Téma #744
Autor:Lee
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:27.03.2008 10:21
Počet návštěv:594
Počet názorů:6

Prostory pro zkoušky.. HELP :)
Ahoj,

hledám touhle cestou pomoc, sháníme s bandou nějaké prostory, kde bychom mohli zkoušet na divadlo.

Stačí jedna místnost, aby se tam mohlo pohybovat cca 6 lidí, někde nejlépe poblíž centra Prahy (no.. pro mě nejlépe Žižkov, Vinohrady..:)). Zkoušky máme 1x-2x týdně večer (kolem sedmé hodiny)

Zatím jsme nějaké prostory sehnali, ale jsou drahé a projekt zatím není nijak financovaný.

Takže pokud bude někdo ochotný nás podpořit, budeme mu mnohokrát vděčni. Můžeme nabídnout lístky na představení a peníze (spíše symbolické, pár set měsíčně).

Díky i za kontakty na zajímavý prostory, které by se daly levně pronajmout.

Lee+Garth

PS.: Je to hra o rakovině, takže podpoříte dobrou věc! :)

(a omluva za literra-off-topic téma)

Názory
27.03.2008 10:25
stanislav
nic mě teď nenapadá, ale kdybych o něčem zaslech, nějaký ratejně, dám vědět...
27.03.2008 16:06
postmoderní rampouch
no já vim o jednom sklepě, ale je sto kilometrů od Prahy, je v něm zhruba 5° C, tma jak v p....i, žádná elektrika a dvoucentimetrová vrstva mouru na zemi... nic moc, no, já bych tam nezkoušel ani škytnout :P
27.03.2008 17:22
Lee

stanislav napsal(a):
nic mě teď nenapadá, ale kdybych o něčem zaslech, nějaký ratejně, dám vědět...
díky. já jako blbá nepražačka nejsem sama schopná nic sehnat.

postmoderní rampouch napsal(a):
no já vim o jednom sklepě, ale je sto kilometrů od Prahy, je v něm zhruba 5° C, tma jak v p....i, žádná elektrika a dvoucentimetrová vrstva mouru na zemi... nic moc, no, já bych tam nezkoušel ani škytnout :P
skoro splňuje zadání....:)
28.03.2008 11:41
narvah
ve stromovce už brzy - teplo
29.03.2008 10:59
miirdas
trénoval bych v jídelních vozech pojízdných vlaků, když vyberete dost dlouhou trasu, budete mít spoustu času. popřípadě bych se zeptal po pronájmu nějakého operačního sálu, to také není nic finančně náročného
01.04.2008 11:02
kastel
PS.: Je to hra o rakovině, takže podpoříte dobrou věc! :)

...to jako tu rakovinu? :o)

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)