Téma #600
Autor:miirdas
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:09.09.2007 22:08
Počet návštěv:2217
Počet názorů:92

konvalina -Opravdu vtipné
to jsou pičoviny konvalinu vidím a spokojeně tlachá kdyby dotlachala na hlavní straně by bylo o jedno dílo denně méně toto ani nelze považovat za vlastní tvorbu a řešit takovýto problém by měli opravdu spíše admini je jich tu víc než je třeba a jediné co zvládají je rádoby mírnění diskuzí a názorů na což většina stejnak fuckuje tohle sem nepatří úplně stejně jako blokování účtu howgh ___ kdybych nebyl v bloku použil bych prostor pro názor a velikánské avi a chce se mi se šířit tak BLÉÉÉ

Názory
10.09.2007 16:12
Shammann
a sakra teď sem si povšimnul, že staňulah už zde o tradici promlouval, tudíž zde máme ještě konflikt dvou konceptů...
10.09.2007 16:19
stanislav
Shammanne, rozséváš nenávist!!
abych tě nenominoval taky do soutěže o cikánovu kozu!!
no nebo spíš Abdulláh tě nominuje, ten si rád na takový prudiče, jako jseš ty, posvítí!
10.09.2007 16:33
kastel
stanislav napsal(a):
Shammanne, rozséváš nenávist!!
abych tě nenominoval taky do soutěže o cikánovu kozu!!
no nebo spíš Abdulláh tě nominuje, ten si rád na takový prudiče, jako jseš ty, posvítí!
...říká se nasratel :o)
10.09.2007 16:40
hubertxy
10.09.2007 16:50
_-.-_
ten blikající flek vpravo dole je úžasnej
10.09.2007 16:52
_-.-_
Shammann napsal(a):
každej by měl vyfasovat střep a na hromádným shromáždění by se velmi bleskově rozhodlo zda ponechat zde kropící konev či nikolivěk...
mohli bychom to zavést jako takovou hezkou tradici
jednou za půl roku by se vždy vybrala osoba nejméně prospěšná a ta by byla rozmilým způsobem ostrakizována...
moderátor promluvil, fakt dobrý :-/
10.09.2007 16:53
Shammann
_-.-_ napsal(a):
Shammann napsal(a):
každej by měl vyfasovat střep a na hromádným shromáždění by se velmi bleskově rozhodlo zda ponechat zde kropící konev či nikolivěk...
mohli bychom to zavést jako takovou hezkou tradici
jednou za půl roku by se vždy vybrala osoba nejméně prospěšná a ta by byla rozmilým způsobem ostrakizována...
moderátor promluvil, fakt dobrý :-/
musim za to psát (i)
aby bylo pochopeno že to je ironie?
10.09.2007 17:00
stanislav
Shammann napsal(a):
_-.-_ napsal(a):
Shammann napsal(a):
každej by měl vyfasovat střep a na hromádným shromáždění by se velmi bleskově rozhodlo zda ponechat zde kropící konev či nikolivěk... mohli bychom to zavést jako takovou hezkou tradici jednou za půl roku by se vždy vybrala osoba nejméně prospěšná a ta by byla rozmilým způsobem ostrakizována...
moderátor promluvil, fakt dobrý :-/
musim za to psát (i) aby bylo pochopeno že to je ironie?
jo, hochu, na nějakou ironii tu neni nikdo zvědavej!
10.09.2007 17:03
Shammann
stanislav napsal(a):
Shammann napsal(a):
_-.-_ napsal(a):
Shammann napsal(a):
každej by měl vyfasovat střep a na hromádným shromáždění by se velmi bleskově rozhodlo zda ponechat zde kropící konev či nikolivěk... mohli bychom to zavést jako takovou hezkou tradici jednou za půl roku by se vždy vybrala osoba nejméně prospěšná a ta by byla rozmilým způsobem ostrakizována...
moderátor promluvil, fakt dobrý :-/
musim za to psát (i) aby bylo pochopeno že to je ironie?
jo, hochu, na nějakou ironii tu neni nikdo zvědavej!
To sem to zas přepálil.oj oj
10.09.2007 17:03
Shammann
áá už zase měl bych tam napsat to zpropadený (i)
10.09.2007 17:05
stanislav
Shammanne, kaj se!
když budeš pokračovat v rebelii, tak bude cikánova koza tvá!!!! a to bych nerad!
10.09.2007 17:08
Shammann
kaju se, jdu se vzdát svých moderátorských práv...
10.09.2007 17:12
stanislav
Shammann napsal(a):
kaju se, jdu se vzdát svých moderátorských práv...
tak to prrrrrrrrr. hochu! naopak, přestaň ironizovat a hezky dbale všech regulí moderuj... to by si se chtěl lehko z toho vykroutit! a propo, dnes jsem kouk na písmák, a Vella ho někomu střelila, od října bude v jiných rukouch... je to dobrá zpráva? a nebo je to jedno?
10.09.2007 17:28
Shammann
stanislav napsal(a):
Shammann napsal(a):
kaju se, jdu se vzdát svých moderátorských práv...
tak to prrrrrrrrr. hochu! naopak, přestaň ironizovat a hezky dbale všech regulí moderuj... to by si se chtěl lehko z toho vykroutit! a propo, dnes jsem kouk na písmák, a Vella ho někomu střelila, od října bude v jiných rukouch... je to dobrá zpráva? a nebo je to jedno?
šak já se z toho už kroutím:-)
doufám že Vella prodala písmák papouchovi
pak by to byla dobrá zpráva
10.09.2007 17:32
stanislav
kdyby byl papouch majitelem písmáka, to by bylo legrační, ale pochybuju, protože rebecca cosi řikala o tom, že to vella chce střelit za tři sta litrů...
10.09.2007 17:47
Shammann
stanislav napsal(a):
kdyby byl papouch majitelem písmáka, to by bylo legrační, ale pochybuju, protože rebecca cosi řikala o tom, že to vella chce střelit za tři sta litrů...
Ono to půjde takto zpeněžit? I s pištou hufnáglem?
10.09.2007 17:49
stanislav
rebecca o tom mluvila děsně zasvěceně, ona je s vellou nějak dost zadobře... ale já si pamatuju jen tu finální částku, jak se k ní došlo, to si už nepamatuju...
10.09.2007 17:51
Shammann
stanislav napsal(a):
rebecca o tom mluvila děsně zasvěceně, ona je s vellou nějak dost zadobře... ale já si pamatuju jen tu finální částku, jak se k ní došlo, to si už nepamatuju...
teda nevím jaká je hodnota servru zas, ale přijde mi to docela přehnané...
10.09.2007 17:54
stanislav
zeptej se rebeky, ta dopodrobna vykládala, jak se k té částce došlo... ale je možný, že vella slevila, že jen těch tři sta litrů prostě chtěla... to už nevim, a je mi to buřtik... :o)
10.09.2007 17:57
Shammann
stanislav napsal(a):
zeptej se rebeky, ta dopodrobna vykládala, jak se k té částce došlo... ale je možný, že vella slevila, že jen těch tři sta litrů prostě chtěla... to už nevim, a je mi to buřtik... :o)
ten jak známo v českých krajích obsahuje minimum masa
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)