Téma #755
Autor:Mario Czerney
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:06.04.2008 10:55
Počet návštěv:2299
Počet názorů:153

jsem pro zveřejnění alternicků
Přeji si, aby v profilu každého uživatele byla uvedena ip adresa, ze které bude odklik na seznam nicků, které se z dotyčné adresy přihlásili.

2 pro: mario czerney, narvah
3 proti: lee, postmoderní rampouch, pomerančová
2 zdrželi se: repulsion_bílý, stanislav

1 neplatný hlas: děvčica z Hané (to je zas nějaký alternick)

Počet úprav: 6, naposledy upravil(a) 'Mario Czerney': 06.04.2008 12:12.

Názory
25.04.2008 20:26
Mario Czerney
Nortrom napsal(a):
... si myslim, ze zivot s alternicky je pro sraby. Vidím jediné odůvodnění, že nechci žít ze svých starých úspěchů. V životě máš jen jednu tvář, a s tou hraješ. A právě v tom má pro mne ta hra kouzlo.
nebo nežít ze svých starých neuspěchů .-))
25.04.2008 20:29
Nortrom
Mario Czerney napsal(a):
Nortrom napsal(a):
... si myslim, ze zivot s alternicky je pro sraby. Vidím jediné odůvodnění, že nechci žít ze svých starých úspěchů. V životě máš jen jednu tvář, a s tou hraješ. A právě v tom má pro mne ta hra kouzlo.
nebo nežít ze svých starých neuspěchů .-))
myslel jsem "pro mne akceptovatelné zdůvodnění" - ale třeba mne někdo odhalí důvod, pod který bych se podepsal.
25.04.2008 20:33
Mario Czerney
akceptuji každý důvod... jen jsem chtěl vědět jako kdo a co a kdo se mnou a kdo proti komu - ale oni nechtěj nebo tvrdí, že je jim to jedno:-)
25.04.2008 20:37
Nortrom
Mario Czerney napsal(a):
akceptuji každý důvod... jen jsem chtěl vědět jako kdo a co a kdo se mnou a kdo proti komu - ale oni nechtěj nebo tvrdí, že je jim to jedno:-)
Není můj. Je to obhajoba alterega, která mi připadá rozumná.
25.04.2008 20:41
Mario Czerney
Nortrom napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
Není můj. Je to obhajoba alterega, která mi připadá rozumná.
hele, ty už víš proč to je, - to je fajn, budu se tě držet jak klíště a budu tě vysávat, ee?-) ty si tu novej co,? brzy se do tebe místní závistivé kurvy pustěj až je začneš srát tím, že budeš mít jinej názor na jakoukoli píčovinu než oni:_)
25.04.2008 20:43
Repulsion_Bílý
Mario Czerney napsal(a):
brzy se do tebe místní závistivé kurvy pustěj až je začneš srát tím, že budeš mít jinej názor na jakoukoli píčovinu než oni:_)
ach, pičo, pičo...
25.04.2008 20:51
Nortrom
mario: jsem. Už jsem měl tu čest. Je tu pár šášů, co se se mnou strašně potřebujou "utkat" - tipnul bych to na nějaký děcka. Neřeším důvody, proč sem chodí ostatní. Já mám své.
25.04.2008 20:51
Mario Czerney
Repulsion_Bílý napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
brzy se do tebe místní závistivé kurvy pustěj až je začneš srát tím, že budeš mít jinej názor na jakoukoli píčovinu než oni:_)
ach, pičo, pičo...
tak už se uvolni, kocoure!
25.04.2008 20:53
Nortrom
Popravdě nechápu, proč někteří chodí onanovat sem. Na to jsou snad jiné weby.
25.04.2008 20:54
Mario Czerney
Nortrom napsal(a):
mario: jsem. Už jsem měl tu čest. Je tu pár šášů, co se se mnou strašně potřebujou "utkat" - tipnul bych to na nějaký děcka. Neřeším důvody, proč sem chodí ostatní. Já mám své.
každej má svůj důvod, každej má svoje, huhu:-)
25.04.2008 20:55
Mario Czerney
Nortrom napsal(a):
Popravdě nechápu, proč někteří chodí onanovat sem. Na to jsou snad jiné weby.
a co teď děláme my dva, ty troubo?:-)
25.04.2008 20:57
Nortrom
já mám ruku na myši, o tobě nevím.
25.04.2008 20:59
Mario Czerney
Nortrom napsal(a):
já mám ruku na myši, o tobě nevím.
co hlava?:-)
25.04.2008 21:00
Nortrom
jde to, díky.
25.04.2008 21:02
Mario Czerney
už si někdy onanoval s myšlenkama?.-) já jo, to je bážo.-) akorát je to na nic, ovšem co je k čemu, žejo:-)
27.04.2008 11:35
stínka_
Mario Czerney napsal(a):
už si někdy onanoval s myšlenkama?.-) já jo, to je bážo.-) akorát je to na nic, ovšem co je k čemu, žejo:-)
Ahoj Mario, už se mi stýskalo :-)
28.04.2008 18:25
Mario Czerney
stínka napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
dejte mi svátek:-)
28.04.2008 18:33
stínka_
Mario Czerney napsal(a):
stínka napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
dejte mi svátek:-)
...a kdo nás bude bavit?
tak kořeněný kořenový humor
má jenom ve slabinách tumor:-)
28.04.2008 18:34
Mario Czerney
chuja
28.04.2008 18:37
stínka_
Mario Czerney napsal(a):
Repulsion_Bílý napsal(a):
Mario Czerney napsal(a):
ach, pičo, pičo...
tak už se uvolni, kocoure!
cituji tebe tobě:-)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)