Téma #755
Autor:Mario Czerney
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:06.04.2008 10:55
Počet návštěv:3445
Počet názorů:153

jsem pro zveřejnění alternicků
Přeji si, aby v profilu každého uživatele byla uvedena ip adresa, ze které bude odklik na seznam nicků, které se z dotyčné adresy přihlásili.

2 pro: mario czerney, narvah
3 proti: lee, postmoderní rampouch, pomerančová
2 zdrželi se: repulsion_bílý, stanislav

1 neplatný hlas: děvčica z Hané (to je zas nějaký alternick)

Počet úprav: 6, naposledy upravil(a) 'Mario Czerney': 06.04.2008 12:12.

Názory
06.04.2008 11:00
stanislav
to už tady řešila moudrá Lee... ale je to neprůchodné... musíš dál tápat...
06.04.2008 11:06
Mario Czerney
stanislav napsal(a):
to už tady řešila moudrá Lee... ale je to neprůchodné... musíš dál tápat...
Proč je to neprůchodné. Nahrává to nevraživosti a podlosti, nehledě na to, že to nahrává i mnohým lidem v jejich nemoci.
06.04.2008 11:08
Pomerančová
treba proto ze stejna ip <> stejny clovek.
a plati to i obracene.

06.04.2008 11:13
Mario Czerney
Pomerančová napsal(a):
treba proto ze stejna ip <> stejny clovek.
a plati to i obracene.

Téhle poznámce nějak nerozumím: má něco sdělit nebo se snad nad něčím zamýšlí?
06.04.2008 11:15
stanislav
třeba z jedný IP se hlásim já i Monty.
06.04.2008 11:17
Mario Czerney
stanislav napsal(a):
třeba z jedný IP se hlásim já i Monty.
Tak by se ostatní dozvěděli, že se ze stejné adresy přihlašuješ ty i Monty. To nějaký problém?
06.04.2008 11:18
stanislav
já problém nemám. jen si myslim, že je to neprůchozí... že lidi si svou anonymitu rádi bráněj, některý...
06.04.2008 11:21
Mario Czerney

Kteří?

06.04.2008 11:22
Repulsion_Bílý
bože, bože, Mário, dej si od Litery chvíli voraz. Začínáš to moc prožívat, moc řešit, to není dobré...

Navíc třeba já mám dvoje připojení, tedy dvě IP. Takže když budu chtít, budu tady pod jednou jako milý Repulsion_Bílý a pod druhou jako zavilý zapšklý Smrdutý_Skunk.

Také existují pomůcky jako anonimizér (v raných časech Repulsionových jsem ho využíval).
06.04.2008 11:22
stanislav
Mario Czerney napsal(a):

Kteří?

co používaj pokaždý jinej nick... kromě pár týpků, který se ke svejm všem nickům hlásej...
06.04.2008 11:23
Lee
Já jsem proti zveřejňování IP adres.
06.04.2008 11:23
Mario Czerney
Kteří to jsou? A kteří týpci se ke svým nickům hlásí?
06.04.2008 11:23
Pomerančová
Mario Czerney napsal(a):
Pomerančová napsal(a):
treba proto ze stejna ip <> stejny clovek.
a plati to i obracene.

Téhle poznámce nějak nerozumím: má něco sdělit nebo se snad nad něčím zamýšlí?
je to odpoved na tvoji otazku. proc (mimo jine) by to mohlo byt nepruchodne.
z jedne ip se muzže hlasit vic lidi, a to i lidi, mezi kterymi neni vetsi spojitost nez napr, to, ze delaji ve stejne firme nebo chodi do stejne skoly. potom prirazeni alterrnicku podle stejne ip adresy nevypovida takrka o nicem.

to je technicka stranka veci. druha vec je, ze se mi ta myslenka proste nelibi :-)

a na druhou stranu, ten samy clovek muze mit vic ip. staci, aby se pripojoval pres modem. pripadne - jednou se muze pripojovat z domova, pdruhe ze zamestnani, potreti z net kavarny
06.04.2008 11:23
Mario Czerney
Repulsion_Bílý napsal(a):
bože, bože, Mário, dej si od Litery chvíli voraz. Začínáš to moc prožívat, moc řešit, to není dobré... Navíc třeba já mám dvoje připojení, tedy dvě IP. Takže když budu chtít, budu tady pod jednou jako milý Repulsion_Bílý a pod druhou jako zavilý zapšklý Smrdutý_Skunk. Také existují pomůcky jako anonimizér (v raných časech Repulsionových jsem ho využíval).
Takže jsi proti?
06.04.2008 11:24
stanislav
třeba miirdas nebo já jsme nikdy svý alternicky netajili...
06.04.2008 11:25
Pomerančová
sakra, prehodila jsem druhy a treti odstavec.... no snad se v to, vyznate:-)
06.04.2008 11:25
Mario Czerney
Pomerančová napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
Pomerančová napsal(a):
treba proto ze stejna ip <> stejny clovek.
a plati to i obracene.

Téhle poznámce nějak nerozumím: má něco sdělit nebo se snad nad něčím zamýšlí?
je to odpoved na tvoji otazku. proc (mimo jine) by to mohlo byt nepruchodne.
z jedne ip se muzže hlasit vic lidi, a to i lidi, mezi kterymi neni vetsi spojitost nez napr, to, ze delaji ve stejne firme nebo chodi do stejne skoly. potom prirazeni alterrnicku podle stejne ip adresy nevypovida takrka o nicem.

to je technicka stranka veci. druha vec je, ze se mi ta myslenka proste nelibi :-)

a na druhou stranu, ten samy clovek muze mit vic ip. staci, aby se pripojoval pres modem. pripadne - jednou se muze pripojovat z domova, pdruhe ze zamestnani, potreti z net kavarny

já si myslím, že zveřejnění ip adresy není tak zlé, a že dokáže lecos napovědět.
06.04.2008 11:25
Mario Czerney
stanislav napsal(a):
třeba miirdas nebo já jsme nikdy svý alternicky netajili...
Takže si pro?
06.04.2008 11:26
Repulsion_Bílý
Mario Czerney napsal(a):
Repulsion_Bílý napsal(a):
bože, bože, Mário, dej si od Litery chvíli voraz. Začínáš to moc prožívat, moc řešit, to není dobré... Navíc třeba já mám dvoje připojení, tedy dvě IP. Takže když budu chtít, budu tady pod jednou jako milý Repulsion_Bílý a pod druhou jako zavilý zapšklý Smrdutý_Skunk. Také existují pomůcky jako anonimizér (v raných časech Repulsionových jsem ho využíval).
Takže jsi proti?
Mně osobně je to jedno. V současnosti každý ví, kdo jsem, s alternickama už si nehraju. A když budu chtít, vím, jak to obejít.

Tudíž to považuju za zbytečnost, která se mě netýká. A ty to prostě moc řeším, a to není zdravé. Vyraž do přírody, odreaguj se...
06.04.2008 11:27
stanislav
každej se nechce šťourat v tom, ko je kdo, někdo si jen čte básničky, a nekoumá, co má kdo za lubem... třeba mně jsou identity taky docela ukradený, koho znám osobně, toho beru jinak, ale jinak je mi to šumafuk...
[ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)