Téma #636
Autor:Gossen
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:25.10.2007 12:17
Počet návštěv:1387
Počet názorů:109

Kdo chodil do Kladské?
Haló, haló... jak zjistila naše zpravodajská kancelář stassen, tři géniové publikující na serveru Literra navštěvovali stejnou základní školu! Ano, Lumig, stanislav i Gossen jsou absolventy tohoto výběrového ústavu!!! Je to jenom náhoda? Nebo je nás tu víc? A kam jste chodili na základku vy?

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Gossen': 25.10.2007 12:20.

Názory
27.10.2007 10:39
stanislav
Gossen napsal(a):
stanislav napsal(a):
Bójové taky třeba.... :o)))))))))))))
ti ovšem nebydleli na třebíčsku, ty jsou z okolí bojanovic (podbrdsko)...
ne ne, ty jsou hlavně od Strašnic, nepleť to, tady jich bylo nejvíc, tady u nás, furt narážím na nějaký vykopávky jejich kolem baráku... :o))))))))))
27.10.2007 10:42
stanislav
Když si člověk uvědomí, koho nosila tahle země. Bójové byli Strašliví. Kvádové byli Zlí. Markomani Jezdci. Všechno vesměs poměrně nebezpeční bojovníci a vrazi. Čechové v tom pokračovali v neztenčené míře.

úryvek z dílka Optimismus - králík Amálka zde.... to je jasný Strašliví - Strašnice, neni o čem dumat...
27.10.2007 10:43
Gossen
ale ty to všechno pleteš dohromady, to byli zasejc strašničtí plejbójové, dávno vyhynulé plemeno... :-))
27.10.2007 10:44
stanislav
Gossen napsal(a):
ale ty to všechno pleteš dohromady, to byli zasejc strašničtí plejbójové, dávno vyhynulé plemeno... :-))
fakt vyhynuli????? :o)
27.10.2007 10:48
Gossen
no, já už v strašnicích léta nebydlím, tak si samolitr nemůžu bejt úplně jistej... ale dle mínění mladých básnířek je po nich veta... proto se dotyčné přesunují do vyšehradských kaváren... prý... :-)))
27.10.2007 10:50
stanislav
Gossen napsal(a):
no, já už v strašnicích léta nebydlím, tak si samolitr nemůžu bejt úplně jistej... ale dle mínění mladých básnířek je po nich veta... proto se dotyčné přesunují do vyšehradských kaváren... prý... :-)))
no, já trávil v Podskalí mnohou chvíli, nad knihou zadumám, v ruce nikotinku třímaje, s intelektuály vesele i prudce debatovavše... a ono to je skoro Vyšehrad.... takže možná máš trošku pravdu... :o)
27.10.2007 10:58
Gossen
no tak vidíš... :-) a navíc, dneska je to všechno jinak, hrádek je v břevnově... i když to původně byl samozřejmě vyšehrádek... ale co už... :-)
27.10.2007 10:59
stanislav
Gossen napsal(a):
no tak vidíš... :-) a navíc, dneska je to všechno jinak, hrádek je v břevnově... i když to původně byl samozřejmě vyšehrádek... ale co už... :-)
v kolik přídeš, Mistře? jestli tedy přídeš, jako že věřim, že jo...
27.10.2007 11:03
Gossen
no nevím mistře, vyrazím ve čtyři z vyšehradu, fotit asi nepůjdu, je tam šedo a hnusno... takže nějak před pátou bych měl sedět za stolem... a slopat prvního nízkotučného radegasta... :-)
27.10.2007 11:06
stanislav
Mistře, je srandovní, že mi posíláš avíza, nemusíš, Mistře, mně to chodí samo, takže vždy si říkám, Gossen dvakráte promluvit, jaká slast, ale on promluvil jen jednou, zato dvakrát o tom vím... :o))
27.10.2007 11:08
Andromeda
27.10.2007 11:12
Gossen
no, to je tak, já si říkám: ten stanislav, to je takovej tichej, nepříliš společenskej týpek, určitě si vypnul sledování diskuze aby nebyl rušen při meditacích.... tak raděj avizuju... a teď dokouřím a jdu koupit maso na guláš... abych byl posilněn na podvečerní učené disputace... :-)
27.10.2007 11:16
stanislav
Gossen napsal(a):
no, to je tak, já si říkám: ten stanislav, to je takovej tichej, nepříliš společenskej týpek, určitě si vypnul sledování diskuze aby nebyl rušen při meditacích.... tak raděj avizuju... a teď dokouřím a jdu koupit maso na guláš... abych byl posilněn na podvečerní učené disputace... :-)
doporučil bych se připravit na thema: aspekty komparativního a religionalistického mythologikcy archetypálního přístupu při studiu chování hmyzu v zimě, dost o tomto themátku bych si chtěl s někým znalým popovídat, jestli tedy smím proposit, Učený Mistře...
27.10.2007 11:17
stanislav
poprosit, a ne prózit, kurva!!!
27.10.2007 11:18
stanislav
pózit pozitiv...
27.10.2007 11:19
Gossen
sice mi to přijde z principiálního aspektu jako bazírování na platformě elementárního humanismu ale budiž... jdu k řezníkovi, ten toho ví o chování hmyzu spoustu... tak to s ním proberu mezi kližkou a jatýrkama... zatím ciao! :-)
27.10.2007 11:23
stanislav
Gossen napsal(a):
sice mi to přijde z principiálního aspektu jako bazírování na platformě elementárního humanismu ale budiž... jdu k řezníkovi, ten toho ví o chování hmyzu spoustu... tak to s ním proberu mezi kližkou a jatýrkama... zatím ciao! :-)
dobrou chuť!!! :o)
27.10.2007 11:25
stanislav

Rozšiřování produkce plodin, které se užívají při výrobě biopaliv, způsobí podle experta OSN rozsáhlé škody a zejména v chudých oblastech světa rozšíří počty podvyživených a hladových lidí. Produkci plodin nazval zločinem proti lidstvu.

27.10.2007 12:41
Lumig
ano, jde to do kopru.
vecer nevim nakolik bude diskuse vasniva, neb limitovan detickama, prijdu bez nich - pozdeji, ca pul osme a vypadnu, ca v deset, lec, tesim se
27.10.2007 20:33
random_night
dělala bych nahoře evidenci... :)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)