Téma #271
Autor:Lamanai
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:06.10.2006 15:47
Počet návštěv:2509
Počet názorů:73

Bude sraz Liteřanů?
Plánuje se na letošní podzim výroční sraz Literry? Díky za info

Názory
12.10.2006 09:27
Lee
Hana napsal(a):
i kdybych třeba chtěla jet, tak nevím nic... a jako dětná a psotná samostatná jednotka musím plánovat docela dopředu... ale jak je vidět, nemusím křečovat... sraz je evidentně akcí pro nějakou uzavřenou společnost... :o(
Hanky poznámku úplně chápu a taky chápu, proč si rýpla. Wopiho tajemné "Bude." - a uživatelé ať si hezky počkají, pro jistotu ať si 28. drží volno - a pak se jim oznámí co a jak.

Dost mě to naštvalo, protože já jsem kvůli tomu udělala volný víkend v Praze. Evidentně jsem byla hloupá.

Přitom stačilo napsat že bude, ale neví se kdy, nebo alespoň reagovat na Lamanaiovu poznámku, že sraz tedy bude 28. října.

Halt Literra, Literra, tralalá, tralalá, že.
12.10.2006 10:19
Lamanai
snažím se prodrat skrze všechny ty rozhorlené reakce a dopídit se, k čemu jsme tedy vlastně došli

pochopil jsem správně, že 28.10. měl být původně sraz, ale dost lidem to koliduje, takže to bude "někdy jindy", ale neví se kdy?
12.10.2006 10:40
Albireo
Docela mi časový odsun vyhovuje, jsem také zván na jinou akci sahající i přes 28. říjen. Jen se přimlouvám, aby byl termín oznámen v delším předstihu.
12.10.2006 12:23
stanislav

dle mého se nemusí nic vymýšlet a nějak organisovat, osvědčil se lokál Na hrádku, takže se tam jednoduše brnkne, kdyby něco a objedná se onen megasalonek. to neni nic složitýho. mělo by to bejt 28.10., protože tradice by neměla bejt pro srandu králíkům. kdo příde příde, kdo ne, má smůlu. zavést Mikulášskou by ovšem také bylo pěkné.

12.10.2006 12:24
stanislav
já myslim čas mít nebudu, protože asi budu hlídat potomka. ale to se eště neví.
12.10.2006 12:27
Lee
 
stanislav napsal(a):

dle mého se nemusí nic vymýšlet a nějak organisovat, osvědčil se lokál Na hrádku, takže se tam jednoduše brnkne, kdyby něco a objedná se onen megasalonek. to neni nic složitýho. mělo by to bejt 28.10., protože tradice by neměla bejt pro srandu králíkům. kdo příde příde, kdo ne, má smůlu. zavést Mikulášskou by ovšem také bylo pěkné.

Tradice by se neměly opomíjet. Vykašlat se na tradici je zlo. Souhlasím.
12.10.2006 12:49
Yvette
ja si taky myslim, ze nepotrebujeme oficialni vyjadreni. Proste se zajedna hospoda a bude. Stejne nebude zadny program nebo tak neco. Nebo bude?
12.10.2006 13:18
Monty
stanislav napsal(a):
já myslim čas mít nebudu, protože asi budu hlídat potomka. ale to se eště neví.
Klídek. Tví rodiče budou od listopadu už v Praze. Jistě rádi pohlídají. :o)

Jinak za sebe prohlašuji, že se mileráda přizpůsobím jakémukoli termínu kromě 28. října a 3. - 5. listopadu. :o)
12.10.2006 14:10
Wopi
Lamanai napsal(a):
snažím se prodrat skrze všechny ty rozhorlené reakce a dopídit se, k čemu jsme tedy vlastně došli

pochopil jsem správně, že 28.10. měl být původně sraz, ale dost lidem to koliduje, takže to bude "někdy jindy", ale neví se kdy?
Pochopils správně.
12.10.2006 17:01
Repulsion
Čím později tím lépe. Třeba mi zaberou nové prášky a já zas budu mít náladu se s někým potkat. Zatím ji nemám.
12.10.2006 17:05
stanislav
Repulsion napsal(a):
Čím později tím lépe. Třeba mi zaberou nové prášky a já zas budu mít náladu se s někým potkat. Zatím ji nemám.
to přejde. klídek.
12.10.2006 17:13
Andromeda
Repulsion napsal(a):
Čím později tím lépe. Třeba mi zaberou nové prášky a já zas budu mít náladu se s někým potkat. Zatím ji nemám.
****************************
naděje je vždycky, já je zrovna brát přestala.....uiiíííííí...
TÍMTO SE OMLOUVÁM VŠEM UŽIVATELŮM LITERRY, KTEŘÍ TRPĚLI, KDYŽ JSEM JE BRÁT ZAČALA a následkem toho řádila..
:o)
12.10.2006 18:16
Wopi
Repulsion napsal(a):
Čím později tím lépe. Třeba mi zaberou nové prášky a já zas budu mít náladu se s někým potkat. Zatím ji nemám.
No - na potkání některých lidí není žádný prášek dost účinný.
12.10.2006 18:26
Hana
Wopi napsal(a):
Repulsion napsal(a):
Čím později tím lépe. Třeba mi zaberou nové prášky a já zas budu mít náladu se s někým potkat. Zatím ji nemám.
No - na potkání některých lidí není žádný prášek dost účinný.
zas jednou s Wopim souhlasím... vy kdo máte s prášky zkušenosti... je lepší Biomat, Ariel nebo Persil - Lee, hospodyňko - co ty na to?
:o)
12.10.2006 18:30
stanislav

Hani, ty bys byla schopna hodit člověka do pračky??
fíha. nebo to zas nějak nechápu?

12.10.2006 18:31
stanislav
asi to nechápu. radši. :o)
12.10.2006 18:46
jjezibaba
Přidávám se ke stanislavovu návrhu nerušit tradici a pouze rozšířit repertoár akcí o tu Mikulášskou...
Ale nakonec, i kdyby to nebyla tradice a kdyby se ten oficiální výroční sraz nakonec konal jindy a jinde, myslím, že sobota 28.10. je skvělý den k setkání básníků. Takže určitě jsem pro zamluvení salonku:)
12.10.2006 18:58
Hana
jjezibaba napsal(a):
Přidávám se ke stanislavovu návrhu nerušit tradici a pouze rozšířit repertoár akcí o tu Mikulášskou...
Ale nakonec, i kdyby to nebyla tradice a kdyby se ten oficiální výroční sraz nakonec konal jindy a jinde, myslím, že sobota 28.10. je skvělý den k setkání básníků. Takže určitě jsem pro zamluvení salonku:)
vám pražákům se to sráží... :o(

stanislav napsal(a):

Hani, ty bys byla schopna hodit člověka do pračky??
fíha. nebo to zas nějak nechápu?

já přece jen ftípkovala... chjo... asi si mě tou svou trpaností taky nakazil...
12.10.2006 19:12
Wopi
Dobré jsou běžné prací prášky. A nejlepší je pořádná pračka.
12.10.2006 19:22
Hana
Wopi napsal(a):
Dobré jsou běžné prací prášky. A nejlepší je pořádná pračka.
díky za fundovaný názor :o)
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)