pivnici... jinak bys žil nevyváženým životem! a to by bylo horší, než bejt buzerantů parta... :o)
13.05.2008 16:04
Humble
stanislav napsal(a):
až to vymyslíš, Humbliku, dej vědět, pro vědu bys neměl zapomínat na oddech v pivnici... jinak bys žil nevyváženým životem! a to by bylo horší, než bejt buzerantů parta... :o)
To jest hluboká pravda, leč neradno zapomínat, že mě kapitalista platí mrzkou valutou, za níž ode mne očekává nějaké to úsilí. Současně je též pravdou, že spektroskopickou výbavičku máme v Praze lepší, takže je třeba z ní vydobýt co nejvíc výsledků, by mě sem kapitalista posílal co možná nejčastěji :o)
14.05.2008 11:48
Humble
Což takhle sobota a Exit na Smíchoři? :o)
14.05.2008 12:25
stanislav
Humble napsal(a):
Což takhle sobota a Exit na Smíchoři? :o)
dobrý nápad. mám do sedmi práci, pak bych tam spěchal...
14.05.2008 12:49
Humble
Do pohody, doufám, že do té doby doměřím :o)
17.05.2008 15:51
Repulsion_Bílý
Na Písmáku
je víc hlupáků

:o))

http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=285803
17.05.2008 17:50
stínka_
Repulsion_Bílý napsal(a):
...inu hlas lidu :-)
hlas mroží...přemýšlet strašně bolí:-), ale na lit. serveru bych to nečekala...
18.05.2008 09:23
Lee


Repulsion_Bílý napsal(a):
jou
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)