Téma #683
Autor:Gossen
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:14.12.2007 13:51
Počet návštěv:2420
Počet názorů:55

Skype apod... volání o pomoc
Máte někdo zkušenost s bezplatným telefonováním přes net? Potřebuju poradit... Od a do zet, tedy co, kde stáhnout atd... Předem děkuji! Janek

Názory
14.12.2007 17:11
Shari
jasně, už jen to. Eště že sem Lukáš nechodí :)
14.12.2007 17:19
stanislav
z nešťastný lásky mi zas dorostly vlasy a byl jsem jen v tričku na pivu... ale neni alkoholický...
tady ta fotka, je ze dneška, ten kočárek, v tom si vozim svý bezdomovecký majetky, jsem zase na ulici:


14.12.2007 17:21
Shari
dneska ale krásně svítilo sluníčko, viď? :)
14.12.2007 17:23
stanislav
Shari napsal(a):
dneska ale krásně svítilo sluníčko, viď? :)
jo, pěknej den... akorát ta nešťastná láska, to je jediný, co mi kazilo náladu... jinak venku bylo fajn...
14.12.2007 17:23
Shari
:)
14.12.2007 18:45
stanislav
dneska fakt bylo vedro, teď večer se tu u mě objevil ziggy a jen ve slipech skákal z okna. docela hustej mejdan, ta nešťastná láska jednoho uplně ničí...

14.12.2007 18:47
stanislav
jo, už zas nejsem bezdomovec, zas mi vrátili byt. svět je plnej zvratů...
14.12.2007 18:52
stanislav
ziggy to ale někdy trochu přehání, mi chtěl spravit náladu a začal si hrát na mikulajdu...

15.12.2007 23:10
infinite
jsem taky měla všelijakou náladu..ale ten mikuláš mě dostal :-)
27.12.2007 09:17
stanislav
čtyry a půl milionu lidí má internet. to je nechutný... :o)

http://www.novinky.cz/clanek/129524-internet-pouziva-v-cesku-uz-4-5-milionu-lidi
.html
27.12.2007 14:38
Gossen
stanislav napsal(a):
čtyry a půl milionu lidí má internet. to je nechutný... :o)

http://www.novinky.cz/clanek/129524-internet-pouziva-v-cesku-uz-4-5-milionu-lidi

.html
jo, pryč s nima... a ty nezapomeň, že je dneska poslední letošní pivo v chvojkovicích...
27.12.2007 16:28
stanislav
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
čtyry a půl milionu lidí má internet. to je nechutný... :o)

http://www.novinky.cz/clanek/129524-internet-pouziva-v-cesku-uz-4-5-milionu-lidi .html
jo, pryč s nima... a ty nezapomeň, že je dneska poslední letošní pivo v chvojkovicích...
pokusim se přijít, ale nevim to jistě. von Emil a Alena plánujou Černou kočku, tak se to trochu pere... ale Lukáš řikal, že s váma na pívo pude...
27.12.2007 16:37
Pomerančová
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
čtyry a půl milionu lidí má internet. to je nechutný... :o)

http://www.novinky.cz/clanek/129524-internet-pouziva-v-cesku-uz-4-5-milionu-lidi .html
jo, pryč s nima... a ty nezapomeň, že je dneska poslední letošní pivo v chvojkovicích...
pokusim se přijít, ale nevim to jistě. von Emil a Alena plánujou Černou kočku, tak se to trochu pere... ale Lukáš řikal, že s váma na pívo pude...
mohu take zajit? :-)
27.12.2007 16:39
stanislav
Pomerančová napsal(a):
stanislav napsal(a):
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
čtyry a půl milionu lidí má internet. to je nechutný... :o)

http://www.novinky.cz/clanek/129524-internet-pouziva-v-cesku-uz-4-5-milionu-lidi .html
jo, pryč s nima... a ty nezapomeň, že je dneska poslední letošní pivo v chvojkovicích...
pokusim se přijít, ale nevim to jistě. von Emil a Alena plánujou Černou kočku, tak se to trochu pere... ale Lukáš řikal, že s váma na pívo pude...
mohu take zajit? :-)
jestli tam budeš, pokusim se asi objevit, tak k devátej třeba...
27.12.2007 16:40
Gossen
stanislav: tak vem emila a alenu s sebou, nemůžou pořád smrdět v karlíně... :-)

pom: co bys nemohla? :-)
27.12.2007 16:44
Pomerančová
Gossen napsal(a):
stanislav: tak vem emila a alenu s sebou, nemůžou pořád smrdět v karlíně... :-) pom: co bys nemohla? :-)
tak ja zajdu :-)
(uz mi moc nechybi :-)
stanislav: no, budu tam, doufam, dneska vyjimecne nemam dite vecer doma :-)
27.12.2007 16:52
stanislav
když se někde objeví básnířka a velecitlivá recitátorka poezie žena Pomerančová, byl bych bloud, kdybych to oželel... dítě dnes hlídá žena, a hrdlo mi pomalu tu v ovzduší hostelu vysychá... Alena a Emil, co budou podnikat, nechám na jejich úvahách...
29.12.2007 23:45
stanislav

Veronika Hornerová 

  • 

Metafory v praxi...  
(17.10.2002 13:58:46 )
Já i manžel milujeme poezii - sebe už méně. Oba se jí věnujeme takřka dnem i nocí a nekedy aj poobede, podílíme se na literárních pořadech  festivalech a rózných mecheche všeho druhu, ale hlavně píšeme, píšeme a píšeme. Není snad proto divu, že jsem svého manžela poznala na jednom literárním serveru. V té době jsem byla členkou redakce poezie, do které můj manžel pravidelně posílal své hovadiny.

Z prvu jsme si povídali jen o poezii. O jeho textech, o mých textech, o sexu a jeho úchylkách které provozuje na mladých děvčatech 

 ... a nevím proč, dostala jsem bláznivý nápad a pozvala ho na své narozeniny, které jsem slavila v jedné pražské restauraci se svými přáteli. Opravdu přišel... vydržel až do konce, byl šaramantní, vtipný, perverzní a ohromně mu to slušelo. Po oslavě jsme se rozloučili a každý zamířil ke svému domovu. Bylo to naše první setkání ... Rozhodně však nemělo být posledním.

Kdy jsem se do něj zamilovala? Možná už na svých narozeninách. Nevím. Jisté je, že si mou lásku pojistil hned na první schůzce kde mi ukázal své vybavení. Sešli jsme se v té samé restauraci, popovídali beze svědků a abychom si užili trochu romantiky, jeli jsme na vyhlídku na Prosek kde zas ho vytasil, já tam bydlela a sousedi byli divní. Snad třikrát jsem ho ujistila, že je to v pořádku, že jim to nevadí že to dostanu a že se nemůže nic stát... ale stalo! Tehdy ještě svobodný básník zahučel do mého nemalého ďolíku a proděravěl mi výfuk. Bylo mi mizerně. Pocit, že jsem mu svou nepozorností zničila jeho vybavení, mně úplně rozhodil.

Stála jsem na vyhlídce, svobodný básník mlčel, já byla nervózní, pořád jsem se mu dokola omlouvala... Jen tu a tam řekl, že je vše v pořádku. Teprve po chvilce jsem si všimla, že chodí kolem mě dokola jako ježek. Tma a nikde nikdo. Jen svobodný básník v kabátě po paty, který na proseckém kopci chodil kolem mladé holky dokola ... beze slov a s cigaretou v ruce.. Samotnou mě překvapilo, že můžu být ještě více nervózní... Vždyť jsem ho moc neznala.

Nakonec jsem to nevydržela a špitla jsem, jestli je všechno v pořádku. A proč pořád chodí dokola kolem mne. Usmál se a řekl mi: "nic, jen se ti snažím zamotat hlavu a kurevsky mě to lochtá mezi nohama... "

Podařilo se. Za půl druhého roku jsem se za muže, kterému nevadilo, že jsem zavinila na druhé schůzce amputaci jeho ´šéfredaktora´ jak mu žertovně říkal , provdala o půl noci na Vyšehradě. Všude hořely svíčky, pochodně a kolem dokola Myslbekových soch nám naši přátelé

pospevovali ó tanenbaum. Na vzdory veškerým hadičkám měl zdenda tu noc moč na zemi... ale to už je zase jiný příběh...

Ps: jen má kamarádka, když jsem jí o našem seznámení vyprávěla, sarkasticky poznamenala: "můžeš být ráda, že tebou neprošel skrz ..."

 

 

29.12.2007 23:52
stanislav
Veronika Hornerová: Metafory v praxi
www.rodina.cz
Já i manžel milujeme poezii. Oba se jí věnujeme takřka dnem i nocí, podílíme se na literárních pořadech a festivalech všeho druhu, ale hlavně píšeme, píšeme a píšeme. Není snad proto divu, že jsem svého manžela poznala na jednom literárním serveru. V té době jsem byla členkou redakce poezie, do které můj manžel pravidelně posílal své příspěvky.

Z prvu jsme si povídali jen o poezii. O jeho textech, o mých textech... a nevím proč, dostala jsem bláznivý nápad a pozvala ho na své narozeniny, které jsem slavila v jedné pražské restauraci se svými přáteli. Opravdu přišel... vydržel až do konce, byl šaramantní, vtipný a ohromně mu to slušelo. Po oslavě jsme se rozloučili a každý zamířil ke svému domovu. Bylo to naše první setkání... Rozhodně však nemělo být posledním.

Kdy jsem se do něj zamilovala? Možná už na svých narozeninách. Nevím. Jisté je, že si mou lásku pojistil hned na první schůzce. Sešli jsme se v té samé restauraci, popovídali beze svědků a abychom si užiil trochu romantiky, jeli jsme na vyhlídku na Prosek, kde jsem tehdy bydlela. Snad třikrát jsem ho ujistila, že je to v pořádku, že se autem na vyhlídku dostane a že se nemůže nic stát... ale stalo! Tehdy ještě svobodný básník zahučel se mnou i se škodovkou do nemalého ďolíku a proděravěl výfuk. Bylo mi mizerně. Pocit, že jsem mu svou nepozorností zničila vůz, mně úplně rozhodil.

Stála jsem na vyhlídce, svobodný básník mlčel, já byla nervózní, pořád jsem se mu dokola omlouvala... Jen tu a tam řekl, že je vše v pořádku. Teprve po chvilce jsem si všimla, že chodí kolem mě dokola jako pešek. Tma a nikde nikdo. Jen svobodný básník v kabátě po paty, který na proseckém kopci chodil kolem mladé holky dokola... beze slov a s cigaretou v ruce.. Samotnou mě překvapilo, že můžu být ještě více nervózní... Vždyť jsem ho moc neznala.

Nakonec jsem to nevydržela a špitla jsem, jestli je všechno v pořádku. A proč pořád chodí dokola kolem mne. Usmál se a řekl mi: "nic, jen se ti snažím zamotat hlavu... "

Podařilo se. Za půl druhého roku jsem se za muže, kterému nevadilo, že jsem zavinila na druhé schůzce proražený výfuk, provdala o půl noci na Vyšehradě. Všude hořely svíčky, pochodně a kolem dokola Myslbekových soch nám naši přátelé připravili mléčnou dráhu. Na vzdory veškeré legislativě jsmě měli tu noc nebe na zemi... ale to už je zase jiný příběh...

Ps: jen má kamarádka, když jsem jí o našem seznámení vyprávěla, sarkasticky poznamenala: "můžeš být ráda, že tě neuhnal..."
03.01.2008 21:58
infinite
pěkný jak jí zamotal hlavu :-)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)