Téma #705
Autor:Alan Marceau
Fórum:
Pokec
Datum publikace:16.01.2008 20:21
Počet návštěv:2562
Počet názorů:61

Jaká restaurační zařízení navštěvujete?
Myšleno konkrétní název restaurace, ale pokud se stydíte, postačí, uvedete-li cenovou skupinu, popř. hrubou lokaci... Dále mě zajímá, co zde pijete, jíte, o čem a s kým hovoříte nejraději, jaký je váš postoj k hlučnosti (vadí vám přebuzená hudební produkce), hrajete-li hospodské hry, jak hodnotíte obsluhu, prostředí, vadí-li vám cigaretový dým, jak často taková zařízení navštěvujete... popř. další postřehy a připomínky týkající se daného tématu...

a zvláštní otázka na závěr našeho malého dotazníčku: Tykáte si s hospodským ve vaší oblíbené hospodě??

Názory
17.01.2008 12:05
Gossen
stanislav napsal(a):
jinak já možná dnes do chvojkovic pudu, mám sice spicha se zanzulí z totemu a naše dětičky jako si budou hrát, ale do pozdních večerních hodin asi těžko... :o))
nebo bafněte haranti a vemte je do chvojkovic na kofolu! :-)
17.01.2008 12:08
stanislav
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
jinak já možná dnes do chvojkovic pudu, mám sice spicha se zanzulí z totemu a naše dětičky jako si budou hrát, ale do pozdních večerních hodin asi těžko... :o))
nebo bafněte haranti a vemte je do chvojkovic na kofolu! :-)
skvělej plán, sedět tam s drobotinou do dvou do rána, to by spolehlivě vyhnalo týnejdžry, ale co my???? :o)))
17.01.2008 12:30
Gossen
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
17.01.2008 12:40
stanislav
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
můj potomek vydrží moc, ale já už ne, a do hospody ho vodit by byla sebevražda, on by tam všecko obrátil vzhůru nohama, kam se na něj Zbora a Lumig hrabou, on by házel popelníkama dovopravdy, ne jen jako.... :o))))
17.01.2008 12:51
Gossen
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
můj potomek vydrží moc, ale já už ne, a do hospody ho vodit by byla sebevražda, on by tam všecko obrátil vzhůru nohama, kam se na něj Zbora a Lumig hrabou, on by házel popelníkama dovopravdy, ne jen jako.... :o))))
no, oni by se k němu ty dva pošuci určitě přidali! :-))
17.01.2008 13:25
Pomerančová
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
můj potomek vydrží moc, ale já už ne, a do hospody ho vodit by byla sebevražda, on by tam všecko obrátil vzhůru nohama, kam se na něj Zbora a Lumig hrabou, on by házel popelníkama dovopravdy, ne jen jako.... :o))))
no, oni by se k němu ty dva pošuci určitě přidali! :-))
no nebyla jsem si jista jeslti uz jsme po chripce dost zdrava na hospodu, ale predestreny scenar zni zajimave :-)
17.01.2008 13:29
Gossen
Pom: to jistě, zejména když se dá očekávat, že to bude ještě mnohem horší! :-)))
17.01.2008 13:44
Pomerančová
Gossen napsal(a):
Pom: to jistě, zejména když se dá očekávat, že to bude ještě mnohem horší! :-)))
kaslu na chripku! ;-)
17.01.2008 13:47
Gossen
Pomerančová napsal(a):
Gossen napsal(a):
Pom: to jistě, zejména když se dá očekávat, že to bude ještě mnohem horší! :-)))
kaslu na chripku! ;-)
:-)))
17.01.2008 13:47
Gossen
jo, lukátek taky dorazí, zrovna smsal.. :-)
17.01.2008 13:58
stanislav
Gossen napsal(a):
jo, lukátek taky dorazí, zrovna smsal.. :-)
mně též, to je tedy jasná věc potom, že tam za nim musim! :o)
17.01.2008 14:06
stanislav
je to jinak, Lukáš Malalátek je mimo Prahu, chce kalit až v sobotu...
17.01.2008 15:02
Gossen
stanislav napsal(a):
je to jinak, Lukáš Malalátek je mimo Prahu, chce kalit až v sobotu...
nikoliv, teď psal, že v neděli, je to zmatkář, necháme se překvapit... :-))
17.01.2008 15:23
miirdas
 
Rubik-On napsal(a):
prostor Mumie, Ústí nad Labem
tykám
já k tomu ještě přihodím žumpu
24.01.2008 15:14
Monty
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
Stanislavův syn usne v deset jen velmi výjimečně.
Leda bys ho uspal chloroformem.
24.01.2008 15:48
Monty
"Myšleno konkrétní název restaurace, ale pokud se stydíte..."

Já se stydím, ale chodím do hospody dost zřídka. :o)
24.01.2008 17:41
Gossen
Monty napsal(a):
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
Stanislavův syn usne v deset jen velmi výjimečně.
Leda bys ho uspal chloroformem.
hmm... doufal jsem, že zabere rohlík máčenej v pívě...
24.01.2008 17:42
Monty
Gossen napsal(a):
Monty napsal(a):
Gossen napsal(a):
neblázni, nejpozdějc v deset usnou, šoupnem je k mílovi do kamrlíku a je to! :-) co co my, ale co sociálka? :-)))))
Stanislavův syn usne v deset jen velmi výjimečně.
Leda bys ho uspal chloroformem.
hmm... doufal jsem, že zabere rohlík máčenej v pívě...
Zkus to... pionýre slepých uliček. :o)
24.01.2008 18:48
Gossen
checht, někdo musí jasně ukázat: tudy ne přátelé! :-)
24.01.2008 18:50
Monty
Gossen napsal(a):
checht, někdo musí jasně ukázat: tudy ne přátelé! :-)
Qui!
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)