Téma #492
Autor:Admin2
Fórum:
Oznámení
Datum publikace:08.05.2007 17:45
Počet návštěv:1586
Počet názorů:9

nekultura.cz

Hezký den,

rád bych vám jako prozaik a šéfredaktor magazínu NeKultura.cz nabídl možnost spolupráce s naším magazínem. Na stránkách www.nekultura.cz je totiž naším čtenářům a vůbec všem začínajícím autorům věnována nedělní rubrika Tvorba, kde po schválení publikujeme jejich texty (poezii, povídky či fejetony – jeden z našich autorů pravidelně publikuje dokonce i komix). Rádi bychom, kdybyste zveřejnili jakousi anotaci o možnosti publikovat na našich stránkách, má to jednu výhodu oproti literárním serverům – odlišného čtenáře. Už to není jen ten internetový čtenář, kterého tvorba začínajících literátů bytostně zajímá, nýbrž čtenář, kterého zajímá kultura, dění doma i ve světě a primárně jde na naše stránky, aby si přečetl texty stálých redaktorů magazínu NeKultura.cz, až druhotně je konfrontován s tvorbou mladých umělců.

To by mohlo případným autorům zvětšit obzory, čtenářský okruh, obohatit jej o nové názory a zajistit i částečnou medializaci. Navíc se chystáme v brzké době spustit projekt NeKulturních večerů (viz: http://www.nekultura.cz/content/view/819/62/), kde by se daní autoři, pokud by se nám opravdu zalíbili, mohli prezentovat literárním čtením širokému publiku a pozvaným novinářům.

V plánu máme vyhlášení literární soutěže magazínu NeKultura.cz, ale nyní na to zatím není čas.

Kromě toho, pokud byste měli zájem, bych vám rád nabídl výměnu malých odkazů pro zvýšení page ranku našich stránek, které jsou na tom přibližně podobně.

Mockrát vám děkuji za přečtení a těším se na vaše odepsání. Věřím, že naše spolupráce by mohla začínajícím autorům velmi pomoci…

S úctou

Ladislav Konečný

šéfredaktor magazínu NeKultura.cz

mobilní telefon: 724921270

email: lacium@nekultura.cz 

Názory
08.05.2007 17:48
Admin2
Přišlo v poště, mohlo by někoho zajímat... :o)
08.05.2007 23:25
tulák_Jarda
jj
zajímá
takže http://poetickej.net/
jde publikovat i neveřejně, jde i diskutovat
prostě tak nějak se prezentovat
můžu slíbit jednou ročně CD, s muzikou (těch co už tam jsou)
s obrázky (těch co tam ještě nejsou)
a samozřejmě s většinou zveřejněných textů

tolik reklama

jako odepisovat není nutný

jak to končil kolega?

jo, jsem si s úctou

icq profil na liteře
tel. profil na mých stránkách

09.05.2007 13:47
Natasha
NeKultura, hm. Kulturní obsah ten název moc nenaznačuje :)
09.05.2007 16:30
Vladimír Ochrana
Humble, díky za odkaz.
09.05.2007 16:33
Vladimír Ochrana
Myslím si, že je dobrá jakákoliv aktivita, která pomůže LiTeře k tomu, aby se nestala grafomanským ghettem či burzou "úlovků" majitelů digitálních fotoaparátů.
09.05.2007 16:47
Natasha
Vladimíre, aha, netušila jsem, že je to aktivita spjatá s LiTerou, myslela jsem, že je to samostatný web - každopádně usmívám se názvu toho projektu (NeKultura mi zní jako recese), obsah nekritizuju.
09.05.2007 18:13
Humble
Není to aktivita spjatá s LiTerrou, soudím ale, že takovéhle nabídky se mají zveřejňovat :o)
09.05.2007 18:26
stanislav
Vladimír je vtipálek. :o)) a bojovník proti ghethum... což je velmi krásné. 
09.05.2007 22:05
Vladimír Ochrana
Humble napsal(a):
Není to aktivita spjatá s LiTerrou, soudím ale, že takovéhle nabídky se mají zveřejňovat :o)
Jo, jo, takhle nějak jsem to myslel. Kromě toho nabízejí výměnu odkazů, což může být LiTeře rovněž ku prospěchu.

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora