Téma #502
Autor:Smetiprach
Fórum:
Literatura
Datum publikace:01.06.2007 17:12
Počet návštěv:3515
Počet názorů:83

Které píšeme století???
Čtu a nevěřím svým očím...

Polské školáky čekají nejen uniformy a zákaz mobilů. Nejnověji se na indexu ocitl také Kafka, Goethe, Dostojevskij a dokonce i polský exilový autor Witold Gombrowicz.

Vyplývá to ze seznamu povinné četby, jehož seškrtanou verzi ve čtvrtek zveřejnilo ministerstvo školství.

Jeho šéf Roman Giertych z Ligy polských rodin si zcela v liniích strany vyšlápl proti všem, kteří potenciálně ohrožují polskou národní identitu nebo by mohli svádět školáky k nemravným praktikám.

Celý článek zde

Kdy už někoho konečně napadne postavit mimo zákon i katolickou církev, když s ostatními zločineckými organizacemi se tak většinou děje?


Pár dalších veselých výstupů zmíněného blba:

V Evropě roste počet obyvatel, kteří vyznávají jinou kulturu než tradiční, což může být nebezpečné. 

Podle Evropského parlamentu porušuje šestý článek Smlouvy o Evropských společenstvích, která stanoví základní práva, jakož i sankce za jejich porušování.

Po určené hodině by se podle něho mohli neplnoletí zdržovat na veřejných místech výhradně v doprovodu dospělých. V opačném případě by policie měla povinnost nejen je kontrolovat, ale také je odvézt domů.

Povinná maturita z náboženství.






Počet úprav: 6, naposledy upravil(a) 'Smetiprach': 02.06.2007 01:41.

Názory
01.08.2007 13:30
jenyk_
...mne teda ty Polaci, ja tam silene rad jezdil a jezsim, mam silene rasd Gdansk hlavne...mam tam kamose a pisu si s nima... zeo, byli a sou moc sympaticky, ale todle, co pise Smetiprach je desny...jen todle|: na nejaky rozbory jsem maly pivo, ale to, co se tam deje, musi prastit do cenichu kazdyho, a mne to moc mrzi, no.....((

...a Slovensko hned pod nima s tema vejlupkama...no potes koste........
02.08.2007 11:06
Smetiprach
no vidíš františku a hned potom česko... .-)
02.08.2007 11:32
stanislav
Smetiprach napsal(a):
no vidíš františku a hned potom česko... .-)
a na Moravě flanďáci taky děsně řáděj! :o)
02.08.2007 11:41
jenyk_
..ja slovo flandaci teda rad nemam, ale je tak...
02.08.2007 11:47
stanislav
jenyk napsal(a):
..ja slovo flandaci teda rad nemam, ale je tak...
já jsem sice katolík tělem i duší, ale jsem schopen zavtipkovat na adresu matičky církve všeobecné a jejích pohůnků, je to takové postmoderní!
02.08.2007 13:10
karel_letoun
Já jsem se jednou vysral na kraji lesa (měl jsem sračku) a potom jsem chtal kobylky a zapichoval je hlavičkami do toho hovna. A voni chudinky tak hejbali nožičkama! Dnes mě to mrzí. Ale je spousta lidí, kterejm bych se bez jakýchkoliv výčitek vysral na hlavu.
02.08.2007 14:05
jenyk_
chudinky hejbalYYY...prosim, to pro priste, letoun...a s tim, ze by ses nekomu vysral na hlavu, vono zalezi, kdo ti to dovoli, zeo:))):D
02.08.2007 14:46
karel_letoun
Kobylka je živá, tak proto i. Až chcípla, tak y. Jo to mě je jasný, že by to někdo nechtěl nechat si srát na hlavu, ale kdybych mohl, tak bych se jich neptal. Jo a eště mě dělá problémy mě a mně, to se nenaučím.
02.08.2007 17:37
jenyk_
je ziva,k ale rodu zenskyho, tak proto tvrdy Y, ty ignorante....:) zpatky do skoly, ...letoun:)))

... a jo, to mNe je jasny...abys byl v obraze...a neptal ? Hm, to jsi slusnej zmetek....:)))))
03.08.2007 07:49
karel_letoun
Jo chlapče, anonymně na dálku nadávat, to umí opravdový hrdina. Jdi se někam stydět.
03.08.2007 08:02
jenyk_
...uz jsem se zastydel....ale z tebe teda moc pokory taky necisi:)).....letoun, a mel bys mi bejt vdecnej, ze jsem ti chybky vopravil, ne..?:))
03.08.2007 10:45
karel_letoun
Chlapče, už mě svými žvásty unavuješ. Vůbec nejseš vtipnej. Chápu, že se nudíš a nemáš co dělat, tak se třeba ožer a dej pokoj.
03.08.2007 11:40
Rubik-On
karel_letoun napsal(a):
Chlapče, už mě svými žvásty unavuješ. Vůbec nejseš vtipnej. Chápu, že se nudíš a nemáš co dělat, tak se třeba ožer a dej pokoj.
já to jenom čtu a stačí... jenýku...
chlast - slast...
03.08.2007 12:26
narvah
fuck of poláci.. sem se vrátil ze skandinávie, hledal jsem práci, ale práce není. všude jsem poláci. je jich 40mega, tak se není co divit.. i kdyby člověk vyjel nad narvik, tak tam určitě budou..
03.08.2007 12:35
karel_letoun
Je tady několik velice chytrejch lidí, kteří jsou blbí jak zákon káže. Kdo pak to asi je?
03.08.2007 12:40
Rubik-On
rubik-blbik?
03.08.2007 12:42
karel_letoun
Rubik-On napsal(a):
rubik-blbik?
No - co myslíš?
03.08.2007 12:43
Rubik-On
myslim, že jenyk už mě překonal...
04.08.2007 08:07
jenyk_
..diky za uvitani na literre, tam jsem mel taky svy oblibence....jen si povidejte, nezvedenci..
:).
04.08.2007 08:08
jenyk_
kurvadrat, tam , jako na pismakovi...
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)