Téma #416
Autor:Smetiprach
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:06.02.2007 16:54
Počet návštěv:3190
Počet názorů:232

Jak se stát nejoblíbenějším autorem na Liteře?
uvítám všechny podněty a recepty, pro začátek předkládám jeden, který využívá autorka Konvalina: zablokujte všechny, kteří se vyjádří k vašim dílům odmítavě nebo kriticky... zbude vám fanklub přitakávačů a budete spokojeni... potom už je v podstatě úplně jedno co publikujete... vaše spoluplačky vám příznivě ohodnotí prakticky cokoliv... jen jim nesmíte zapomenout oplácet stejnou mincí... tato metoda je ve své jednoduchosti vpravdě geniální a má můj obdiv... a tak se ptám, znáte někdo ještě nějakou šikovnější fintu? :-)

Názory
07.02.2007 01:44
Shammann
stanislav napsal(a):
nesmyslný literrový plk je pěkný, nikdy ho není málo, nikdy se nepřejí. k tomu dojde ovšem člověk toliko lety bedlivého úsilovného sebedestruktivního navštěvování těchto stránek. jsem se podival na jeden obrázek ali-art. a zdá se mi velmi angažovaná. to je pěkné. ale mám z ní strach. aby nebyla moc vostrá! když tak se budu schovávat za Vícha, tomu bezmezně důvěřuji.
Ali je velmi ostrá slečna, s ničím a nikým se nepáře
a to je jedině dobře
takových slečen je třeba

zajímalo by mě zda Vích ovládá nějáké to bojové umění:-)
07.02.2007 01:45
Smetiprach
stanislav napsal(a):
nesmyslný literrový plk je pěkný, nikdy ho není málo, nikdy se nepřejí. k tomu dojde ovšem člověk toliko lety bedlivého úsilovného sebedestruktivního navštěvování těchto stránek. jsem se podival na jeden obrázek ali-art. a zdá se mi velmi angažovaná. to je pěkné. ale mám z ní strach. aby nebyla moc vostrá! když tak se budu schovávat za Vícha, tomu bezmezně důvěřuji.
představa urostlého stanislava schovávajícího se za subtilním víchem mi vhání slzy do očí...
07.02.2007 01:46
Smetiprach
Shammann: no, jsem na ní zvědavej... ale jásat budu, až jestli bude taková jako ty grafiky... :-)
07.02.2007 01:48
Shammann
Smetiprach napsal(a):
Shammann: no, jsem na ní zvědavej... ale jásat budu, až jestli bude taková jako ty grafiky... :-)
ve skutečnosti je ještě mnohem údernější! na noc se musí zavírat do raketového krytu, který se zamyká zvenčí, aby se nikomu nic nestalo..jo jo.
07.02.2007 01:49
Smetiprach
Shammann napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
Shammann: no, jsem na ní zvědavej... ale jásat budu, až jestli bude taková jako ty grafiky... :-)
ve skutečnosti je ještě mnohem údernější! na noc se musí zavírat do raketového krytu, který se zamyká zvenčí, aby se nikomu nic nestalo..jo jo.
checht... takže máme adepta na kotelnici...
07.02.2007 01:49
Shammann
Smetiprach napsal(a):
Shammann napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
Shammann: no, jsem na ní zvědavej... ale jásat budu, až jestli bude taková jako ty grafiky... :-)
ve skutečnosti je ještě mnohem údernější! na noc se musí zavírat do raketového krytu, který se zamyká zvenčí, aby se nikomu nic nestalo..jo jo.
checht... takže máme adepta na kotelnici...
jop:-)
07.02.2007 01:52
stanislav
a ali-art Shammannánku ví, že jsi Růžovej mládenec, jak jsem tvou identitu a tvé skryté já ve svém vizuelním psychologizujícím díle rozkryl?
Vích je silná osobnost. o to jde. já jsem proti němu hotovej věchýtek mentální.
07.02.2007 01:57
Smetiprach
věchýtek trhaný na kusy krvelačným alíkem-artistou mému zvrhlému aristokratickému vkusu též lahodí...
07.02.2007 02:00
stanislav


zde je onen zdánlivě nic neříkající růžový portrét šamánkův, někdo by to mohl považovat za debilní či hnusné, ale opravdový znalec musí uznat, že ze snímku na nás čučí přímo duše tohoto mladého člověka.
07.02.2007 02:10
Smetiprach
chudinka mladý člověk...
07.02.2007 06:07
way

... vyšší vek ešte nie je patentom na rozum....
..dovoľujem si podotknúť z vlastnej skúsenosti :-))ehmm

(no prv, než sa rozhodnete siahodlho rozoberať túto duchaplnú sentenciu, považujte ju, prosím, radšej za najapný vtip:)


teda vážne:--od začiatku svojho pobytu sa zaoberám hlavolamom, čo sa pri zostavovaní tej onej tabulky "najoblíbenejšieho autora" vlastne počíta...
počet diel, počet klikov na autora?..alebo čo?

vy to viete..iste mi to prezradíte, plíís:-)
pekný deň*

07.02.2007 09:21
stanislav
oblíbený autor - to tady spočívá v tom, že "literáta" má v kolonce oblíbený nejvíce "literátů", že od něj odebíraj avíza, když něco sesmolí, já konkrétně v této tabulce jsem taky uveden, ale je to tím, že si mě do tohohhle šuplíčku dali lidé, kteří tu už moc nejsou třeba a ono se to nemaže, proč taky. Je to o ničem nevypovídající, já si třeba do oblíbených dávám i různé kuriozity a ne nějaké bravurní pisatele a podobně, se mi jeví tato rubrika v NEJ úplně pitomá, kdyby bylo na mě, zrušil bych to, a to nejen kvůli Konvalině, že bych jí to jako nepřál (hehe), ale tak z principu, že je to děsně matoucí. A hlavně, co je komu do toho, kdo si do téhle rubriky koho dá a proč, já bych to nějak nezveřejňoval, protože se jedná hlavně o to, že člověk je na to, co ten či onen vyplodí zvědavej, protože ho člověk zná třeba jenom a podobně, o kvalitě dílek to nevypovídá vůbec.... takže třeba i pro Konvalinu je to nepřínosné, protože teď se kvůli její "oblíbenosti" do ní ledackdo naváží, a přitom je to více méně její soukromá věc, s kým se virtuelně či jinak přátelí, stejně tak ostatní v téhle rubrice z toho podle mě nemaj žádnou radost. si tak myslim.
07.02.2007 09:28
stanislav
mně se třeba víc líbilo to NEJ-diskutovanější dílo, a to tam už neni. někdy ty žblebty stojej za hovno, ale někdy dobře rozjetou debatu o tom či onom díle zaznamenat neni špatný. a samo sebou NEJ-tipovanější a NEJ-literkovatější má jakousi výpovědní hodnotu. když o ničem jiným, tak o vkusu zdejších přispěvatelů.
07.02.2007 09:31
Lee
 
stanislav napsal(a):
Lee napsal(a):
Ani za mák se mi tohle rytí do Konvaliny nelíbí.
velmi dobrý příspěvek. milá Lee. ale nyní se již o rytí nejedná, ale o vznik umělecké platformy, která chce obohatit zdejší server, neměla bys u toho chybět, třeba jen jako poradce, třeba jen jako já, jako že bysme to monitorovali, co trio Vích, Smetiprach a Shammann koná, popřípadě jim pomohli radou či vlídným slovem, či se dokonce přidali, budou li nás chtíti, milá Lee, zajít do Exitu bys mohla, bez tebe to neni vono, literární meetinky. a o Konvalině budeme mluvit hezky. jsme přeci slušní a milí lidé, ne?
Každé umělecké platformě ráda vlídným slovem pomohu!
07.02.2007 09:37
stanislav
Lee, moc rád Tě uvidím. Přední umělci Vích, Smetiprach a Shammann se budou zaobírat svými krásnými idejemi, jak změnit svět, a my bychom mohli tak nějak víc po lidsku, nejen po umělecku, si tak myslím, že tohle i umělecké platformy potřebují - laskavost a dobrotu, nejen mladický elán k boření zažitých paradigmat, programy umělecké a podobně, hlavně jde o ČLOVĚKA. I v umění, že. Řekl jsem to dost hezky, nebo zas melu pičoviny?
  
07.02.2007 09:42
Vích
ali_art napsal(a):
Smetiprach napsal(a):
ali_art napsal(a):
hey, nejlepší je dát jim všem přes hubu, co kritizujou...a těm co nekritizujou taky...vlastně všem. DIE BITCHEZ!
vida, další s přemírou elánu, není ti dost blbě? :-) tak to tě asi zaměstnáme... :-))
Shammann napsal(a):
ali_art napsal(a):
hey, nejlepší je dát jim všem přes hubu, co kritizujou...a těm co nekritizujou taky...vlastně všem. DIE BITCHEZ!
to je rozkošně militantní přístup k věci:-)
drahoušci, já bych to tu celé vypálila a na rozvalinách nepostavila nic, někdy je lepší velká díra než hromada smetí ....a my miláčci díry rádi .) jinak mi blbě je, a klidně mě zaměstejte, jen mě ušetřete nesmyslných literrových plků :D
no to bude veselo :-)
07.02.2007 09:50
stanislav
no Konvalino, já v našich tvrzeních nevidím rozpor. myslím, že se shodneme na tom, že jde o kategorii, která může napáchat spíš ošklivé věci než pěkné. Smetiprach by ti tak nezáviděl tvou oblíbenost, kdyby ho tohle netrklo do oka, třeba. lidé jsou spíš nepřející než přející, nebo spíš ti nepřející o sobě dávají víc vědět.
07.02.2007 09:51
Vích
Stando, jestli teda máš chuť na archiv Výlov/Próza, si ho na Výlovu založ, s kotelnou asi ještě chvilu počkáme?
07.02.2007 09:56
stanislav
Vích napsal(a):
Stando, jestli teda máš chuť na archiv Výlov/Próza, si ho na Výlovu založ, s kotelnou asi ještě chvilu počkáme?
napiš mi zprávu, jak na to, rád se přidám, spíš zejtra až budu v práci. doma okupuje víc PC synek s pohádkama a žena, která na něm pracuje. ve worku se budu nad tím víc v klidu zamýšlet. mám na tohle ideální práci.
07.02.2007 09:58
Vích
stanislav napsal(a):
Lee, moc rád Tě uvidím. Přední umělci Vích, Smetiprach a Shammann se budou zaobírat svými krásnými idejemi, jak změnit svět, a my bychom mohli tak nějak víc po lidsku, nejen po umělecku, si tak myslím, že tohle i umělecké platformy potřebují - laskavost a dobrotu, nejen mladický elán k boření zažitých paradigmat, programy umělecké a podobně, hlavně jde o ČLOVĚKA. I v umění, že. Řekl jsem to dost hezky, nebo zas melu pičoviny?
  
he, humanismus, to je taky dobrá soda :o)
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.