Téma #356
Autor:stanislav
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:14.12.2006 15:45
Počet návštěv:3838
Počet názorů:285

Tohle tu zneviditelnili. (Obnoveno: 2006-12-18 12:01:17)
Se sem člověk v dobré víře, že si zas s někým pokecá nebo tak, podívá a ono tohle:


Pro porušování pravidel serveru byl uživateli eliah bruno z rozhodnutí admina dočasně zablokován přístup včetně alternicků a IP adresy. Důvody tohoto rozhodnutí byly k dalšímu řešení předloženy Radě LiTerry.



"a) Je Konvalina soudružka komunistka?"

Sakra, jak tohle souvisí s publikováním na literárním serveru?

Také mám otázky:

a) Budeme tady také řešit třeba, kdo je homosexuál?

b) Nebo kdo je Žid?

c) Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Pokusím se vám napovědět - jedině přes moji mrtvolu!

Autora tímto vyzývám, aby to do 48 hodin sám smazal a dokonce po něm ani nechci, aby se Konvalině omluvil.

V opačném případě to po stanovené lhůtě smažu sám a upozorňuju, že lidé, kteří se tady budou takto chovat, budou mít v první řadě se mnou velký problém.

A Mario, ještě jednou se tady do někoho hnusně navezeš a slibuju ti zákaz přístupu na 3 měsíce.


Konec citace.


Co tímhle ten člověk sleduje? Pořád někoho umravňovat a vyhazovat?    
Kdo proboha chtěl Vladimíra za šéfika serveru? 


Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Názory
15.12.2006 18:24
jjezibaba
Teda panstvo, už to skoro i přestává být zábavné... že tě to furt baví stanislave, opakovat co kdo kde udělal špatně..
Podle mě hlavní a nejlepší argument proti blokování, co zazněl v celé téhle diskuzi, byl tento:

Repulsion napsal(a):
(...) Jestli se Eliah do někoho navez neoprávněně, dejte mu možnost, ať se sám historicky znemožní. Když už i Diotima napíše, že se jí tady nezdá být všechno v pořádku, tak by se Tí mohlo rozsvítit. Kdybys trochu přemýšlel, tak by Ti došlo, že já vůbec nemám potřebu hájit kdejakého hulváta - koneckonců, když se zrovna Eliah navez neoprávněně do Wiki, byl jsem první, kdo se ozval. A takhle byste to měli nechat - ať se to přirozeně všechno usadí. Protože ono se to usadí. Ale asi jste příliš naočkováni břizovou doktrínou, že je vaší povinností chránit "citlivé dušičky". Hovno, wopi, hovno. Podceňujete zdravého ducha komunity, a to se vám nevyplatí.
...

A jsem si celkem jistá, že Vladimír tenhle názor zaznamenal.
15.12.2006 18:28
lipetka
le tahle situace mi poněkud připomíná rozhovor paranodního žárlivce s obviňovaným partnerem - i kdybych tady řekl a předložil, kdo ví co, stejně to nikdy nebude důkazem. Takže nemá cenu dál ztrácet čas, neboť bych se vytočil, něco jadrného ti řekl a pak šel zablokovat sám sebe.
Jdi mi k šípku, děvče.
Já nejsem děvče a tento příspěvek nebyl určen mě ,ale chci reagovat dotaz na hamatatelné důkazy je paranoidní ??? Zvláštní v tom případě jsou soudci celého světa paranoidní a já taky protože i já chci důkazy jaké chování kde - konkrétně v čas a datum to je důkaz nějaké kecy o křehkých dívkách jsou směšné a osobní dopisy jsou osobní dopisy. Veřejně - prokazatelně to není paranoia to je důkaz pravdy . Mylsím že nejsme v léčebně duševně chorých.
15.12.2006 18:28
Pomerančová
kuřecí hovínko:
já to náhodou četla začerstva bo jsem si zrovna pročítala názory na té stránce:
bruno napsal ZMR.E na čísi adresu, dotyčná k tomu připodotkla že je to zbytečné a zavádí to diskusi jiným směrem či tak něco a on ji počastoval velmi zlou rozvitou větou  s onou  farizejskou mrchou

takze se to opravdu stalo  a tak jak je liceno - staci? :-)
15.12.2006 18:30
stanislav

no, jezzibabo, chtěl jsem se už odporoučet, vladimír ale zareagoval a já jsem pitomeček, proto mu odpovídám, jak věc vidím já. 

s tím wopim to je jen takový nevinný špás, je mi jasné, že neříkám nic nového.
 

15.12.2006 18:38
Wopi
lipetka napsal(a):
Mylsím že nejsme v léčebně duševně chorých.
V léčebně ne.

btw. Soudci celého světa za tebou běhaj s důkazy a poprosí tě o schválení rozsudku? No to máš teda hoňku docela.
15.12.2006 18:42
lipetka
Wopi napsal(a):
lipetka napsal(a):
Mylsím že nejsme v léčebně duševně chorých.
V léčebně ne.

btw. Soudci celého světa za tebou běhaj s důkazy a poprosí tě o schválení rozsudku? No to máš teda hoňku docela.
Za mnou ne ,ale zveřejní je a nepouští bubliny - každý zločin má své jasné pojmenování udělal to a to tehdy a tehdy a často se to píše i v mediích takže nevím,ale konkretizace by možná prospěla všem.
15.12.2006 18:43
lipetka
pardon šlo to dvakrát
15.12.2006 18:57
Wopi
Příklad kokretizace jsem uvedl, stejně to nikam nevede. Buď tomu věř, nebo ne. To je tvé osobní právo.
15.12.2006 19:02
Repulsion
Připosraná Literra posedlá falešnou, pokryteckou morálkou. Zajebaní zmrdi s plnou hubou keců o slušnosti, přestože že sami se chovají jak hovada. Chudák Vláďa, který si myslí, že když ho udělali adminem, je jeho povinností napomínat lidi za každou "piču", kterou utrousí mimo drsoně.

Tohle: "hele - jímavej zkurvysynku... ty na mne se zóónami nestartuj--- a ušetři si prosby, bys nebyl v jímavý rozpačitosti ze sebe sama, že ses přinutil beit slušnej - Pičo!!!"

Sis zasloužil. Sorry. Napomínat dospělého chlapa, jak má mluvit, je pičovina. Navíc co, kurva? Jsme tady v nějaké zasrané nedělní škole, nebo co? Nasrat, hovno, koryto plné chcanek a v něm rypáky všech domrdaných moderátorů.
15.12.2006 19:06
Gerzon
Shari napsal(a):
doobre
myslíš že Gerzon zje ten koláč celý,alebo nám ráno k tomu vínu aspoň kúsok ostane?
Ale to víš, že vám nechám :-))

Bratrsky se rozdělíme (jako jediní, kterým tu zbyla špetka zdravého rozumu)
:-((
15.12.2006 19:11
stanislav
a co teď? 

přiběhne moderátor devět a zamkne to tu, popřípadě zneviditelní?

jako minule, když Bruno fakoval Wopiho. protože se to nesmí. protože máme kodex. a bandu vočíslovanejch, který se s tim nepatlaj.
15.12.2006 19:57
Craerassy
bože, od tohohle asi 156 avíz...no to je na zfilmování:-)))))
nebaví mě číst diskuzi...co radši udělat jen anketu s možnostmi ano a ne a zeptat se autorů, jestli je podle nich admin kretén nebo není...zabere to míň času a vyhrává silnější strana...ze by zebra? nebo volby?:-))))))
15.12.2006 21:03
kuřecí hovínko
pomerančová...odpověď ti posílám soukromě

končím tady s tou debatou...nechci říct zbytečnou....páč mi přinesla - krom spálený večeře - i poznání...a osvícení
a) jsem asocilání prase...
b) zbožňuju Proroka...





15.12.2006 22:53
stanislav
myslel jsem, že to tu smažu, jak mívám v podobných případech ve zvyku, viz kdysi vesele únavnou debatu o vyloučení Libera, kde výtečně účinkoval bříza za asistence pár do úmoru diskutérů, ale myslím, že to pro změnu neudělám.

když kdysi blokli na měsíc karla letouna, tak jsem se dokonce celej smazal, a pak jsem se s prosíkem vrátil, wopi mi zas účet obnovil.

teď jen únavně blafám. Prorok to umí rozject mnohem líp.

závěrem pár urážek:

Vladimír je moc prima chlápek, tolerantní a věčně klidný.
Repulsion je piča.
Garth je asociální prase.
Gerzon klaďas.
Vittorio ozajstný chalan so srdcom na tom pravom mieste.
Bruno zlosyn.
Urvisu zlosyn.
Mário momentálně nemocný zlosyn.
Wopi kliďas a klaďas.
Luk Malér je trapný totemofil, který nechápe miestne špacifiká.
Albireo sympatický čipera.
myšák je myšák.
a Vích je největší básník v celém vesmíru. 

o ženách mluviti nebudu, necítím se toho hoden.

a avízo všem, jen tak z roztomilé vášně pro pruzení.
15.12.2006 22:55
Wopi
No děkuji. Jen jsem si je odbloknul a hned tohle :))

15.12.2006 22:56
Wopi
To chce ještě ovečky.

15.12.2006 22:59
Wopi
16.12.2006 03:09
vittorijo
stanislav napsal(a):
myslel jsem, že to tu smažu, jak mívám v podobných případech ve zvyku, viz kdysi vesele únavnou debatu o vyloučení Libera, kde výtečně účinkoval bříza za asistence pár do úmoru diskutérů, ale myslím, že to pro změnu neudělám.

když kdysi blokli na měsíc karla letouna, tak jsem se dokonce celej smazal, a pak jsem se s prosíkem vrátil, wopi mi zas účet obnovil.

teď jen únavně blafám. Prorok to umí rozject mnohem líp.

závěrem pár urážek:

Vladimír je moc prima chlápek, tolerantní a věčně klidný.
Repulsion je piča.
Garth je asociální prase.
Gerzon klaďas.
Vittorio ozajstný chalan so srdcom na tom pravom mieste.
Bruno zlosyn.
Urvisu zlosyn.
Mário momentálně nemocný zlosyn.
Wopi kliďas a klaďas.
Luk Malér je trapný totemofil, který nechápe miestne špacifiká.
Albireo sympatický čipera.
myšák je myšák.
a Vích je největší básník v celém vesmíru. 

o ženách mluviti nebudu, necítím se toho hoden.

a avízo všem, jen tak z roztomilé vášně pro pruzení.
keby som vedel ako sa tam daju dat aj tje zvjeratka tak ich tam dam (o:

si ma potesil stanislave (o=
16.12.2006 15:15
Hluk Malér
(h)Luk Malér není trapný totemo fil (chichichi - hezky Stáníku) LM nechce plejtvat energii na vymejšlení debilit, když někde v poho řešení je.
18.12.2006 12:07
Admin
[Změna zámku]
Důvod...viz oznámení v novinkách
[ << ] [ < ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.