Téma #398
Autor:Luisa
Fórum:
Pokec
Datum publikace:14.01.2007 02:04
Počet návštěv:2083
Počet názorů:27

sraz
Bylo už letos nějaké setkání nebo jsem zatím o nic nepřišla ? Nepočítám promítání v Exitu..

Názory
14.01.2007 21:15
stanislav
hele, čekanko, a co kdybych řekl, že píšeš náramný básničky? že bych jako vzal zpět to, že mě nebavěj, co ty na to? i tak mě chceš vyloučit? co? no?
14.01.2007 21:17
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
hele, čekanko, a co kdybych řekl, že píšeš náramný básničky? že bych jako vzal zpět to, že mě nebavěj, co ty na to? i tak mě chceš vyloučit? co? no?
bojíš se, viď :-))))) nemusíš nic brát zpět :-)))) já vim dobře, jak to s tebou je :-)))))
14.01.2007 21:22
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
mě vyluč. ty zlá. já se pak budu kamarádit jen sám se sebou a zešílím. budeš mě mít na svědomí! :o))
jojo, já mám každýho chlapa na svědomí, to je v pořádku, to jinak nemůže bejt...:-))
14.01.2007 21:22
stanislav
děsně se bojim. i když se možná bez literátů obejdu, protože jsem zas děsně zadobře s Boženou a ta mě s sebou bere na vejlety. dnes jsme byli v Hrusicích, Ladově kraji. moc a moc foukalo. a sedět jen v hospodě je nuda, chtělo by to i vejlety, a to pochybuju, že by se dalo podnikat s literáty. na to je lepší Božena... :o)))
14.01.2007 21:26
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
děsně se bojim. i když se možná bez literátů obejdu, protože jsem zas děsně zadobře s Boženou a ta mě s sebou bere na vejlety. dnes jsme byli v Hrusicích, Ladově kraji. moc a moc foukalo. a sedět jen v hospodě je nuda, chtělo by to i vejlety, a to pochybuju, že by se dalo podnikat s literáty. na to je lepší Božena... :o)))
no dobrá...tvuj výběr :-))))) já nikomu jeho rozhodnutí neberu :-)
14.01.2007 21:28
stanislav
a čekanko, když třeba pocejtim potřebu se sejít s básníkem Víchem, dovolíš mi to? nebo bez tvýho svolení to mám zakázaný.... :o)))
14.01.2007 21:34
Cekanka_ucekana
a tobě přijde, že bych ti něco zakazovala???
14.01.2007 21:38
stanislav
ne, jsi velmi laskavá. a proto jsem na tvou počet vypsal zde soutěž o nejlepší dílo literátky Čekanky. doufám, že tam nebudu jediný, kdo si zahlasuje.... :o)))))))))))))))
14.01.2007 21:41
Vích
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
14.01.2007 21:43
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
ne, jsi velmi laskavá. a proto jsem na tvou počet vypsal zde soutěž o nejlepší dílo literátky Čekanky. doufám, že tam nebudu jediný, kdo si zahlasuje.... :o)))))))))))))))
já tě zbiju, až tě dostanu do ruky!

Vích napsal(a):
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
jaký vořechy? my měli jen čipsy!
14.01.2007 21:43
stanislav
Vích napsal(a):
mi to tentokrát nevyšlo, ale až bude nějakej tajnej sraz, se s váma rád sejdu, když dáš Čeky souhla, a třeba přihodím oříšky do placu
vřele doporučuji přizvat i na ta nejtajnější setkání básníka Vícha. je ozdobou každé akce. zakázané, tajné, veřejné, prostě bez něj to možná ani nemá šťávu.
14.01.2007 21:46
Vích
jaký vořechy? my měli jen čipsy!
- teď už je čas na oříšky, je leden
14.01.2007 21:49
Vích

no di do mě stando, že já jsem se ozýval, ty jsi ta skutečná chlouba Literry, to každý ví, to každý zná :o)

14.01.2007 21:49
Cekanka_ucekana
Vích napsal(a):
jaký vořechy? my měli jen čipsy!
- teď už je čas na oříšky, je leden
to mi evokuje zamrzlej potok, závěje na břehu, prádlo a Vladomíra Menšíka
14.01.2007 21:52
stanislav
už jsem poslal do soutěže jedno čekančino dílo. myslím, že jsem vybral velmi citlivě.... viz. zadání soutěže, čekanko, ty oříšky... ale to ti už asi docvaklo, jestlis to zadání čtla....
14.01.2007 21:53
Cekanka_ucekana
nečetla, já nemám na kraviny čas

14.01.2007 21:57
stanislav
čekanko, ale měla by ses podívat, ta soutěž se tě tak trošku týká...
14.01.2007 21:59
Cekanka_ucekana
stanislav napsal(a):
čekanko, ale měla by ses podívat, ta soutěž se tě tak trošku týká...
netýká
mně se netýká nic
heč
:-)))))
24.02.2007 11:27
adelka
Cekanka_ucekana napsal(a):
stanislav napsal(a):

Čekanko, ale já zcela záměrně řekl, že všechno může být uplně jinak, čímž jsem věc nasvítil tak jaksi tajemně. zde nejde o nějaké vytrubování, ale o úspěšné matení. stejně i když sem napíšeš kdy v kolik a kde, tak stejně dorazej jen skalní znalci literárních debat, takže se není čeho bát. tvou kritiku tedy nepřijímám, a dál si budu vytrubovat! hehe

no jen vytrubuj, my tě vyloučímě a bude zo :-))))) a budeš přicházet a Adélčiny perly :-)))))
Ten hřbitov tam NEBYL :o)))))))))))))))))))))))
24.02.2007 11:29
adelka
Cekanka_ucekana napsal(a):
nečetla, já nemám na kraviny čas

Krásná košiška, takovou chci. A nebo si koupíme šimpanze bonobo, ty mrňaví jsou hodný. Ale furt souložej. Ale byli by na balkoně, tak to nevadí.
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)