Téma #398
Autor:Luisa
Fórum:
Pokec
Datum publikace:14.01.2007 02:04
Počet návštěv:2092
Počet názorů:27

sraz
Bylo už letos nějaké setkání nebo jsem zatím o nic nepřišla ? Nepočítám promítání v Exitu..

Názory
14.01.2007 10:33
stanislav
a to děláš chybu, že nepočítáš, jelikož tam se vše upeklo a teď budou setkání jen přísně tajný, informace o nich budou zakódovaný tajným jazykem. aby ani jeden admin a moderátor a jiný špeh a vykořisťovatel svobodného a nezávislého umělce neměl šanci. a ty holt tomu jazyku nebudeš rozumět, kdyžs nenavštívila exit. ale možná je to jinak. 
14.01.2007 10:45
stanislav
myšlenka této kospirace pochází od nickname Konvalina, která velmi brojí proti zvůli zdejšího vedení, a protože se jí každej bojí, tak všichni jako jeden muž souhlasili a tak se nedá nic dělat. o dalších setkáních bude rozhodovat Konvalina, vůdce undergroundu, kdo se jí bude protivit, ten se setká s příšernou šikanou. jestli chceš vědět víc, napiš uctivý dopis Konvalině, možná tě na nějaké to setkání tajným jazykem pozve. i když sama třeba na setkání nechodí, vše ze skrytu řídí. bez ní si nikdo neškrtne. a tak je to správné. možná je ale všecko úplně jinak. jak jsem již dříve předeslal.
14.01.2007 14:05
Vích
no zní to dost pravděpodobně
14.01.2007 17:52
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
a to děláš chybu, že nepočítáš, jelikož tam se vše upeklo a teď budou setkání jen přísně tajný, informace o nich budou zakódovaný tajným jazykem. aby ani jeden admin a moderátor a jiný špeh a vykořisťovatel svobodného a nezávislého umělce neměl šanci. a ty holt tomu jazyku nebudeš rozumět, kdyžs nenavštívila exit. ale možná je to jinak. 
no a vzhledem k tomu, že jsme se tajně domluvili se Stanislavem, že budeme dělat tajný setkání úplně tajně, aby nám tam nenalezli lidi, který tam nechcem, tak Stanislav to just vytroubí do celýho světa a oni nám tam zase nalezou a je to :-)))))
14.01.2007 20:31
stanislav

Čekanko, ale já zcela záměrně řekl, že všechno může být uplně jinak, čímž jsem věc nasvítil tak jaksi tajemně. zde nejde o nějaké vytrubování, ale o úspěšné matení. stejně i když sem napíšeš kdy v kolik a kde, tak stejně dorazej jen skalní znalci literárních debat, takže se není čeho bát. tvou kritiku tedy nepřijímám, a dál si budu vytrubovat! hehe

14.01.2007 21:08
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):

Čekanko, ale já zcela záměrně řekl, že všechno může být uplně jinak, čímž jsem věc nasvítil tak jaksi tajemně. zde nejde o nějaké vytrubování, ale o úspěšné matení. stejně i když sem napíšeš kdy v kolik a kde, tak stejně dorazej jen skalní znalci literárních debat, takže se není čeho bát. tvou kritiku tedy nepřijímám, a dál si budu vytrubovat! hehe

no jen vytrubuj, my tě vyloučímě a bude zo :-))))) a budeš přicházet a Adélčiny perly :-)))))
14.01.2007 21:11
stanislav
mě vyluč. ty zlá. já se pak budu kamarádit jen sám se sebou a zešílím. budeš mě mít na svědomí! :o))
14.01.2007 21:15
stanislav
hele, čekanko, a co kdybych řekl, že píšeš náramný básničky? že bych jako vzal zpět to, že mě nebavěj, co ty na to? i tak mě chceš vyloučit? co? no?
14.01.2007 21:17
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
hele, čekanko, a co kdybych řekl, že píšeš náramný básničky? že bych jako vzal zpět to, že mě nebavěj, co ty na to? i tak mě chceš vyloučit? co? no?
bojíš se, viď :-))))) nemusíš nic brát zpět :-)))) já vim dobře, jak to s tebou je :-)))))
14.01.2007 21:22
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
mě vyluč. ty zlá. já se pak budu kamarádit jen sám se sebou a zešílím. budeš mě mít na svědomí! :o))
jojo, já mám každýho chlapa na svědomí, to je v pořádku, to jinak nemůže bejt...:-))
14.01.2007 21:22
stanislav
děsně se bojim. i když se možná bez literátů obejdu, protože jsem zas děsně zadobře s Boženou a ta mě s sebou bere na vejlety. dnes jsme byli v Hrusicích, Ladově kraji. moc a moc foukalo. a sedět jen v hospodě je nuda, chtělo by to i vejlety, a to pochybuju, že by se dalo podnikat s literáty. na to je lepší Božena... :o)))
14.01.2007 21:26
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
děsně se bojim. i když se možná bez literátů obejdu, protože jsem zas děsně zadobře s Boženou a ta mě s sebou bere na vejlety. dnes jsme byli v Hrusicích, Ladově kraji. moc a moc foukalo. a sedět jen v hospodě je nuda, chtělo by to i vejlety, a to pochybuju, že by se dalo podnikat s literáty. na to je lepší Božena... :o)))
no dobrá...tvuj výběr :-))))) já nikomu jeho rozhodnutí neberu :-)
14.01.2007 21:28
stanislav
a čekanko, když třeba pocejtim potřebu se sejít s básníkem Víchem, dovolíš mi to? nebo bez tvýho svolení to mám zakázaný.... :o)))
14.01.2007 21:34
Cekanka_ucekana
a tobě přijde, že bych ti něco zakazovala???
14.01.2007 21:38
stanislav
ne, jsi velmi laskavá. a proto jsem na tvou počet vypsal zde soutěž o nejlepší dílo literátky Čekanky. doufám, že tam nebudu jediný, kdo si zahlasuje.... :o)))))))))))))))
14.01.2007 21:41
Vích
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
14.01.2007 21:43
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
ne, jsi velmi laskavá. a proto jsem na tvou počet vypsal zde soutěž o nejlepší dílo literátky Čekanky. doufám, že tam nebudu jediný, kdo si zahlasuje.... :o)))))))))))))))
já tě zbiju, až tě dostanu do ruky!

Vích napsal(a):
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
jaký vořechy? my měli jen čipsy!
14.01.2007 21:43
stanislav
Vích napsal(a):
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
vřele doporučuji přizvat i na ta nejtajnější setkání básníka Vícha. je ozdobou každé akce. zakázané, tajné, veřejné, prostě bez něj to možná ani nemá šťávu.
14.01.2007 21:46
Vích
jaký vořechy? my měli jen čipsy!
- teď už je čas na oříšky, je leden
14.01.2007 21:49
Vích

no di do mě stando, že já jsem se ozýval, ty jsi ta skutečná chlouba Literry, to každý ví, to každý zná :o)

[ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)