Téma #475
Autor:Vlkodláček Sráček
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:13.04.2007 15:59
Počet návštěv:1251
Počet názorů:40

Máte rádi salám?
Já jsem si právě uvědomil, že docela dost. Ne ani tak pro tu chuť, ale prostě mi dělá dobře sedět, mít v jedné ruce kus chleba a v druhé špalek salámu (na kolečka se s tím nekrájím, to pak už není ono) a hezky to k sobě přikusovat. Nebo tlačenku s octem a cibulí. Je v tom něco pohodářsky barbarského. Zvlášť takhle při jaru. Sedět na balkóně, cpát se tím salámem a popíjet k tomu lahváče. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, a najednou je člověku tak nějak hrozně hezky u srdce.

Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Vlkodláček Sráček': 13.04.2007 16:14.

Názory
17.04.2007 13:27
Monty
Smetiprach napsal(a):
Wopi napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
wopi: zrovna ho snídám, áááááááách!
dopadneš jako Jano
asi ne, poslední konár jsem před chvílí nařezal a naštípal... :-)
Na kolečka 2,5 cm?
17.04.2007 14:57
Smetiprach
Monty napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
Wopi napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
wopi: zrovna ho snídám, áááááááách!
dopadneš jako Jano
asi ne, poslední konár jsem před chvílí nařezal a naštípal... :-)
Na kolečka 2,5 cm?
nikoliv, vcelku!
17.04.2007 15:14
random_night
já si taky tajně krájím salám a jím ho v posteli... a nejsem střední generace! :)
a potřebuju cca 1,5 cm kolečko a bez chleba
ale už málokdy se mi doma vyskytne šiška salámu...
17.04.2007 15:41
danuwaanalihi
ked som bol mladsia generacia :) tak som to zvykol zajedat cokoladou :) to bola kombinace panecku... uherak a mliecna cokolada... :) az mi tecu sliny zase... :)
17.04.2007 15:55
Wopi
to já si za mlada kupoval v práci v bufetu žloutkové věnečky a kyselé okurky - a to jsem ani nebyl v tom! jj, mládí holt si člověk musí vychutnat
17.04.2007 15:58
sokrates
nebo tvarúžky s feferonkovou tatarkou a spláchnout litrem mlíka
a Wopi vychutnávat musíme furt a všechno
17.04.2007 16:15
Monty
Já jsem v mládí milovala Vitalecitin, takový dvě kostky v hnědý krabičce, vypadalo to jako masox, ale nebyl to masox... byla jsem na tom téměř drogově závislá a ti šmejdi to po revoluci přestali vyrábět... .o(
17.04.2007 16:31
random_night
Monty napsal(a):
Já jsem v mládí milovala Vitalecitin, takový dvě kostky v hnědý krabičce, vypadalo to jako masox, ale nebyl to masox... byla jsem na tom téměř drogově závislá a ti šmejdi to po revoluci přestali vyrábět... .o(
jo! máma to vždycky kupovala klukům z party, když jeli na rallye, a já jsem jim to pokaždý sežrala... nejlepší....


a ještě jedna věc mi chybí... takový želé v čokoládě... jako měsíčky pomeranče, mělo to zelenou krabičku... jedla jsem to se zubní pastou... mňam...
17.04.2007 18:00
Vlkodláček Sráček
Monty napsal(a):
Já jsem v mládí milovala Vitalecitin, takový dvě kostky v hnědý krabičce, vypadalo to jako masox, ale nebyl to masox... byla jsem na tom téměř drogově závislá a ti šmejdi to po revoluci přestali vyrábět... .o(
Navíc to údajně bylo zdravé a výživné. Též jsem to baštil.
17.04.2007 18:03
danuwaanalihi
Vlkodláček Sráček napsal(a):
Monty napsal(a):
Já jsem v mládí milovala Vitalecitin, takový dvě kostky v hnědý krabičce, vypadalo to jako masox, ale nebyl to masox... byla jsem na tom téměř drogově závislá a ti šmejdi to po revoluci přestali vyrábět... .o(
Navíc to údajně bylo zdravé a výživné. Též jsem to baštil.
o co ma ten kapitalizmus pripravil!!! ech! :)
17.04.2007 18:03
sokrates
Vlkodláček Sráček napsal(a):
Monty napsal(a):
Já jsem v mládí milovala Vitalecitin, takový dvě kostky v hnědý krabičce, vypadalo to jako masox, ale nebyl to masox... byla jsem na tom téměř drogově závislá a ti šmejdi to po revoluci přestali vyrábět... .o(
Navíc to údajně bylo zdravé a výživné. Též jsem to baštil.
co to bylo a kdy to bylo? neznám...
17.04.2007 20:18
Wopi
random_night napsal(a):
jo! máma to vždycky kupovala klukům z party, když jeli na rallye, a já jsem jim to pokaždý sežrala... nejlepší....
pak ta rally má mít úroveň :))))
18.04.2007 08:47
random_night
Wopi napsal(a):
random_night napsal(a):
jo! máma to vždycky kupovala klukům z party, když jeli na rallye, a já jsem jim to pokaždý sežrala... nejlepší....
pak ta rally má mít úroveň :))))
náhodou, táta jezdil se stotřícou a dostkrát byl ve svojí třídě první! :))
má spoustu věnců a tak...
18.04.2007 09:20
sokrates
random_night napsal(a):
Wopi napsal(a):
random_night napsal(a):
jo! máma to vždycky kupovala klukům z party, když jeli na rallye, a já jsem jim to pokaždý sežrala... nejlepší....
pak ta rally má mít úroveň :))))
náhodou, táta jezdil se stotřícou a dostkrát byl ve svojí třídě první! :))
má spoustu věnců a tak...
ty věnce ti nechutnaly? :-)))
18.04.2007 09:36
LISKA
ty věnce ti nechutnaly? :-)))[/quote]to je zajímavá otázka. Myslíš, že nadměrná konzumace jídel s bobkovým listem je skrytým projevem touhy po slávě?
18.04.2007 09:47
danuwaanalihi
LISKA napsal(a):
ty věnce ti nechutnaly? :-)))
to je zajímavá otázka. Myslíš, že nadměrná konzumace jídel s bobkovým listem je skrytým projevem touhy po slávě?[/quote]alebo ako sa vravi.. kto zaspi na vavrinoch, tak sa zobudi na bobkovom listi :))
18.04.2007 10:11
sokrates
danuwaanalihi napsal(a):
LISKA napsal(a):
ty věnce ti nechutnaly? :-)))
to je zajímavá otázka. Myslíš, že nadměrná konzumace jídel s bobkovým listem je skrytým projevem touhy po slávě?
alebo ako sa vravi.. kto zaspi na vavrinoch, tak sa zobudi na bobkovom listi :))[/quote]a nebo taky rovnou na bobku (míněn exkrement)
18.04.2007 12:00
random_night
sokrates napsal(a):
random_night napsal(a):
Wopi napsal(a):
random_night napsal(a):
jo! máma to vždycky kupovala klukům z party, když jeli na rallye, a já jsem jim to pokaždý sežrala... nejlepší....
pak ta rally má mít úroveň :))))
náhodou, táta jezdil se stotřícou a dostkrát byl ve svojí třídě první! :))
má spoustu věnců a tak...
ty věnce ti nechutnaly? :-)))
já jsem je nejedla, protože zelených měl málo, většinou zlaté a stříbrné a ten lak smrděl :P
18.04.2007 12:20
danuwaanalihi
sokrates napsal(a):
danuwaanalihi napsal(a):
LISKA napsal(a):
ty věnce ti nechutnaly? :-)))
to je zajímavá otázka. Myslíš, že nadměrná konzumace jídel s bobkovým listem je skrytým projevem touhy po slávě?
alebo ako sa vravi.. kto zaspi na vavrinoch, tak sa zobudi na bobkovom listi :))
a nebo taky rovnou na bobku (míněn exkrement)[/quote]vice specificky? myslis v srackach? ja som jednoduchy dedinsky chlapec... ;)
23.04.2008 09:32
Jitka
Ahoj Monty, taky vzpomínám na vitalecitin a přestože jsem vyhodila tisíce za novodobé zázraky, žádný jiný výrobek mi nedodal tolik energie jako vitalecitin. Pomáhal i při studiích VŠ, bez něj bych to nezvládla. Stále hledám náhradu a nenacházím. Doufám, že ho někdo začne vyrábět. Jitule.
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)