Téma #356
Autor:stanislav
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:14.12.2006 15:45
Počet návštěv:3847
Počet názorů:285

Tohle tu zneviditelnili. (Obnoveno: 2006-12-18 12:01:17)
Se sem člověk v dobré víře, že si zas s někým pokecá nebo tak, podívá a ono tohle:


Pro porušování pravidel serveru byl uživateli eliah bruno z rozhodnutí admina dočasně zablokován přístup včetně alternicků a IP adresy. Důvody tohoto rozhodnutí byly k dalšímu řešení předloženy Radě LiTerry.



"a) Je Konvalina soudružka komunistka?"

Sakra, jak tohle souvisí s publikováním na literárním serveru?

Také mám otázky:

a) Budeme tady také řešit třeba, kdo je homosexuál?

b) Nebo kdo je Žid?

c) Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Pokusím se vám napovědět - jedině přes moji mrtvolu!

Autora tímto vyzývám, aby to do 48 hodin sám smazal a dokonce po něm ani nechci, aby se Konvalině omluvil.

V opačném případě to po stanovené lhůtě smažu sám a upozorňuju, že lidé, kteří se tady budou takto chovat, budou mít v první řadě se mnou velký problém.

A Mario, ještě jednou se tady do někoho hnusně navezeš a slibuju ti zákaz přístupu na 3 měsíce.


Konec citace.


Co tímhle ten člověk sleduje? Pořád někoho umravňovat a vyhazovat?    
Kdo proboha chtěl Vladimíra za šéfika serveru? 


Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Názory
15.12.2006 15:05
vittorijo
Shari napsal(a):
sranda,ako sa debata za jeden deň pohne niekam do kelu
a stále sme sa nepobrali nejakej pointy

akurát Gerzon sa vyjadril k veci (máš rád ríbezľový koláč? bo zaslúžiš si)

a Repulsion sa pokúsil otráviť moju myseľ predstavou bieleho mačiatka znásilňovaného morským cicavcom :o)

mami, ja niesom ako ostatné deti!*
aj ja chceeeeem (o%
15.12.2006 15:06
Vladimír Ochrana
dnes bude k večeři koláč?
15.12.2006 15:06
Shari
vittorijo napsal(a):


aj ja chceeeeem (o%
mozog?
nemajú
a my tiež nie
15.12.2006 15:07
vittorijo
Hluk Malér napsal(a):
Vladimír Ochrana napsal(a):
Hluku, demagog jsi opravdu parádní. Jako vystřiženej z doby před tím osmdesátým devátým.
Vládíku, všim sis, že já mluvím o tvých činech, o tom cos udělal a napsal a ty začínáš řešit mě - že sem demagog? Tomu se nějak řiká viď? To, že nemáš argumenty nebo je neumíš používat ze mě nedělá demagoga. ;-)
Já si neleštim ego, na to sem línej. :-)

No tak mi to vysvětli, proč blokujete a nemáte odpadkový koš.

Vittorijo: kdo se na tohle přihlásí, je hochštapler, na to se lidi vybíraj + jo je třeba počítat s tim, že se ti může stát cokoli, ne se toho bát, ale stát se může úplně cokoli.
sori, som trochu nasraty z inej diskusije..
15.12.2006 15:07
Shari
Vladimír Ochrana napsal(a):
dnes bude k večeři koláč?
len pre Gerzona
my máme tortellini so syrovou omčkou a petržlenovou vňaťou
15.12.2006 15:10
Vladimír Ochrana
a červené víno, jestli ho nezapomenu strčit do batohu :-)
15.12.2006 15:11
vittorijo
Shari napsal(a):
Vladimír Ochrana napsal(a):
dnes bude k večeři koláč?
len pre Gerzona
my máme tortellini so syrovou omčkou a petržlenovou vňaťou
tak ja to kaslem a idem na skusku ked teda nebude zjaden kolac )o:
15.12.2006 15:11
Shari
to si dobre rozmysli, ja po víne spím :o)
15.12.2006 15:14
Vladimír Ochrana
Shari napsal(a):
to si dobre rozmysli, ja po víne spím :o)
tak červené víno bude k snídani :-))))
15.12.2006 15:16
Shari
doobre

myslíš že Gerzon zje ten koláč celý,alebo nám ráno k tomu vínu aspoň kúsok ostane?
15.12.2006 15:18
Hluk Malér
Vládíku, taxem se faktys zamyslel, aby to nebyla jen ta první signální, vzal si papír a tužku, udělal uprostřed svislou čáru a nalevo psal výhody blokování na pravou odpadkového koše. Vyšlo mi, že je výrazně lepší odpadkový koš - jestli teda víš jak to funguje. Takže teď čekám na vysvětlení tvého pohledu, v čem je to blokování lepší než systém odpadkového koše.
15.12.2006 15:25
Vladimír Ochrana
Luku, já na Totemu nikdy nebyl, takže nevím, jak to funguje. A na Liteře nejsem od jejího počátku, takže jsem to nastavení nedělal. Jen jsem tím chtěl říct, že je záležitostí celé Rady serveru, jak to zde bude fungovat, protože koncepční záležitosti náleží Radě nikoliv individuálnímu rozhodnutí admina.

Od doby, co adminuju, to dělám tak, že jakékoliv koncepční návrhy, které mi někdo pošle, předkládám Radě LiTerry ke zvážení. Já tam mám pouze jeden ze sedmi hlasů.
15.12.2006 15:42
Hluk Malér
Vladimír Ochrana napsal(a):
Luku, já na Totemu nikdy nebyl, takže nevím, jak to funguje. A na Liteře nejsem od jejího počátku, takže jsem to nastavení nedělal. Jen jsem tím chtěl říct, že je záležitostí celé Rady serveru, jak to zde bude fungovat, protože koncepční záležitosti náleží Radě nikoliv individuálnímu rozhodnutí admina.

Od doby, co adminuju, to dělám tak, že jakékoliv koncepční návrhy, které mi někdo pošle, předkládám Radě LiTerry ke zvážení. Já tam mám pouze jeden ze sedmi hlasů.
no konečně jsme u problému. Funguje to tak, že příspěvky ohavné osobní apod. se dávají do odpadkového koše, autor je vyrozuměn ostatní taky. Někdy to vyžaduje železný nervy, ale fakt to funguje. Znáš to, když ti někdo řekne že si debil a ty ho necháš bejt, tak ti to možná řekne podruhý, ale za chvíli ho to přestane bavit.
Na blokování bacha, páč pár lidí je na to hodně citlivejch - maj v paměti Lyryka a jeho blokování.....
15.12.2006 15:45
Lee
Chcete si vyjasnit výhody prohrabávání odpadkových košů?
Jste nejistí při seznamování s opačným pohlavím?
Chcete vědět, kolik má Hluk Malér vlastně dýmek?
Zajímá vás, co by dělali významní moderátoři literry, kdyby zjistili, že jsou těhotní?
Chcete se přesvědčit, že diskutující, krom toho, že jsou asociální prasata, jsou také velmi milí lidé?

Přijďte v sobotu na v tomto roce jedinou vánoční besídku návštěvníků a sympatizantů serveru literra a jejich kamaráddů v produkci M.A.K.!

A možná dorazí i Lee. (zleet se či nezleet, to je oč tu běží!)

A přineste cukroví nebo chlebíčky.
15.12.2006 15:55
vittorijo
Lee napsal(a):
Chcete si vyjasnit výhody prohrabávání odpadkových košů?
Jste nejistí při seznamování s opačným pohlavím?
Chcete vědět, kolik má Hluk Malér vlastně dýmek?
Zajímá vás, co by dělali významní moderátoři literry, kdyby zjistili, že jsou těhotní?
Chcete se přesvědčit, že diskutující, krom toho, že jsou asociální prasata, jsou také velmi milí lidé?

Přijďte v sobotu na v tomto roce jedinou vánoční besídku návštěvníků a sympatizantů serveru literra a jejich kamaráddů v produkci M.A.K.!

A možná dorazí i Lee. (zleet se či nezleet, to je oč tu běží!)

A přineste cukroví nebo chlebíčky.
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((o=
15.12.2006 15:59
Hluk Malér
a problém je v pr.. teda pod kobercem do té doby než bloknou dalšího... ;-))))

nojo v sobotu si vožerem držky.
15.12.2006 16:10
Lee
Hele, Hlucky Luku, to jsem tu psal už na začátku. Že se to takhle opakuje pořád, akorát dobrý lidi odsud odcházej a nikdo si toho vlastně tak nějak nevšimne.
Nicméně to nevadí, protože existuje luzný ándrgraund, kde všichni jedno jsme.. takže v sobotu, už se na Tebe těším.
15.12.2006 16:28
stanislav
mě tohle už taky nebaví, proto si udělám takový závěr: 

blokování je podle mě píčovina, o opaku mě nepřesvědčily ani Gerzonovy argumenty. samo sebou jsou tací, kteří blokování tolerují, ne-li přímo vyžadují.     

...zeptat se někoho z totemu, jak to dělaj oni, neni od věci, konkrétně třeba kelly chodí na akce pražské. jenže to by se muselo Vladimírovi chtít. jenže...

.... jak jsem z toho vyrozuměl, Vladimír měl na Bruna pifku, a tak ho docela bez nějakých cavyků bloknul, nějaký varianty jiný ho nezajímaj, má tady kodex a basta. kdo řiká, že to není v pořádku, je demagog a tradá...  sice tady tvrdí, jak je nestranný, ale to si možná myslí jen on sám. ohánět se nějakým rozhodnutím lidí, které si vybral sám, je více méně legrační.

jde si na to zvyknout, ale nevnímat, jak to skřípe, prostě nejde. zamykání debat, zneviditelňování, buzerace moderátorů, to fakt se chce ještě hodně učit, jak z toho ven...
15.12.2006 16:40
vittorijo
Demagógia
Z Wikipédie
Skoč na: navigácia, hľadanie
Demagógia (z gréckehoho δημος, démos = „ľud“ + αγωγος agogos = „vodca“) je manipulovanie s ľuďmi, negatívne označenie pre činy (najmä) v politike, ktoré sú zamerané na ovládnutie vedomia slabo informovaných a/alebo emotívne orientovaných ľudových más a uskutočňujú sa prekrucovaním faktov, vytrhávaním z kontextu, klamaním alebo inými nemorálnymi prostriedkami.

Typické prostriedky pre demagógiu sú špekulácia so záujmami a túžbami ľudí, apelovanie na ich prízemné pohnútky a predsudky, lživé prísahy, vytyčovanie nereálnych programov či sľubov a súčasne osočovanie protivníkov.

Zdroj: "http://sk.wikipedia.org/wiki/Demag%C3%B3gia"

takze podla tohoto do toho mvozu sedjet obe "strany", podla toho ako si to kto vylozi

stanislav napsal(a):
mě tohle už taky nebaví, proto si udělám takový závěr: 

blokování je podle mě píčovina, o opaku mě nepřesvědčily ani Gerzonovy argumenty. samo sebou jsou tací, kteří blokování tolerují, ne-li přímo vyžadují.     

...zeptat se někoho z totemu, jak to dělaj oni, neni od věci, konkrétně třeba kelly chodí na akce pražské. jenže to by se muselo Vladimírovi chtít. jenže...

.... jak jsem z toho vyrozuměl, Vladimír měl na Bruna pifku, a tak ho docela bez nějakých cavyků bloknul, nějaký varianty jiný ho nezajímaj, má tady kodex a basta. kdo řiká, že to není v pořádku, je demagog a tradá...  sice tady tvrdí, jak je nestranný, ale to si možná myslí jen on sám. ohánět se nějakým rozhodnutím lidí, které si vybral sám, je více méně legrační.

jde si na to zvyknout, ale nevnímat, jak to skřípe, prostě nejde. zamykání debat, zneviditelňování, buzerace moderátorů, to fakt se chce ještě hodně učit, jak z toho ven...
ale toto stanislavove zhrnutje mi pripada ako demagogija (ale iba mjerna (o: ) pretoze to zhrnul tak ako mu to vyhovovalo nje tak ako to vyzera..
15.12.2006 16:44
Shari
viktor,zas zanedbávaš ovce?
tss
tss
Je vcelku logické, že to zhrnie s dôrazom na svoj názor
Chceš adekvátnu protiváhu?
Zhrň ten svoj v piatich vetách.

(a potom mazaj do maštale ;) )
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.