Téma #510
Autor:Lee
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:06.06.2007 19:01
Počet návštěv:658
Počet názorů:9

Nepropásla jsem Výlov???
Jen se zdvořile ptám, jestli jsem nepropásla Výlov.

To je jistě téma k diskuzi, protože jsme blbá a propásla jsem spoustů věcí. Třeba když jsem počítala diferenciální rovnice třetího řádu, tak jsem u toho propásla diferenciální rovnice třetího řádu. Já vím, řeknete si, že u tak složitých propočtů se může stát, že člověk něco propásne, ale propásnout u výpočtu diferenciálních rovnic třetího řádu diferenciální rovnice třetího řádu je trošku prekérka. Můj nadřízený to moc dobře nenesl a ptal se, jestli jsem místo toho třeba aspoň kalila, jenže já ne, prostě jsem počítala diferenciální rovnice třetího řádu a u toho jsem je propásla.


Dokud tu není Výlov, je tu Výhoň.


A pak je tu ještě ALTROS, na který byste měli všichni přijet.

PS.: Na Výlov není odkaz, protože jsem ho možná propásla. To už nevím.

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Lee': 06.06.2007 19:02.

Názory
06.06.2007 22:28
_-.-_
e?
07.06.2007 08:22
Lucija
To by som bola prepásla aj ja. A to by ma bolo veľmi mrzelo. Použila som nie náhodou konjunktív do minulosti. Pretože fakticita je nulová. Pretože Výlov nevyšiel. A kedy vyjde?
07.06.2007 11:40
Smetiprach
až bude mít smetiprach novej monitor, což nebude dřív než v pondělí... ze zelenobílejch čtverečků výlov neposkládám... leda by se někdo ochotně nabídl a udělal to za mě...
07.06.2007 12:36
Shari
Trochu fantazie do to ho, Sméťo :)
07.06.2007 13:26
stanislav
náhodou Výlov zelenobíločtverečkovanej, to by bylo dobře ujetý, to by se mi možná i líbilo, ale asi ideový záměr tohoto periodika je trošku jiný, než bavit imbecily mého ražení... no.

...a bude mít Výhoň další pokračování? stane se takovou tou oázou, ke které se bude moci uměnílačný čtenář vracet?

07.06.2007 17:50
_-.-_
07.06.2007 17:52
_-.-_
07.06.2007 17:55
Smetiprach
jo, mě se líbí, jak si tady každej dělá šoufky, akorát toho dobrovolníka nějak furt postrádám... :-))
07.06.2007 19:46
Lee
 
stanislav napsal(a):
...a bude mít Výhoň další pokračování? stane se takovou tou oázou, ke které se bude moci uměnílačný čtenář vracet?
Zatím postrádáme dobrovolníky!

A trošku nám dělá problémy pracovat s těmi monitory, co tu máme. Jsou to 21 palcové ploché displeje s věrným zobrazením barev. V takových podmínkách nelze Výhoň tvořit! Ale už jsem do redakce objednala několik starých herkulesů. Pro ty dobrovolníky, které zatím nemám.

Nebojte se, Výhoň (jednou) bude.

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)