Téma #356
Autor:stanislav
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:14.12.2006 15:45
Počet návštěv:3848
Počet názorů:285

Tohle tu zneviditelnili. (Obnoveno: 2006-12-18 12:01:17)
Se sem člověk v dobré víře, že si zas s někým pokecá nebo tak, podívá a ono tohle:


Pro porušování pravidel serveru byl uživateli eliah bruno z rozhodnutí admina dočasně zablokován přístup včetně alternicků a IP adresy. Důvody tohoto rozhodnutí byly k dalšímu řešení předloženy Radě LiTerry.



"a) Je Konvalina soudružka komunistka?"

Sakra, jak tohle souvisí s publikováním na literárním serveru?

Také mám otázky:

a) Budeme tady také řešit třeba, kdo je homosexuál?

b) Nebo kdo je Žid?

c) Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Pokusím se vám napovědět - jedině přes moji mrtvolu!

Autora tímto vyzývám, aby to do 48 hodin sám smazal a dokonce po něm ani nechci, aby se Konvalině omluvil.

V opačném případě to po stanovené lhůtě smažu sám a upozorňuju, že lidé, kteří se tady budou takto chovat, budou mít v první řadě se mnou velký problém.

A Mario, ještě jednou se tady do někoho hnusně navezeš a slibuju ti zákaz přístupu na 3 měsíce.


Konec citace.


Co tímhle ten člověk sleduje? Pořád někoho umravňovat a vyhazovat?    
Kdo proboha chtěl Vladimíra za šéfika serveru? 


Budeme tady opravdu trpět takové nehoráznosti?

Názory
14.12.2006 15:46
Repulsion
Ale ty názory jsou v prdeli. A o to asi šlo.
14.12.2006 15:47
stanislav
doufám, že mi to zas devítka nezneviditelní. konec konců zneviditelnil by tím perly z úst Vladimíra. a to by bylo dost smutné.   
14.12.2006 15:47
Repulsion
„Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali hrát, a zakázali zpívat...“
14.12.2006 15:48
stanislav
Repulsion napsal(a):
Ale ty názory jsou v prdeli. A o to asi šlo.
to zkusim sem dát, ty vyhovující mravům.
14.12.2006 15:48
Repulsion
stanislav napsal(a):
doufám, že mi to zas devítka...
Nazgúlové jsou potvora.
14.12.2006 15:50
Shari
podľa mňa moderátorovi išlo o naše zdravie
Napríklad mňa to tak spravodlivo nasralo
že mám teraz isto srdce v lepšej kondícii ;)

ale rada som to dodebatovala
14.12.2006 15:51
moderator9
Pěkná manipulace.
Tohle zneviditelnili, ale proto, že tam WEB opakovaně porušoval pravidla, nerespektoval admina a sprostě urážel další lidi.
14.12.2006 15:52
Shari
nie je technicky možné, proste len vymazať z diskusie jeho príspevky?
14.12.2006 15:54
Repulsion
Ještě bych k tomu chtěl dodat toto:

Kurva, piča, hovno, školačka mrdající s mrtvým skunkem, teplej hroch mrdající s babičkou Matky Terezy, mumifikovaná piča královny Nefertity a družina skautů pojídající plesnivá psí hovna. Děkuji Vám za pozornost.
14.12.2006 15:54
stanislav
moderator9 napsal(a):
Pěkná manipulace. Tohle zneviditelnili, ale proto, že tam WEB opakovaně porušoval pravidla, nerespektoval admina a sprostě urážel další lidi.
hele, kerej ty, seš? Vladimír?
14.12.2006 15:56
Albireo
Já si myslím, že to Vladimír taky kočíruje dobře. Respektuje zásadu "Svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného člověk."
14.12.2006 15:59
stanislav
devítka všude vleze. já tě nevolal, ani tehdy ani teď, když bruno nadával Wopimu, asi měl proč, co je ti do toho? jaký nerespektování? co to je, někoho respektovat? jako mu podlízat? já myslim, že jde respektovat jen nepovinně. povinný respekt je pičovina.
14.12.2006 16:01
Lee
Nesouhlasím, místo celého textu mělo být:

vagina bytné zapáchajícího hovnostříka, chcankohlt požírající ostatky vaginoondatřího penisu, plesnivá psí hovna pomalu rozkládající družinu skautů, sedm malých plechovek gambrinusu. Jak se tam dostaly plechovky nevíme, jisté je jen, že tam prostě jsou.
14.12.2006 16:02
stanislav
Albireo napsal(a):
Já si myslím, že to Vladimír taky kočíruje dobře. Respektuje zásadu "Svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného člověk."
já si tohle nemyslím, že by něco kočíroval, jen blokuje a zneviditelňuje a podobně, tomu neříkám žádný kočírování. wopi nebo konvalina, potažmo vladimír někoho nasere, a když ten onen začne nadávat, tak pak na něj pošle moderátory, aby ho vymazali, zneviditelnili a podobně. to je dost padlý na hlavu.
14.12.2006 16:03
Shari
moderator9 napsal(a):
Pěkná manipulace.
Tohle zneviditelnili, ale proto, že tam WEB opakovaně porušoval pravidla, nerespektoval admina a sprostě urážel další lidi.
Shari napsal(a):
nie je technicky možné, proste len vymazať z diskusie jeho príspevky?
naozaj to chcem vedieť
14.12.2006 16:04
Lee
Hele, kdysi tu byla debata o písmoňi a lyrykovi. Tenkrát jsem ho přirovnával tuším k sauronovi. Nu, uplynulo pár neděl a vida vida...

Ale to je jenom moc prstenu.
14.12.2006 16:08
stanislav
to sem nějak nejde vpreparovat, ty názory zneviditelněný, je to moc velký.
14.12.2006 16:10
silent
Shari napsal(a):
nie je technicky možné, proste len vymazať z diskusie jeho príspevky?
naozaj to chcem vedieť[/quote]tož to by mě taky zajímalo...nevidím důvod, proč vylévat dítě i s vaničkou a přetrhovat diskusi v půli slova všem zúčastněným. fakt demokratické...
14.12.2006 16:16
Wopi
Stále ta samá demagogie. Demokracie není svoboda urážet kohokoliv a nerespektovat pravidla. Takže to BYLO demokratické.

A pokud se Bruna týká, je docela možné, že by mu rada dala menší omezení, ale po tom, co ve zneviditelněné diskuzi předvedl, se obávám, že si moc nepomohl.
14.12.2006 16:16
Vích
A to jsme si mysleli, že je Vladimír z ústavu otrkaný a nad věcí, on by ale spíš raději zavedl pořádek, samozřejmě ten svůj...
[ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.