Téma #600
Autor:miirdas
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:09.09.2007 22:08
Počet návštěv:2217
Počet názorů:92

konvalina -Opravdu vtipné
to jsou pičoviny konvalinu vidím a spokojeně tlachá kdyby dotlachala na hlavní straně by bylo o jedno dílo denně méně toto ani nelze považovat za vlastní tvorbu a řešit takovýto problém by měli opravdu spíše admini je jich tu víc než je třeba a jediné co zvládají je rádoby mírnění diskuzí a názorů na což většina stejnak fuckuje tohle sem nepatří úplně stejně jako blokování účtu howgh ___ kdybych nebyl v bloku použil bych prostor pro názor a velikánské avi a chce se mi se šířit tak BLÉÉÉ

Názory
10.09.2007 17:58
Shammann
doporučuji načíst si k tomu něco z tohoto odkazu:
http://www.masokazda.cz/monitorig_tisku.htm

(jsem líný dělat to klikatelným)
10.09.2007 18:02
Shammann
Obsah špekáčku:

5% maso

30% separát

15% kosti, kůže

50% tuk
10.09.2007 18:13
stanislav
Shammann napsal(a):
Obsah špekáčku: 5% maso 30% separát 15% kosti, kůže 50% tuk
separát je to nejlepší na světě, ty intelektuální povrhovači! a tuk je to nejzdravější, řiká to devět z deseti eskymáků!
10.09.2007 18:17
Shammann
stanislav napsal(a):
Shammann napsal(a):
Obsah špekáčku: 5% maso 30% separát 15% kosti, kůže 50% tuk
separát je to nejlepší na světě, ty intelektuální povrhovači! a tuk je to nejzdravější, řiká to devět z deseti eskymáků!
Kolika let se dožívají eskymáci?
http://www.csvv.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=536&Itemid=1
zde tvrdí, že se v průměru dožívají třiceti let
10.09.2007 18:21
stanislav
hm, to je proto, že nejeděj špekáčky, u nás jíme špekáčky a dožíváme se vyššího věku, přemejšlej šamiku někdy taky trochu! máš na to...
10.09.2007 18:22
stanislav
A přece existují vegetariáni, kteří trpí určitým nedostatkem. Příležitostně lze číst také o dětech, které byly svými rodiči živeny jen rostlinnou stravou a přitom trpěly těžkými žaludečními potížemi
10.09.2007 18:23
stanislav
to je z těch tvejch stránek....
10.09.2007 18:26
Shammann
stanislav napsal(a):
hm, to je proto, že nejeděj špekáčky, u nás jíme špekáčky a dožíváme se vyššího věku, přemejšlej šamiku někdy taky trochu! máš na to...
ale ale
neretušuj zde, že tvá argumentace byla lichá, když si zakomponoval eskymáky do řetězce uctívačů špekáčků..
10.09.2007 18:34
stanislav
hele, jsi uplně vedle, jako dycky, moderátore Šamíku, eskymáci maj rádi TUK. a kde čteš, že jeděj špekáčky? rybí tuk je zabíjí! ne ten dobroučkej ze špekáčků!!!!
10.09.2007 18:36
stanislav
a taky Eskymáky zabíjej tankery, co jim polejvaj jejich ledový políčka naftou! prostě trochu přemejšlej, koukej se na svět v souvislostech! fakt na to máš, ale jsi línej zapnout mozek...
10.09.2007 18:40
Shammann
stanislav napsal(a):
hele, jsi uplně vedle, jako dycky, moderátore Šamíku, eskymáci maj rádi TUK. a kde čteš, že jeděj špekáčky? rybí tuk je zabíjí! ne ten dobroučkej ze špekáčků!!!!
já zde píšu o uctívačích a vycházím z tvé věty o devíti eskymácích, kterou reaguješ na obsah špekáčků.

jestli mi zde budeš tvrdit, že ti šlo jen o tuk nutno upozornit, že tuk co do sebe perou eskymáci s naším tukem ve špekáčcích má společný jen název.

10.09.2007 18:42
Shammann
stanislav napsal(a):
a taky Eskymáky zabíjej tankery, co jim polejvaj jejich ledový políčka naftou! prostě trochu přemejšlej, koukej se na svět v souvislostech! fakt na to máš, ale jsi línej zapnout mozek...
Jestli to spíš není dánská vláda, kdo zabíjí eskymáky...
10.09.2007 18:47
Cekanka_ucekana
Stando, to seš teda už mrtvej Eskymák
.
.
.
.
.
já taky
10.09.2007 18:50
miirdas
eskymácí
a šénkomando
nejedí špekáčky
a nechodí po tenkém ledě

retu-co?
11.09.2007 08:26
stanislav
mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák.
11.09.2007 08:28
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák. mrtvej eskymák. jsem mrtvej eskymák.
hele, Stando, ty taky nevíš, co roupama dělat, viď :-))))) seš v práci?
11.09.2007 09:05
stanislav
ne, jsem doma. za chvilku pustím synkovi nějaký žraloky na písí, takže zmizim... klídek.... :o)))))))))))))))
11.09.2007 09:12
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
ne, jsem doma. za chvilku pustím synkovi nějaký žraloky na písí, takže zmizim... klídek.... :o)))))))))))))))
já myslela, že Stáník je teď na brouky :-)))))
mimochodem, jak mu je?
11.09.2007 10:21
stanislav
Cekanka_ucekana napsal(a):
stanislav napsal(a):
ne, jsem doma. za chvilku pustím synkovi nějaký žraloky na písí, takže zmizim... klídek.... :o)))))))))))))))
já myslela, že Stáník je teď na brouky :-)))))
mimochodem, jak mu je?
je nachcípanej ale bujarej, furt mi leze na břicho a řiká tomu tlustý bříšulínko, musim ho furt odhánět, protože jsem nebyl ještě kadit... až budu vyprázdněn, tak mi to tak vadit nebude.... :o))))
11.09.2007 10:29
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
Cekanka_ucekana napsal(a):
stanislav napsal(a):
ne, jsem doma. za chvilku pustím synkovi nějaký žraloky na písí, takže zmizim... klídek.... :o)))))))))))))))
já myslela, že Stáník je teď na brouky :-)))))
mimochodem, jak mu je?
je nachcípanej ale bujarej, furt mi leze na břicho a řiká tomu tlustý bříšulínko, musim ho furt odhánět, protože jsem nebyl ještě kadit... až budu vyprázdněn, tak mi to tak vadit nebude.... :o))))
takže teda asi nepojedete, což
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)