Téma #496
Autor:Gejza Horvát
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:24.05.2007 14:56
Počet návštěv:1178
Počet názorů:53

Lze změnit nick?
Lze změnit nick?? Nemá přeci smysl zakládat jinou identitu... Pokud někdo ví, jak změnit autorský pseudonym, prosím poraď!

Názory
27.05.2007 15:13
ferch Llywelyn
já proti rýpání jako takovému (pokud ovšem není pro nedostatek myšlenky pouze vulgární) nic nemám. ale už dávno vím, že právě některé lidi to zraňuje. uvlášť když třeba jejich zveřejněné dílo odráží něco z jejich duše. což samozřejmě nemohu čmuchat předem. proto už nerýpu - nevidím důvod ubližovat :)
27.05.2007 15:14
Rubik-On
moje díla sou má duše... a je mi do nich ryto...
udělám si z rytí ryto...
27.05.2007 15:16
ferch Llywelyn
a lidských duší rizoto...:)
27.05.2007 15:17
Rubik-On
:) ano
27.05.2007 15:21
Vladimír Ochrana
ferch Llywelyn napsal(a):
některé lidi to zraňuje. uvlášť když třeba jejich zveřejněné dílo odráží něco z jejich duše
To je právě ten problém. Když něco veřejně vyvěsím na literární server, musím počítat se všemi druhy reakcí. Pokud mě to zraňuje, tak se zamyslím, jestli

1/ není problém náhodou ve mně a jestli mám opravdu na to psát nějakou tvorbu,

2/ jestli není problém v těch lidech na serveru a případně jej vyměním za jiný,

3/ jestli nebude lepší, když si to budu jenom ukládat do šuplíku nebo případně číst pouze v psychoterapeutické skupině,

4/ a nebo si taky můžu zamknout vkládání názorů pod dílo.
27.05.2007 17:08
Gejza Horvát
Rubikon je pro mě jenom internetovej úchyla, proti kterým se nelze bránit. V této souvislosti je škoda, že blokace nejde nastavit tak, aby se mi nezobrazovaly ani jeho příspěvky v diskuzích.
27.05.2007 19:43
Rubik-On
Gejza Horvát napsal(a):
Rubikon je pro mě jenom internetovej úchyla, proti kterým se nelze bránit. V této souvislosti je škoda, že blokace nejde nastavit tak, aby se mi nezobrazovaly ani jeho příspěvky v diskuzích.
to by mě zajímalo, čím jsem si zasloužil tak úderný úder...

není Gejza náhodou alternick Konvaliny??
28.05.2007 10:44
Gejza Horvát
Rubik-On napsal(a):
to by mě zajímalo, čím jsem si zasloužil tak úderný úder...

není Gejza náhodou alternick Konvaliny??
Tak to čti pozorně protože je to pravděpodobně poslední odpověď, kterou ti adresuji -> NEZAJÍMÁŠ MĚ.
28.05.2007 14:42
Rubik-On
uf... nandal sis mě k obědu...
28.05.2007 19:10
Wopi
Nicky nelze měnit - není k tomu důvod, naopak. Viz jenom zdejší diskuse, kde se několikrát mluví o Gejzovi - bylo by poněkud podivné, kdyby se z něj najednou vylíhl třeba Miroslav.

Ohlasy, které mohou někoho ranit, mohou na požádání zneviditelnit jak admini, tak moderátoři.
28.05.2007 19:24
stanislav
na kterýho moderátora je nejlepší se vobrátit, když je člověk raněnej?
28.05.2007 20:15
Gejza Horvát
Wopi napsal(a):
Nicky nelze měnit - není k tomu důvod, naopak. Viz jenom zdejší diskuse, kde se několikrát mluví o Gejzovi - bylo by poněkud podivné, kdyby se z něj najednou vylíhl třeba Miroslav.
Ohlasy, které mohou někoho ranit, mohou na požádání zneviditelnit jak admini, tak moderátoři.
Opravdu měnit nick nejde... škoda. Ale nemyslím, že by to bylo divné, když by to člověk nedělal každej druhej den, tak by kontinuita byla jasná... myslím, že je horší, když někteří lidé mají x nicků a někdy mluví na diskusích i sami se sebou.
28.05.2007 20:19
Wopi
stanislav napsal(a):
na kterýho moderátora je nejlepší se vobrátit, když je člověk raněnej?
v tom případě je mnohem lepší obrátit se na zdravotníka
28.05.2007 20:19
Wopi
Gejza Horvát napsal(a):
... myslím, že je horší, když někteří lidé mají x nicků a někdy mluví na diskusích i sami se sebou.
a ty o někom takovém víš?
28.05.2007 20:23
stanislav
Wopi napsal(a):
Gejza Horvát napsal(a):
... myslím, že je horší, když někteří lidé mají x nicků a někdy mluví na diskusích i sami se sebou.
a ty o někom takovém víš?
já jo. já si kolikrát píšu sám se sebou. ale klidně pod jedním nickem. takhle po nocích si tu sám se sebou povídám a dělá mi to dobře.

Wopi napsal(a):
stanislav napsal(a):
na kterýho moderátora je nejlepší se vobrátit, když je člověk raněnej?
v tom případě je mnohem lepší obrátit se na zdravotníka
máš recht. obtěžovat jakéhokoliv moderátora je nehezké s nějakým tím bebínkem. to se fakt nedělá.
30.05.2007 10:30
Gejza Horvát
Wopi napsal(a):
Gejza Horvát napsal(a):
... myslím, že je horší, když někteří lidé mají x nicků a někdy mluví na diskusích i sami se sebou.
a ty o někom takovém víš?
Vím, ale pro sebe jsem si to vyřešil a nemyslím, že by bylo fér to dále zveřejňovat.
30.05.2007 12:39
vittorijo
Gejza Horvát napsal(a):
Rubikon je pro mě jenom internetovej úchyla, proti kterým se nelze bránit. V této souvislosti je škoda, že blokace nejde nastavit tak, aby se mi nezobrazovaly ani jeho příspěvky v diskuzích.
nejak sem to taky nepobral proc takovy offence.. ale je to kraaasne ako sa tu fsetci majuuu radi (o: ved je jar
30.05.2007 14:55
Gejza Horvát
vittorijo napsal(a):
Gejza Horvát napsal(a):
Rubikon je pro mě jenom internetovej úchyla, proti kterým se nelze bránit. V této souvislosti je škoda, že blokace nejde nastavit tak, aby se mi nezobrazovaly ani jeho příspěvky v diskuzích.
nejak sem to taky nepobral proc takovy offence.. ale je to kraaasne ako sa tu fsetci majuuu radi (o: ved je jar
Přes to všechno se zdá, že nick změnit nelze.
01.06.2007 20:08
Wopi
Gejza Horvát napsal(a):
Přes to všechno se zdá, že nick změnit nelze.
To se nezdá, to jsem ti napsal už 28.5. a nejsem žádná královna Mab.
01.04.2008 20:39
Mario Czerney
Wopi napsal(a):
Nicky nelze měnit - není k tomu důvod, naopak. Viz jenom zdejší diskuse, kde se několikrát mluví o Gejzovi - bylo by poněkud podivné, kdyby se z něj najednou vylíhl třeba Miroslav. Ohlasy, které mohou někoho ranit, mohou na požádání zneviditelnit jak admini, tak moderátoři.
tohle je docela zajímavé v souvislosti s kausou URVISU, myslím
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)