Téma #249
Autor:Mario Czerney
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:31.08.2006 14:23
Počet návštěv:3952
Počet názorů:388

poslyšte...

Co komu provedl Urvisu? Koho urazil, kdo se jím cítí dotčen? Kdo si na něj stěžoval? Nebo se prostě jen někomu znelíbil? Napište mi to sem, hoďte mi odkaz, rád bych to věděl...
Děkuji.

Názory
09.09.2006 00:39
bříza
Vích napsal(a):
Břízo k vám se asi ubytovat nepudu
Ty nemáš rád golf ?
09.09.2006 00:40
stanislav
Vích napsal(a):
dobré a požehnané noci ve spolek
děkuji uctivě. na pracovišti jsou noci obzvlášť požehnané.
09.09.2006 00:40
bříza
srab .... zdrhnul !!!!
09.09.2006 00:41
stanislav
bříza napsal(a):
srab .... zdrhnul !!!!
to víš, tihle citliví básníci, už to není, co to bývalo...
09.09.2006 00:43
eliah bruno
jdu vzývat s holkama amorální -však rytmickej - chaos :-))

praščajtjě
09.09.2006 00:43
eliah bruno
a nedaj pokoj a nedaj... jeminaku
09.09.2006 00:45
bříza
jo jo - Eliahu:

zapačení andělé
to je věru skvělé
na stůl vedle postele
dám si ještě vřelé

naplníme korbele
otevřeme skřele
a pak - věru vesele
půjdem do .......

~ * ~

09.09.2006 01:09
Wopi
Některý jsou zapečený, jiný pěkně vypečený.
09.09.2006 10:39
Vladimír Ochrana
Domnívám se, že tato diskuze se stala bezpředmětnou. Prosím, neposílejte mi na ni avíza.
09.09.2006 12:33
Wopi
Také si to myslím, že víc kapek už se ze suchého hadru nevyždímá.
10.09.2006 11:38
Vích
Byla to hezká diskuze,
... tak mi stejně připadá roztodivný, jak Bruno erotiku a bříza zas morálku do nebe vynáší a nic jiného ani snad nevidí... ještěže ten Standa brblání holduje... samozřejmě pod bedlivým dozorem Ochranky a Wopiho...
10.09.2006 12:27
Wopi
Vích napsal(a):
... samozřejmě pod bedlivým dozorem Ochranky a Wopiho...
... a samozřejmě se zasvěcenými komentáři okolojdoucích :-) :-P
10.09.2006 13:06
LISKA
...a takhle my tady žijeme ...
11.09.2006 12:07
eliah bruno

někdo šuká mo rál ně (někdo marně?)
někdo zasejc a mor álně
šak sa amor snaží zdárně
MOR HO!
kvikne...je to marné...
šukneš zhora...zezdola...

na co máme Amora...
(dyk si ho platíme celým životem... aivaj!)

:-))
.
20.09.2006 19:10
Sirius
Chce se mi z vás blejt. Hrabete se tejdny a měsíce v jednom hovně a bez výsledku! A stejně to evidentně některý neustále baví. Většinou nebejvám takhle sprostej, ale jděte se vysrat! Na literru kvůli těmhle imbecilitám už chodim jenom jednou za dva tejdny a stejně se pokaždý naseru!

Jděte mi k šípku! Na vedení Rady Literry se podílí mimozemšťani a Elvis a ostatní maj Minderwertigkeitkomplex jak brno!
Čest práci! Sieg Heil! Salam alaikum! Čugera bugera! Ave caesar! Táhnu dohajzlu!
20.09.2006 22:05
LISKA
Sirius napsal(a):
Chce se mi z vás blejt. Hrabete se tejdny a měsíce v jednom hovně a bez výsledku! A stejně to evidentně některý neustále baví. Většinou nebejvám takhle sprostej, ale jděte se vysrat! Na literru kvůli těmhle imbecilitám už chodim jenom jednou za dva tejdny a stejně se pokaždý naseru!

Jděte mi k šípku! Na vedení Rady Literry se podílí mimozemšťani a Elvis a ostatní maj Minderwertigkeitkomplex jak brno!
Čest práci! Sieg Heil! Salam alaikum! Čugera bugera! Ave caesar! Táhnu dohajzlu!
tvůj názor semi líbí, KOMU SE TU NELÍBÍ , AŤ TÁHNE KAM SE MU ZLÍBÍ
20.09.2006 22:07
LISKA
Sirius napsal(a):

tvůj názor se mi líbí : KOMU SE TU NELÍBÍ , AŤ TÁHNE KAM SE MU ZLÍBÍ
(NEBO I SLÍBÍ)
22.09.2006 21:54
evuš
doporučuji si přečíst tvorbičku od uživatelky bodysoul pod názvem "cítím se pod báseň" výborné k zamyšlení i k Urvisu... básníci odsuzují básníky... vážně doporučuju, myslím že to mluví za vše
22.09.2006 22:49
LISKA
evuš napsal(a):
doporučuji si přečíst tvorbičku od uživatelky bodysoul pod názvem "cítím se pod báseň" výborné k zamyšlení i k Urvisu... básníci odsuzují básníky... vážně doporučuju, myslím že to mluví za vše
určitý slovosled ne básně, ale annonce, je mi povědomý..
báseň je jasná,
děkuji ti evuš, ale já autora poznám , ať si říká jakkoliv
25.09.2006 20:33
evuš
LISKA napsal(a):
evuš napsal(a):
určitý slovosled ne básně, ale annonce, je mi povědomý..
báseň je jasná,
děkuji ti evuš, ale já autora poznám , ať si říká jakkoliv
jakyho autora poznas? tomu nerozumím, pardon...
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)