Téma #731
Autor:--
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:29.02.2008 10:12
Počet návštěv:1676
Počet názorů:56

Pořád není dobře...

Admini neřádí, sem tam se i najde něco k přečtení, lidí ubylo a tedy i denních přírůstků děl, takže je to přehlednější, leč je zde nový jev, který se mi nelíbí, a který se dost hrubě nelíbí:

A je to vzájemná nevraživost a hašteřivost uživatelů. Ono k podobným věcem samozřejmě docházelo tu a tam vždy, ale nyní mám pocit, že je to na denním pořádku.

Někdo napíše něco seedovi, a ten po něm hned vyjede. Já polemizuju s Mariem, a jákasi HanaKonvesz se do mě začne navážet, přestože se jí to vůbec netýká. Tvrz se snaží celkem v klidu diskutovat s Mariem, ten jí nadává, nakonec ho začne popichovat i ona atd...

Myslím, že by nejen výše jmenovaným neškodilo trošku zapracovat na své vznětlivosti, víc naslouchat ostatním a tolerovat jejich názory...

Názory
01.03.2008 18:50
postmoderní rampouch
je dobré vidět to i z druhé strany

06.03.2008 01:53
HanaKonvesz
se omlouvám, a stejně tak jsem učinila i v diskuzi kterou spomínáš. tak snad stačí.
06.03.2008 02:00
HanaKonvesz
-- jakási se mi teda ani trošku nelíbí, ty jsi pro mně stejnej jakejsi, to však neznamená, že to budu vyřvávat na všechny strany. je mi úplně ukradený, jestli se s mariem znáš nebo ne, protože toto je hlavně virtuální servr a nikde není psáno, že jeden může diskutovat jenom když zná vaši partičku osobně. a že právě ty který si občas tak rád plivneš na problém poukazuješ. jsem naštvaná , to jakási se dá považovat za takové malé literrské xenofobní plivnutí no hlavně že sis postěžoval. nazdar proroku
06.03.2008 12:18
HarryHH
... nevim, ... ale hašteřivost a snaha o dominaci je vlastní téměř všem vyšším živočišným druhům ...
proč by člověk na Literře měl být zrovna vyjimkou to nechápu ... :-)))
leda snad že by si tu chtěl někdo založit .... svý soukromý nebe ...

*- ... no ale toho chudáka předem lituji ...
protože na smrt nudou zatím máme všichni ... počertech moc energie ...
... NE ..??

*- .... kdysi ve škole jsme soutěžili kdo doplivne dál .... / ale to mi nešlo /

.... v soutěži kdo dočůrá dál ale ... jsem býval šampionem ... :-))
/ možná bych to dotáhl i na celorepublikový přebor, ... ale přestalo mě to bavit, protože holky ... z technických důvodů, ... o tuhle disciplínu neměly zájem ... :-(( /
06.03.2008 12:34
tvrz
HarryHH napsal(a):
... nevim, ... ale hašteřivost a snaha o dominaci je vlastní téměř všem vyšším živočišným druhům ... proč by člověk na Literře měl být zrovna vyjimkou to nechápu ... :-))) leda snad že by si tu chtěl někdo založit .... svý soukromý nebe ... *- ... no ale toho chudáka předem lituji ... protože na smrt nudou zatím máme všichni ... počertech moc energie ... ... NE ..?? *- .... kdysi ve škole jsme soutěžili kdo doplivne dál .... / ale to mi nešlo / .... v soutěži kdo dočůrá dál ale ... jsem býval šampionem ... :-)) / možná bych to dotáhl i na celorepublikový přebor, ... ale přestalo mě to bavit, protože holky ... z technických důvodů, ... o tuhle disciplínu neměly zájem ... :-(( /
...tuto vidím, že nešlo ani tak o soutěžení, ale o předvedení se, zaujmout holky...a v nebi že je nuda? Inu, jak v kterém...v tom "strýžnověženském" zcela určitě :-)
06.03.2008 13:52
HarryHH
.... někdo prostě pořádá závody .... v disputacích o slušnym chování,
někdo v čůrání do dálky ....

*- .... to druhý je ale lépe měřitelné ...:-))

***- .... já nesoutěžím teď již ani v jenom .... medikuji Triomen ... a trávu ...
06.03.2008 15:49
tvrz
HarryHH napsal(a):
.... někdo prostě pořádá závody .... v disputacích o slušnym chování, někdo v čůrání do dálky .... *- .... to druhý je ale lépe měřitelné ...:-)) ***- .... já nesoutěžím teď již ani v jenom .... medikuji Triomen ... a trávu ...
...Trio men :-) trávu usuš :-) taky nesoutěžim, "létám bez křídel, proklel mě spasitel, na chůdách stojí"...
06.03.2008 17:39
potěš koště
HarryHH napsal(a):
... nevim, ... ale hašteřivost a snaha o dominaci je vlastní téměř všem vyšším živočišným druhům ...
proč by člověk na Literře měl být zrovna vyjimkou to nechápu ... :-)))
leda snad že by si tu chtěl někdo založit .... svý soukromý nebe ...

*- ... no ale toho chudáka předem lituji ...
protože na smrt nudou zatím máme všichni ... počertech moc energie ...
... NE ..??

*- .... kdysi ve škole jsme soutěžili kdo doplivne dál .... / ale to mi nešlo /

.... v soutěži kdo dočůrá dál ale ... jsem býval šampionem ... :-))
/ možná bych to dotáhl i na celorepublikový přebor, ... ale přestalo mě to bavit, protože holky ... z technických důvodů, ... o tuhle disciplínu neměly zájem ... :-(( /
...na tohle vychloubání jsem slyšela vtip: chlapeček vyzve holčičku k výše uvedené soutěži. holčička to zvládne asi tak na 1m, chlapeček výrazně dále a shovívavě se na ni usměje. ta ohrne ret a praví: všim sis, že já jsem si to nedržela...?
09.03.2008 11:04
--
HanaKonvesy, HarzHH> Je zajímavé pozorovat, jak se na Liteře střídají různé trendy. Byl to tady takový víceméně rodinný podniky, kde jsme se skoro všichni znali osobně, chodili spolu na pivo a bavilo nás pro sebe psát, navzájem se číst i se tu a tam trošku poškádlit...

Pak se to tady začalo nekontrolovatelně rozrůstat, došlo ke vpádu "barbarů z Východu" a zamoření Litery škárem, což pár lidí neuneslo, začaly různé osobní útoků, někdo začal žalovat, admini začali blokovat, dost lidí se naštvalo, odešlo...

Příliv uživatelů ustal, ze starousedlíků zbylo jen pár, objevily se nové tváře mající jiný styl. HanaKonvesz, Seed a jim podobní jsou takovými archetypy - když se jim něco nezdá, okamžitě reagují útokem vedeným v osobní rovině. To mě nebaví a nehodlám s takovými lidmi ztrácet čas.

Nějaké „nebe“ jsem, Harry, nikdy nehledal ani po něm nevolal (od toho tady máme břízu :)) Nicméně určité zásady komunikace by bylo dobré ctít.
09.03.2008 11:08
tvrz
-- napsal(a):
HanaKonvesy, HarzHH> Je zajímavé pozorovat, jak se na Liteře střídají různé trendy. Byl to tady takový víceméně rodinný podniky, kde jsme se skoro všichni znali osobně, chodili spolu na pivo a bavilo nás pro sebe psát, navzájem se číst i se tu a tam trošku poškádlit... Pak se to tady začalo nekontrolovatelně rozrůstat, došlo ke vpádu "barbarů z Východu" a zamoření Litery škárem, což pár lidí neuneslo, začaly různé osobní útoků, někdo začal žalovat, admini začali blokovat, dost lidí se naštvalo, odešlo... Příliv uživatelů ustal, ze starousedlíků zbylo jen pár, objevily se nové tváře mající jiný styl. HanaKonvesz, Seed a jim podobní jsou takovými archetypy - když se jim něco nezdá, okamžitě reagují útokem vedeným v osobní rovině. To mě nebaví a nehodlám s takovými lidmi ztrácet čas. Nějaké „nebe“ jsem, Harry, nikdy nehledal ani po něm nevolal (od toho tady máme břízu :)) Nicméně určité zásady komunikace by bylo dobré ctít.
No ano, jsem tady nová, ale tenhle názor zní hodně rozumně!
10.03.2008 11:39
HarryHH
-- napsal(a):
HanaKonvesy, HarzHH>
Nějaké „nebe“ jsem, Harry, nikdy nehledal ani po něm nevolal (od toho tady máme břízu :)) Nicméně určité zásady komunikace by bylo dobré ctít.
Jo strejdo, ... osobní výpady, sprosté invektivy ... a prostředí polních záchodků ... to nedělá radost nikde nikomu ...
/ a o to taky normálnímu sebevědomému jedinci nikdy nejde /
... ale na druhý straně stojaté vody soukromého rybníčka, slepé pochlebování si navzájem a uznávání ... té jediné správné formy sdělení /té naší ...:-)) / nemá s progresí a životem nic společného ...

Nejsem literát ani básník, jen rád čtu dívám se a poslouchám ... a někdy zplodím odezvu, ... ale většinou je to míněno spíše jako námět k reakci, byť to někdy vypadá jako píchnutí do mraveniště ...
Pokud je Vám smutno po starym známym domečku z jehličí ... myslím není problém pro rušivé elementy, ... se z Vaší idylky vytratit ...
... a marně doufej, že bude vše jako za stara ... :-)))
10.03.2008 19:28
tvrz
HarryHH napsal(a):
-- napsal(a):
HanaKonvesy, HarzHH> Nějaké „nebe“ jsem, Harry, nikdy nehledal ani po něm nevolal (od toho tady máme břízu :)) Nicméně určité zásady komunikace by bylo dobré ctít.
Jo strejdo, ... osobní výpady, sprosté invektivy ... a prostředí polních záchodků ... to nedělá radost nikde nikomu ... / a o to taky normálnímu sebevědomému jedinci nikdy nejde / ... ale na druhý straně stojaté vody soukromého rybníčka, slepé pochlebování si navzájem a uznávání ... té jediné správné formy sdělení /té naší ...:-)) / nemá s progresí a životem nic společného ... Nejsem literát ani básník, jen rád čtu dívám se a poslouchám ... a někdy zplodím odezvu, ... ale většinou je to míněno spíše jako námět k reakci, byť to někdy vypadá jako píchnutí do mraveniště ... Pokud je Vám smutno po starym známym domečku z jehličí ... myslím není problém pro rušivé elementy, ... se z Vaší idylky vytratit ... ... a marně doufej, že bude vše jako za stara ... :-)))
...Harrrry HH, já netoužím po idylce, ale po obyčejné slušnosti jo, vzrušení může být i inteligentní šťouch...tak nazdar, rušičky!
10.03.2008 19:36
--
Já si třeba rád zapičuju (i když poslední dobou spíš zanokimikuju), ale to s tím nesouvisí. Když někdo napíše něco, s čím třeba nesouhlasím, no tak mu napíšu, považuji-li to za nutné, svůj názor. A buď se začneme o něčem bavit, nebo si ten druhý vede pořád svou, tak se na to vykašlu a jdu se bavit jinam. Nevím, proč bych mu měl psát, že je kokot a podobné líbeznosti.
Na druhé mi nedělá problém poslat někoho do prdele, když mám pocit, že si to zaslouží...
11.03.2008 08:32
HarryHH
-- napsal(a):
Já si třeba rád zapičuju (i když poslední dobou spíš zanokimikuju), ale to s tím nesouvisí. Když někdo napíše něco, s čím třeba nesouhlasím, no tak mu napíšu, považuji-li to za nutné, svůj názor. A buď se začneme o něčem bavit, nebo si ten druhý vede pořád svou, tak se na to vykašlu a jdu se bavit jinam. Nevím, proč bych mu měl psát, že je kokot a podobné líbeznosti.
Na druhé mi nedělá problém poslat někoho do prdele, když mám pocit, že si to zaslouží...
... JO, myslím že tohle je více-méně .... hřebíček na HLAVIČKU ...
17.03.2008 20:12
Mario Czerney
Na druhé mi nedělá problém poslat někoho do prdele, když mám pocit, že si to zaslouží... (Repulsion)
no, zajímavá myšlenka... takže i já mohu mít pocit, že bych měl mít pocit, že když mám pocit, tak mohu poslat do prdele toho, kdo si to dle mého pocitu zaslouží -- a ten někdo může být kdokoliv nebo nemůže?
17.03.2008 20:38
--
Mario, nebuď piča. Prosím.
17.03.2008 20:47
HanaKonvesz
-- napsal(a):
Mario, nebuď piča. Prosím.
repe nebuď piča. Prosím
17.03.2008 21:28
HanaKonvesz
ještě avi
17.03.2008 21:34
--
Haničko, srdíčko, už jsem ti jednou napsal, že jaksi nemám zájem s tebou komunikovat. Tudíž to prosím respektuj.
17.03.2008 21:38
HanaKonvesz
-- napsal(a):
Haničko, srdíčko, už jsem ti jednou napsal, že jaksi nemám zájem s tebou komunikovat. Tudíž to prosím respektuj.
jasně nebudu
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)