Téma #458
Autor:Admin2
Fórum:
Oznámení
Datum publikace:08.03.2007 19:08
Počet návštěv:1761
Počet názorů:7

Nabídka - knihovnicka.cz
Dobry den,

pisi Vam za malonakladove vydavatelstvi Knihovnicka.cz (www.knihovnicka.cz).

O nas: Knihovnicka.cz je revolucni vydavatelska sluzba, ktera umoznuje vydavani knih v nakladech jiz od 1 kusu. Specializujeme se jak na studijni literaturu, kde mezi nase stale klienty patri Masarykova univerzita, Vysoka skola ekonomie a managementu, Evropsky polytechnicky institut a dalsi.

Take (a to je duvod, proc Vas oslovuji) se ale specializujeme na tisk
prozaicke a poeticke literatury. Pracujeme na vydavani ruznych antalogii povidek, tvorby mladych zacinajicich autoru, starsi ceske ci cizojazycne literatury apod.

Oslovujeme prave Vas jako server, jehoz navstevnici tvori komunitu lidi, kteri se zajimaji literaturu anebo sami dokonce tvori. Chtel bych se tedy zeptat, zda by bylo mozne na Vas web umistit informace o projektu Knihovnicka.cz? Tento projekt nabizi Vasim navstevnikum moznost vydat si svoji vlastni knihu.

Konkretne by se jednalo o tyto 2 informace:
---------------------------------
Pišete do šuplíku? Hromadí se Vám materiály? Nikdo Vám nechce vydat knihu? Máme pro Vás řešení, vydejte si knihu sami! Na trh přichází revoluční služba v malonákladovém vydávání knih
Knihovnička.cz.

Distribuce takto vydaných knih bude probíhat prozatím výhradně přes
internet, v nejbližší době část nákladu půjde také do kamenných
knihkupectví.

Více informací naleznete na www.knihovnicka.cz nebo na e-mailové adrese:
michal.prouza@tribun.cz.
Umístění knih na portálu Knihovnička.cz

Máte stažené volně šiřitelné e-knihy? Nechcete, aby Vám pouze zabíraly místo na disku? Nechte je za sebe vydělávat! Poskytněte Vaše e-knihy portálu www.knihovnicka.cz. Chceme jakoukoliv evropskou literaturu (tzn. i cizojazyčnou). Pokud s námi uzavřete smlouvu, vaše odměna bude 3% z koncové ceny každé prodané knihy, kterou jste dodali, po dobu 5 let.

Pro více informací pište na michal.prouza@tribun.cz.

Tesim se na Vasi reakci.

S pozdravem,
Michal Prouza

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Admin2': 08.05.2007 17:43.

Názory
08.03.2007 19:11
Admin2
Tohle přišlo e-mailem, podotýkám, že zveřejněná nabídka nemá nic společného se serverem LiTerra. Pokud někdo nabídku využijete, podělte se o zkušenosti.
09.03.2007 10:38
jakobynic

Tak knížek není nikdy dost.
Že bych si ještě pořídila i svou vlastní?
09.03.2007 12:56
Shari
stránku mi hlási ako neexistujúcu
chyba u mňa?
09.03.2007 13:04
Anonym
Stránky otevírejte v IE nebo FireFoxu. Nějak se nám nechtějí kamarádit s operou.

knihovnicka
12.03.2007 21:43
Monty
Mno, nechci do toho kecat, ale nabízela jsem to samé a zveřejnit jsem si to musela sama.
Koukám, že ing. Koutný to má u admina dobrý. :o)
22.03.2007 10:07
sokrates
Monty napsal(a):
Mno, nechci do toho kecat, ale nabízela jsem to samé a zveřejnit jsem si to musela sama.
Koukám, že ing. Koutný to má u admina dobrý. :o)
A co jsi nabízela Monty, to by mě zajímalo.
27.03.2007 15:32
Admin2
Monty: A máš to ještě někde? Přidal bych to sem, ať máme nabídku ucelenější.

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora