Téma #596
Autor:miirdas
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:07.09.2007 14:59
Počet návštěv:2355
Počet názorů:96

ZLATÝ FOND...
už mi nějak nedochází, k čemuže tento archív vlastně slouží... po dnešním avízu k dílu lan http://www.literra.cz/moduly/autor/php/dilo.php?dilo_id=42332
od autora albiero,
u něhož opravdu začínám pochybovat o zdravém rozumu,
se mi hlavou rozkmitalo několik zbloudilých myšlenek týkajících se právě onoho výběru.
Jak je možné, že k zařazení stačí výběr pouze jednoho pověřeného a jak dotyčný k onomu pověření vlastně přišel?
byl bych pro schválení alespoň několika jedinci a také pro jejich občasnou výměnu, popřípadě hlasování alespoň odběrateli zlatého fondu. už několikrát jsem nad kvalitou zařazeného díla dost pochyboval
a teď vyloženě točil hlavou proti směru hodinových ručiček
rozhodně si nemyslím, že díla by měl do výběru zařazovat člověk tak vymatlaný(přestože teoreticky zdatný) jako je albireo, který se na kvalitní verš sám sotva zmůže. v poslední době je pro něho vhodnější server saspi, kde působí jako redaktor a kvalita tamnějších děl je mu bližší.
takovýto člověk nemůže být pověřen výběrem těch nejvytříbenějších děl, která by opravdu měl schvalovat více než JEDEN pověřený.

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'miirdas': 07.09.2007 16:12.

Názory
07.09.2007 15:10
random_night
já jsem byla tak drzá a dílo Očista jsem z archivu vyjmula, protože se zařazením nesouhlasím.
ať ho zařadí zpátky, bude-li souhlasit i někdo jiný než Albireo.
07.09.2007 15:16
Lee
měl byl zlatý fond vždycky.. šumák... ale věřím, že se na něj daj dobře balit baby..:)

a je to albireo, ne albiero.
07.09.2007 15:20
_-.-_
random_night napsal(a):
já jsem byla tak drzá a dílo Očista jsem z archivu vyjmula, protože se zařazením nesouhlasím.
ať ho zařadí zpátky, bude-li souhlasit i někdo jiný než Albireo.
no a je to

tolik povyku pro nic
07.09.2007 15:31
logikJJ
schvalovat více než JEDEN pověřený
asi tak
07.09.2007 15:36
Natasha
Zčásti jsem už svůj názor napsala pod daným dílem.

Demokratičtější je v tomto směru Totem, kde má každý člověk přidělené omezené množství výběrů a vybraná díla poté lze snadno vidět při otevření každé kategorie. Na druhé straně i tam se pak ve Výběru ocitají texty, které jsou třeba velmi citové, ale literárně spíš průměrné.

Myslím, že odpovědný přístup by vyžadoval časovou investici, kterou nelze od lidí, kteří pro net bezúplatně ukrajují z času svého života, očekávat.
07.09.2007 16:13
miirdas
Lee napsal(a):
měl byl zlatý fond vždycky.. šumák... ale věřím, že se na něj daj dobře balit baby..:)

a je to albireo, ne albiero.
no já jsem taky vymatlanej a splet jsem se
ale protože jsem vymatlanec spořádaný
název nicku je poctivě opraven
07.09.2007 16:27
Rubik-On
miirdas napsal(a):
Lee napsal(a):
měl byl zlatý fond vždycky.. šumák... ale věřím, že se na něj daj dobře balit baby..:)

a je to albireo, ne albiero.
no já jsem taky vymatlanej a splet jsem se
ale protože jsem vymatlanec spořádaný
název nicku je poctivě opraven
není, hned poprvé, když ho zmiňuješ, ho máš pořád špatně...
07.09.2007 17:02
Pomerančová
Konvalina napsal(a):
Přesně tak, stačí kouknout na čtvrtý řádek, takže moc poctivě opraveno není. Zajímalo by mě, jestli už jsi složil doktorát na psychiatrii, co tě opravňuje o někom, koho neznáš, psát, že je vymatlanej?
Konvalino, ja myslim ze Albi se dokaze hajit sam, pokud mu to bude stat za to, je dospelej,  a zvladne to na urovni snad
Polemiky, at  umelecky ci jiny, myslim nikdy nebyly cajicek...

Mimochodem, jakej doktorat je potreba k tomu, aby clovek mohl druhy nazvat Banda sprosťáků a k tomu ubohejch?

Make Love Not War :-)
07.09.2007 17:20
Lee


Konvalina napsal(a):
Přesně tak, stačí kouknout na čtvrtý řádek, takže moc poctivě opraveno není. Zajímalo by mě, jestli už jsi složil doktorát na psychiatrii, co tě opravňuje o někom, koho neznáš, psát, že je vymatlanej?
To se zase rozmazávaj absolutní marginálie a pointa Miirdasova sdělení je v háji.

Jako vždycky, jako vždycky - chce se mi trošku říct.
(bouhužel jsem k tomu všemu s tím nechtěně začala já.)
07.09.2007 17:24
miirdas
Konvalina napsal(a):
Někdy stačí jen číst a rozčílit se, spolu se zdravým rozumem. Ovšem rozčilovat se není dobré, omlouvám se tímto bandě sprosťáků za svůj nefér výpad (ke své velké úlevě jsem zjistila, že Emily neodchází). Albi se určitě dovede obhájit sám, jen jsem napsala svůj názor, že nic neopravňuje miirdase o Albireovi napsat, že je vymatlanej. Přála bych si mít takové znalosti a rozhled, jako má Albireo.
stačí se to naučit
albi jepodle mého dlouhodobého sledování velmi vymatlanej
doktorát z psychiatrie nemám, pouzte tu pracuji jako sestra
a oprávnění kohokoli nazvat vymatlanym mi dává ústava české republiky
a abych pravdu řekl, to samé si myslím i o konvalině dokonce dvojnásob, protože její díla jsou ještě větší kýče než tvorba albi(mě je stejně jedno jak to pokračuje)
07.09.2007 17:24
_-.-_
Lee napsal(a):
To se zase rozmazávaj absolutní marginálie a pointa Miirdasova sdělení je v háji.

Jako vždycky, jako vždycky - chce se mi trošku říct.
za to si může sám, nemá urážet druhé, sám taky nemá patent na rozum
07.09.2007 17:24
miirdas
Rubik-On napsal(a):
miirdas napsal(a):
Lee napsal(a):
měl byl zlatý fond vždycky.. šumák... ale věřím, že se na něj daj dobře balit baby..:)

a je to albireo, ne albiero.
no já jsem taky vymatlanej a splet jsem se
ale protože jsem vymatlanec spořádaný
název nicku je poctivě opraven
není, hned poprvé, když ho zmiňuješ, ho máš pořád špatně...
vážně?
07.09.2007 17:29
miirdas
Lee napsal(a):


Konvalina napsal(a):
Přesně tak, stačí kouknout na čtvrtý řádek, takže moc poctivě opraveno není. Zajímalo by mě, jestli už jsi složil doktorát na psychiatrii, co tě opravňuje o někom, koho neznáš, psát, že je vymatlanej?
To se zase rozmazávaj absolutní marginálie a pointa Miirdasova sdělení je v háji.

Jako vždycky, jako vždycky - chce se mi trošku říct.
(bouhužel jsem k tomu všemu s tím nechtěně začala já.)
nečekal jsem, že by to dopadlo jinak, ono by možná mohlo, kdybych ve svém sdělení méně pobuřoval a urážel..takže je to dost moje chyba, ale byl jsem už rozčilenej, protože mám na zlatý fond avíza, a od albirea mi už poněkolikáté přišlo od díla, které tam dle mého mínění ani náhodou nepatří. jeden tam dílo zařadí, druhý smaže, co je to pak za pořádek. proto mluvím o nevhodnosti jednoho postačujícího hlasu
07.09.2007 17:31
Lee
a kdo vlastně spravuje zlatej fond? to je nějaká elita literry?
co já vím, tak ho spravoval (aspon jeden cas) i repík.
07.09.2007 17:32
Pomerančová
Konvalina napsal(a):
Nejmenovaný člověk mi napsal, že ten, komu chybí argumenty, se uchyluje k urážkám, léčí si svůj mindrák. Ten názor stojí za zamyšlení. Dá se tu vůbec s někým diskutovat, aby to bylo nějak plodné a aby se vzápětí neuráželo? Klidně si, miirdasi, napiš, že jsem vymatlanější než Albi, mně to nevadí, úsudek o sobě mám svůj. Albi vymatlaný není a na tom trvám!
a tvuj nazor na zlaty fond je tedy jaky? :_)
07.09.2007 17:33
Rubik-On
miirdas napsal(a):
Rubik-On napsal(a):
miirdas napsal(a):
Lee napsal(a):
měl byl zlatý fond vždycky.. šumák... ale věřím, že se na něj daj dobře balit baby..:)

a je to albireo, ne albiero.
no já jsem taky vymatlanej a splet jsem se
ale protože jsem vymatlanec spořádaný
název nicku je poctivě opraven
není, hned poprvé, když ho zmiňuješ, ho máš pořád špatně...
vážně?
je mi to u prdele, jen sem si chtěl rejpnout, ale stalo se to nějakym celospolečenskym tématem a to sou teda asi všichni sráči...
patent na rozum mam... kdyby se chtěl někdo ptát... šetřim vám práci...
albi je i podle mě vypatlanej... byl sem na saspi se dívat, pak sem zvracel...
konvalina je taky něco špatnýho, páč ty díla nejsou ani díla ani sranda, ale ubohost...
07.09.2007 17:35
miirdas
Lee napsal(a):
a kdo vlastně spravuje zlatej fond? to je nějaká elita literry?
co já vím, tak ho spravoval (aspon jeden cas) i repík.
Správci archívu:Albireo, Atalanta, Biri, bříza, Hester, Pavla, random_night, Shammann, Wiki, Wopi, yenn
07.09.2007 17:35
Rubik-On
a ZLATEJ FOND... už dávno neni zlatej...
07.09.2007 17:36
miirdas
zlatý fond LiTerry - jeho správci budou postupně určeni vašimi návrhy, měla by zde být díla, na která jsme obzvlášť hrdi :)
se všemi vyjma albirea souhlasím, albireo podle mě už nemá zdraví úsudek a saspi s konvalinou mu lezou na mozek a hýbou vkusem
07.09.2007 17:37
Lee
No, asi si udělám HNĚDÝ FOND. A bude.
[ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)