Téma #748
Autor:Lee
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:01.04.2008 19:07
Počet návštěv:746
Počet názorů:11

O co tady jde?
Je to zajímavé.

Ve dni nevedni zjeví se Repulsion Bílý, zrovna když někdo (kdože) pojídá rohlík a zapíjí ho Mariovým kečupem.

Cože? Zabořili jste někdy nůž do kůže? Ne?
A představili jste si to někdy? Když jste na tom byli psychicky hodně bídně?

Ne? Nevadí, čtěte dál.

Takže si tu někdo pojídá ten rohlíček, tralalá, a najednou se jako na zavolanou objeví Repulsion.
A pro jistotu Bílý, aby bylo o rozruch postaráno.


Kdyby tu byl ještě Garth, asi by se podivil. Já se nedivím, ale musím se ptát - co tohle všechno znamená?

A kam zmizel ten, co pojídá sýrový rohlík a zapíjí ho Mariovým kečupem?

Názory
01.04.2008 19:11
Mario Czerney
On zmizel. Endif taky zmizel. A zmizelo toho víc: mě nedávno zmizelo v lednici v zaměstnání mléko. Fakt. Krabice půllitrového mléka, jihočeského mléka. Čert ví kam zmizelo mléko, urvisu a endif. Myslím si, že to není normální. A kam zmizela moje diskuse o Urvisim? Na to už se raději ani neptám, jsem rád, že tu ještě jsem...
01.04.2008 19:13
Lee
 
Mario Czerney napsal(a):
On zmizel. Endif taky zmizel. A zmizelo toho víc: mě nedávno zmizelo v lednici v zaměstnání mléko. Fakt. Krabice půllitrového mléka, jihočeského mléka. Čert ví kam zmizelo mléko, urvisu a endif. Myslím si, že to není normální. A kam zmizela moje diskuse o Urvisim? Na to už se raději ani neptám, jsem rád, že tu ještě jsem...
Chvílema mluvíš jak Wopi.
01.04.2008 19:15
stanislav
mám chuť někomu dát bejzbolkou do hlavy, kdo mi poskytne svou lebku k nenadálému útoku?
01.04.2008 21:20
LISKA
Mario Czerney napsal(a):
On zmizel. Endif taky zmizel. A zmizelo toho víc: mě nedávno zmizelo v lednici v zaměstnání mléko. Fakt. Krabice půllitrového mléka, jihočeského mléka. Čert ví kam zmizelo mléko, urvisu a endif. Myslím si, že to není normální. A kam zmizela moje diskuse o Urvisim? Na to už se raději ani neptám, jsem rád, že tu ještě jsem...
Tys ji nesmazal sám? Tak to asi Endif prodal Literru tomu, co pojídá sýrový rohlík a zapíjí ho Mariovým kečupem, a ten to maže sám.
01.04.2008 22:48
Vích
je to takové neskondenzované
01.04.2008 23:10
Repulsion_Bílý
Je jisté, že je třeba si spoustu věcí zjistit.
Kupříkladu já si teď zrovna zjistil, že whisky Old Smuggler opravdu není moc dobré pití. Když není zbytí, tak se to dá, ale chutná to jak rašple. A zjistil jsem to tím naprosto bazálním způsobem - napil jsem se toho. Je to sice velmi primitivní a málo sofistikovaná metoda, ale účinná. Pravda, v některých případech nepříliš optimální. Kupříkladu zjišťovat podobným způsobem, zda se dá pít kyselina sírová, se obecně moc nedoporučuje. Je znám jenom jeden případ, kdy to člověk ve zdraví přežil:

Jistý Bluy Brink:

Byl chlapík, co říkal si "pan Bluy Brink",
ten ovcím svejm rozuměl a nebyl flink,
on vostříhal denně jich dvěstě jak nic
a třicet piv spořádal, někdy i víc.

2. A Jimmy, náš barman, co čepoval drink,
ten byl z toho špatnej, jak šel Bluy Brink,
moc brzo von přicházel, pozdě šel ven,
pil od rána do noci přes celej den.

3. Byl ranní čas, Jimmy když čistil svůj bar,
měl džbán a v něm vitriol, třel fleků pár,
v tom Bluy jde žíznivej, řve hlasem zlým:
"Hej, ať je to, co je to, Jimmy, sem s tím!"

4. To neučí dějepis, nezná to tisk,
že dá se pít vitriol na holej pysk,
řek Bluy:"No to je mok, co v sobě mám,
teď Stephenson uvidí, jak stříhat znám!"

5. Když Jimmy tak celej den u šenku stál,
byl skoro už nemocnej, jak se moc bál,
že Bluy je studenej, chvěl se jak list,
krk ouzkej měl, nemoh' nic mluvit a jíst.

6. Jen vodemknul druhej den Jimmy svůj krám,
no kdo čeká u dveří, jako Bluy sám,
má vožehlý obočí, fousy jak rez
a na kůži místa jak prašivej pes.

7. "Já vždycky jsem myslel, že dovedu pít,
teď vidím, že vo mejlku muselo jít,
už vím, co je silnej a pořádnej drink,
když zakašlu, chytne fous," řekl Bluy Brink.

Ovšem člověk věř Australákům...

Druhá věc je, jestli "vitriol" je skutečně kyselina sírová.

Výraz vitriol se užívá v několika významech:

vitriolový olej nebo vitriol - nejběžnější význam, starý název pro kyselinu sírovou H2SO4
zelený vitriol - starý název pro zelenou skalici FeSO4 · 7 H2O
modrý vitriol - starý název pro modrou skalici CuSO4 · 5 H2O
bílý vitriol - starý název pro bílou skalici ZnSO4 · 7 H2O

Ovšem dost těžko si lze představit, že by barman dřel pult modrou, zelenou či bílou skalicí, že... proč by to dělal?
01.04.2008 23:11
Repulsion_Bílý
Pak by v tom ještě mohl nějak figurovat Ježíš (anebo hovězí). To ale musíme počkat na Standu, mého dvorního vykladače, co nám k tomu řekne (nebo zda si dá raději hovězí)
02.04.2008 08:55
stanislav
Ježíš provází Tvé kroky, Repe, na večerních modlitbách Ti řekne, jak to s tim vitriolem je, jen mu otevři srdce a bude to...
02.04.2008 20:48
miirdas
 
stanislav napsal(a):
mám chuť někomu dát bejzbolkou do hlavy, kdo mi poskytne svou lebku k nenadálému útoku?
stanislav napsal(a):
mám chuť někomu dát bejzbolkou do hlavy, kdo mi poskytne svou lebku k nenadálému útoku?
pica*kurva s nemeckou klavesnici si neumi ani uorddnout*
03.04.2008 21:02
postmoderní rampouch
Lee napsal(a):
Chvílema mluvíš jak Wopi.
ale piču hovězí
04.04.2008 00:44
LISKA
nevím jak mluví Wopi, nebo píča hovězí, ale je to všchno kravská piča, a mě je z toho smutno

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)