Téma #596
Autor:miirdas
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:07.09.2007 14:59
Počet návštěv:2347
Počet názorů:96

ZLATÝ FOND...
už mi nějak nedochází, k čemuže tento archív vlastně slouží... po dnešním avízu k dílu lan http://www.literra.cz/moduly/autor/php/dilo.php?dilo_id=42332
od autora albiero,
u něhož opravdu začínám pochybovat o zdravém rozumu,
se mi hlavou rozkmitalo několik zbloudilých myšlenek týkajících se právě onoho výběru.
Jak je možné, že k zařazení stačí výběr pouze jednoho pověřeného a jak dotyčný k onomu pověření vlastně přišel?
byl bych pro schválení alespoň několika jedinci a také pro jejich občasnou výměnu, popřípadě hlasování alespoň odběrateli zlatého fondu. už několikrát jsem nad kvalitou zařazeného díla dost pochyboval
a teď vyloženě točil hlavou proti směru hodinových ručiček
rozhodně si nemyslím, že díla by měl do výběru zařazovat člověk tak vymatlaný(přestože teoreticky zdatný) jako je albireo, který se na kvalitní verš sám sotva zmůže. v poslední době je pro něho vhodnější server saspi, kde působí jako redaktor a kvalita tamnějších děl je mu bližší.
takovýto člověk nemůže být pověřen výběrem těch nejvytříbenějších děl, která by opravdu měl schvalovat více než JEDEN pověřený.

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'miirdas': 07.09.2007 16:12.

Názory
13.09.2007 13:37
Cekanka_ucekana
Hester, já chlapa mám .-))))) dokonce dva až tři, takže tim to fakt nebude a ani mě ta poznámka nemůže urazit :-) ale je zajímavý, že mě kdysi tenhle člověk balil, to asi odhalil, že jsem vlastně k ničemu a tak, až potom, žejo.....ale dlouho mu to trvalo :-)))))
13.09.2007 13:42
Hester
já vím, že nedostatkem mužské pozornosti netrpíš... to jen, že tak vyzněla ta poznámka :-)
13.09.2007 13:46
Cekanka_ucekana
 
Hester napsal(a):
já vím, že nedostatkem mužské pozornosti netrpíš... to jen, že tak vyzněla ta poznámka :-)
no, kdybys to neřekla, mě by to nenapadlo, popravdě, popravdě si nemyslim, že tohle chtěl říct, spíš že já opravdu s novejma láskama ožívám :-) ale teď to na novou lásku nevypadá hodně dlouho :-)
13.09.2007 15:18
Burlev
 
Cekanka_ucekana napsal(a):
že mě kdysi tenhle člověk balil, to asi odhalil, že jsem vlastně k ničemu a tak, až potom, žejo.....ale dlouho mu to trvalo :-)))))
že jsme si psali, to ano, ale že bych směřoval k balíkové službě, to mne přeceňuješ.. ;-) ..a k čemu jsi, to bych raději neodhadoval ani dříve ani teď..

Cekanka_ucekana napsal(a):
popravdě si nemyslim, že tohle chtěl říct, spíš že já opravdu s novejma láskama ožívám :-)
věděl jsem, že porozumíš.. :)

..a když to půjde, drž se sloganu, že dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.. :)
13.09.2007 15:53
Cekanka_ucekana
Burlev napsal(a):
 
Cekanka_ucekana napsal(a):
že mě kdysi tenhle člověk balil, to asi odhalil, že jsem vlastně k ničemu a tak, až potom, žejo.....ale dlouho mu to trvalo :-)))))
že jsme si psali, to ano, ale že bych směřoval k balíkové službě, to mne přeceňuješ.. ;-) ..a k čemu jsi, to bych raději neodhadoval ani dříve ani teď..

Cekanka_ucekana napsal(a):
popravdě si nemyslim, že tohle chtěl říct, spíš že já opravdu s novejma láskama ožívám :-)
věděl jsem, že porozumíš.. :)

..a když to půjde, drž se sloganu, že dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.. :)
hele, já bych ti radila, když už jsi mi radil ty, tak si to můžu dovolit, tak bych ti radila, aby sis nemyslel, že seš tak moc chytrej a moudrej a neradil lidem, protože ti to fakt moc nejde
13.09.2007 16:27
Cekanka_ucekana
no, když je vašim cílem naštvávat lidi :-)))))
13.09.2007 16:38
_-.-_
Cekanka_ucekana napsal(a):
no, když je vašim cílem naštvávat lidi :-)))))
:)))) pěkně :)))
13.09.2007 16:41
Cekanka_ucekana
_-.-_ napsal(a):
Cekanka_ucekana napsal(a):
no, když je vašim cílem naštvávat lidi :-)))))
:)))) pěkně :)))
:-)
no dyk!
13.09.2007 17:00
Cekanka_ucekana
Konvalina napsal(a):
_-.-_ napsal(a):
Cekanka_ucekana napsal(a):
no, když je vašim cílem naštvávat lidi :-)))))
:)))) pěkně :)))
Ono se na to dá pohlédnout i z druhé strany - dovolíš někomu, aby tě vytočil, škodíš jen sám sobě, vieš? Není nad dobrou náladu.
no ale o tom to Burlevovo pořekadlo nehovoří, květinko :-)))))
13.09.2007 18:10
Burlev
 
_-.-_ napsal(a):
Cekanka_ucekana napsal(a):
no, když je vašim cílem naštvávat lidi :-)))))
:)))) pěkně :)))
není to zas tak složitě napsáno, aby člověk nepochopil..

no promiň čeky, zase jsem se jednou spletl.. :(

a že by i u pomlček.. teda to máte dnes den.. asi vám nesvítí slunce.. jinak si to neumím vyložit... ;)
14.09.2007 05:06
Cekanka_ucekana
já myslim, že máme dobrej den :-))))) člověk má radost, když se lidi sami chytnou na svoje moralizování :-))))) kór když moralizujou blbě .-)))
14.09.2007 11:36
Burlev
 
Cekanka_ucekana napsal(a):
já myslim, že máme dobrej den :-))))) člověk má radost, když se lidi sami chytnou na svoje moralizování :-))))) kór když moralizujou blbě .-)))
Milá čekanko, netrap se tím, že ti občas něco nedojde, to nemusí být zrovna chyba České pošty.. :-))

Když cítíš, že tě někdo moralizuje, není nic jednoduššího než se tomu moralizování vyhnout. :)  - možností je jistě několik. :)

Ale i když jsem se vrátil v naší disk., nenašel jsem, kde bych moralizoval tebe.
Ale chápu tě, kam bys nezabrousila jen proto, abys měla poslední slovo.
Ponechávám ti tu možnost, realizovat se asi tak, jak je ti z největší pravděpodobností vlastní. :) 

Přeji ti příjemný den.
/..a prosím, neptej se, jak jsem to přání myslel../ :)
14.09.2007 11:40
Cekanka_ucekana
Burlev napsal(a):
 
Cekanka_ucekana napsal(a):
já myslim, že máme dobrej den :-))))) člověk má radost, když se lidi sami chytnou na svoje moralizování :-))))) kór když moralizujou blbě .-)))
Milá čekanko, netrap se tím, že ti občas něco nedojde, to nemusí být zrovna chyba České pošty.. :-))

Když cítíš, že tě někdo moralizuje, není nic jednoduššího než se tomu moralizování vyhnout. :)  - možností je jistě několik. :)

Ale i když jsem se vrátil v naší disk., nenašel jsem, kde bych moralizoval tebe.
Ale chápu tě, kam bys nezabrousila jen proto, abys měla poslední slovo.
Ponechávám ti tu možnost, realizovat se asi tak, jak je ti z největší pravděpodobností vlastní. :) 

Přeji ti příjemný den.
/..a prosím, neptej se, jak jsem to přání myslel../ :)
eštěže ti nerozumim a vůbec se mi nechce přemejšlet, mám lepší starosti, než se zabejvat tebou :-)))))
16.10.2007 18:16
miirdas
DNESKA JSEM SNÍDAL ČÍNSKOU POLÍFKU

ČÍNSKÁ POLÉVKA K SNÍDANI
Recept pro 5 porcí.

Co potřebujete:

250 g rýže Natural

1 l zeleninového vývaru

1 l vody

špetka muškátového oříšku

1 čajová lžička mořské soli

3 polévkové lžíce sójové omáčky

1 mrkev

3 jarní cibulky

 

Postup přípravy:

Rýži přiveďte s vodou a zeleninovým vývarem k varu. Přidejte muškátový oříšek a při nízké teplotě vařte 1 ½ hodiny. Mezitím občasně promíchejte. V poslední půl hodině přimíchejte na proužky nakrájenou mrkev a na kolečka nakrájenou jarní cibulku. Nakonec ochuťte solí a sójovou omáčkou.
16.10.2007 18:20
stanislav
miirdas, voni jsou nějakej moc na žrádlo, to neni hezký. citlivej Básník vo tomhle mluví jen málokdy...
16.10.2007 18:22
stanislav
Konvalina napsal(a):
Nejsou tu nějak popletený nicky? Tohle by slušelo nudlový polívce... či jak se jmenuje ta kuchařka. Smůla, zrovna se v mé blízkosti vyskytuje jeden nefalšovaný Číňan, ale k vaření se nemá, jediný jeho zájem je prchnout co nejdál od starostí s přestárlým tchánem, uf, ulevila jsem si tu!
vod toho tady jsme, Konvalinko, abys nám všecko hezky pověděla, my ti to pak spočítáme...
16.10.2007 18:22
miirdas
 
Konvalina napsal(a):
Nejsou tu nějak popletený nicky? Tohle by slušelo nudlový polívce... či jak se jmenuje ta kuchařka. Smůla, zrovna se v mé blízkosti vyskytuje jeden nefalšovaný Číňan, ale k vaření se nemá, jediný jeho zájem je prchnout co nejdál od starostí s přestárlým tchánem, uf, ulevila jsem si tu!
však jí to sluší, myslím, že je to moc pohledná slečna
16.10.2007 18:23
miirdas
 
stanislav napsal(a):
Konvalina napsal(a):
Nejsou tu nějak popletený nicky? Tohle by slušelo nudlový polívce... či jak se jmenuje ta kuchařka. Smůla, zrovna se v mé blízkosti vyskytuje jeden nefalšovaný Číňan, ale k vaření se nemá, jediný jeho zájem je prchnout co nejdál od starostí s přestárlým tchánem, uf, ulevila jsem si tu!
vod toho tady jsme, Konvalinko, abys nám všecko hezky pověděla, my ti to pak spočítáme...
1+1=???
16.10.2007 18:23
miirdas
 
miirdas napsal(a):
 
stanislav napsal(a):
Konvalina napsal(a):
Nejsou tu nějak popletený nicky? Tohle by slušelo nudlový polívce... či jak se jmenuje ta kuchařka. Smůla, zrovna se v mé blízkosti vyskytuje jeden nefalšovaný Číňan, ale k vaření se nemá, jediný jeho zájem je prchnout co nejdál od starostí s přestárlým tchánem, uf, ulevila jsem si tu!
tříciferná anotace

vod toho tady jsme, Konvalinko, abys nám všecko hezky pověděla, my ti to pak spočítáme...
1+1=???
16.10.2007 18:26
stanislav
miirdasi,  hluboce dumám nad transcendentálním významem těch třech otazníků. nějaká skrytá nápověda by nebyla?
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)