Téma #705
Autor:Alan Marceau
Fórum:
Pokec
Datum publikace:16.01.2008 20:21
Počet návštěv:1768
Počet názorů:61

Jaká restaurační zařízení navštěvujete?
Myšleno konkrétní název restaurace, ale pokud se stydíte, postačí, uvedete-li cenovou skupinu, popř. hrubou lokaci... Dále mě zajímá, co zde pijete, jíte, o čem a s kým hovoříte nejraději, jaký je váš postoj k hlučnosti (vadí vám přebuzená hudební produkce), hrajete-li hospodské hry, jak hodnotíte obsluhu, prostředí, vadí-li vám cigaretový dým, jak často taková zařízení navštěvujete... popř. další postřehy a připomínky týkající se daného tématu...

a zvláštní otázka na závěr našeho malého dotazníčku: Tykáte si s hospodským ve vaší oblíbené hospodě??

Názory
24.01.2008 18:50
stanislav
Gossen napsal(a):
checht, někdo musí jasně ukázat: tudy ne přátelé! :-)
hele, svý dítě k tvýmu exprimentování ti nepučim!!! za chvilku příde kolegyně L., a tak se posunu do Nuslí....
24.01.2008 18:51
Monty
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
hele, svý dítě k tvýmu exprimentování ti nepučim!!! za chvilku příde kolegyně L., a tak se posunu do Nuslí....
Ty chodíš kalit do Nuslí?
No potěš... :o(
24.01.2008 18:53
stanislav
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
Ty chodíš kalit do Nuslí? No potěš... :o(
poslední dobou málem každej čtvrtek, do SK Chvojkovice, dyk jsem to doma už někdy řek, ne?
24.01.2008 18:54
Gossen
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
já už dopíjím kafe, pomalu vyrážím...
24.01.2008 18:54
Monty
stanislav napsal(a):
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
poslední dobou málem každej čtvrtek, do SK Chvojkovice, dyk jsem to doma už někdy řek, ne?
Ale neřekls, že je to v Nuslích.
Tak tam prosím tě choď bez nože...
24.01.2008 18:55
Gossen
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
nevíš co je dobrý...
24.01.2008 18:56
Monty
Gossen napsal(a):
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
nevíš co je dobrý...
No... já bych to nerozmazávala, radši.
24.01.2008 18:57
stanislav
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
checht
, někdo musí jasně ukázat: tudy ne přátelé! :-)
Ale neřekls, že je to v Nuslích. Tak tam prosím tě choď bez nože...
onu brazilskou kudlu od uzbeků mám doma, klídek... a nusle sou fajn, nevim, co proti nim máš... libeň taky byla krásná... teď tady Nozima řikala, že ji někdo pronásledoval, tady v karlíně, si nevybereš, chudák byla celá zděšená...
24.01.2008 18:58
Monty
stanislav napsal(a):
onu brazilskou kudlu od uzbeků mám doma, klídek... a nusle sou fajn, nevim, co proti nim máš... libeň taky byla krásná... teď tady Nozima řikala, že ji někdo pronásledoval, tady v karlíně, si nevybereš, chudák byla celá zděšená...
Já proti Nuslím nemám vůbec nic, akorát že by ses tam mohl nechtěně potkat s někým, koho chceš zabít, muži. :o)
On tam totiž tak trochu bydlí...
24.01.2008 19:02
stanislav
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
Já proti Nuslím nemám vůbec nic, akorát že by ses tam mohl nechtěně potkat s někým, koho chceš zabít, muži. :o) On tam totiž tak trochu bydlí...
ať si bydlí, jeho věc. já chodim do hospody, ne k němu domu, tak snad se nic neděje, ne? :o)
24.01.2008 19:03
stanislav
herdek, sedum bylo, a kolegyně nikde, to mládí, ta nedochviilnost... ech!!!
24.01.2008 19:04
Monty
stanislav napsal(a):
ať si bydlí, jeho věc. já chodim do hospody, ne k němu domu, tak snad se nic neděje, ne? :o)
:o)))
...ne k němu domu... to si úplně živě vybavuju...
24.01.2008 19:05
stanislav
už je tady, jupí!!!
16.04.2008 17:36
Humble
Asi "The Place" a "Cobden View", Sheffield, Anglie, ze zákona nekuřácké, piji povětšinou pivo, tykání jaksi nemá smysl řešit, oblíbenou místní hospodskou zábavou je kvíz. V "Devonshire Cat" mají dobrý Erdinger (německé pivo), i když hostinskej je trochu divnej, v "Common Room" zase Staropramen (pinta za takměř tři libry). "Porters Brook" též není špatný, ale Staropramen je tam někdy lepší, jindy horší. Výborné jsou též hospody v Hillsborough, ale ty si nepamatuji jmény.
16.04.2008 19:10
stanislav
a co na to Pavlička, že utrácíš librušky za pivínka? :o)))
17.04.2008 09:13
Gossen
a za co utrácí Pavlička? :-)))
17.04.2008 16:42
Humble
stanislav: Povětšinou chodíme na pivo spolu :o)
Gossen: Povětšinou za potraviny, by nakrmila svého těžce pracujícího manžílka :o)
17.04.2008 16:46
stanislav
Humble napsal(a):
stanislav: Povětšinou chodíme na pivo spolu :o) Gossen: Povětšinou za potraviny, by nakrmila svého těžce pracujícího manžílka :o)
manžílek, to zní tedy jak z Homolků.... hehe
17.04.2008 16:56
Humble
Jistě, my jsme taková normální rodinka... :o)
18.04.2008 09:35
Gossen
Humble napsal(a):
stanislav: Povětšinou chodíme na pivo spolu :o)
Gossen: Povětšinou za potraviny, by nakrmila svého těžce pracujícího manžílka :o)
krmit, krmit ty bestie... dokud nechcípnou... :-D
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)