Téma #244
Autor:Agrippina
Fórum:
Pokec
Datum publikace:24.08.2006 16:36
Počet návštěv:2291
Počet názorů:63

Volný čas
Čim nejlépe trávíte volný čas??Je to dost ohraná otázka ale mě  zajímá tak co...;o))

Názory
26.08.2006 01:46
LISKA
čas možná, ale život je krátkej, ale to každej pochopí, až když začne přemýšlet o svých rodičích
26.08.2006 01:49
Wopi
LISKA napsal(a):
čas možná, ale život je krátkej, ale to každej pochopí, až když začne přemýšlet o svých rodičích
přemýšlet o rodičích... jen to ne

Urvisu napsal(a):
Jen pro toho, kdo spěchá světelnou rychlostí. Práce kvapná je však málo platná.
To je pravda. Chtěl jsem ji zmást.
26.08.2006 01:51
LISKA
Wopi napsal(a):
LISKA napsal(a):
čas možná, ale život je krátkej, ale to každej pochopí, až když začne přemýšlet o svých rodičích
přemýšlet o rodičích... jen to ne

Urvisu napsal(a):
Jen pro toho, kdo spěchá světelnou rychlostí. Práce kvapná je však málo platná.
To je pravda. Chtěl jsem ji zmást.
a
26.08.2006 01:53
Wopi
b
26.08.2006 01:56
LISKA
byla to sice ode mne technická chyba, protože jsem nesmazala všechno, co jsem napsala, ale vidím, že mi rozumíš i bez té omáčky
26.08.2006 02:05
LISKA
Urvisovi:Chlapče, to není blábol, to je o poznání, to pochopíš, až budeš dospělej.
26.08.2006 02:13
LISKA
že bys to byl ty osobně?, tomu se mi nechce věřit.
26.08.2006 12:19
Pomerančová
"nemam cas" je dnes skoro jako zaklinadlo anebo bezny pozdrav. a pri tom si to v podstate delame sami. vsechno je jen otazka nasich osobnich priorit. nevim, kdo z vas videl film cesta z mesta. je v nem hezka scenka, kdy cloveku, kltery namita, ze nemuze pro sebe nic udelat, protoze nema cas, sebere babka hodinky, vyhodi je z okna a pronese : cas neni.
a tak se to podle meho ma s casem.
cokoliv opravdu hodne chceme, na to si cas proste udelame....
k puvodni otazce - ve volnem case delam to co me zrovna tesi - ctu, spim, valim se, udrzuji byt, hraju si, divam se na filmy,pisu, piju, jdu do lesa, do bazenu, cokoliv me napadne...
jo, od urcityho veku tusim, ze tu nejsme na veky - o to vic ziju pritomnosti
priznam se, ze souvislost dospelosti a premylsnei o rodicich ne zcela chapu - snad casem...
26.08.2006 14:58
stanislav
doporučuju jen tak čumět. v přírodě je to obzvlášť příjemné. lze to ale provozovat i ve městě.
26.08.2006 15:03
Monty
stanislav napsal(a):
doporučuju jen tak čumět. v přírodě je to obzvlášť příjemné. lze to ale provozovat i ve městě.
To si schovávám až na dobu, kdy mi bude 80 let. Pokud se tohoto požehnaného věku dožiji. :o)
26.08.2006 15:05
stanislav
Monty napsal(a):
stanislav napsal(a):
doporučuju jen tak čumět. v přírodě je to obzvlášť příjemné. lze to ale provozovat i ve městě.
To si schovávám až na dobu, kdy mi bude 80 let. Pokud se tohoto požehnaného věku dožiji. :o)
ba ne, klidně se rozhlížet kolem je opojné i v nižším věku než v 80. kdo se furt někam žene a nekochá se krásami vůkol, o hodně přichází.
26.08.2006 16:01
xicht
co je to "volny cas"? to slovni spojeni neznam
26.08.2006 18:35
Agrippina
To xicht: Tak to je smutný....nebo seš na tom možná nejlíp..?!? Kdo ví....
Ale každopádně:
"Není větší škody nad ztracený čas" (Michelangelo Buonarroti)

To Pomerančová: Jo, hezky řečeno s tim časem...
27.08.2006 10:26
fungus2
Ve volném čase fotím, píši, čtu, toulám se, občas i někde křepčím....
29.08.2006 07:50
Sirius
Ve volnu čtu, opíjím se, uklízím, poslouchám hudbu, opíjím se, koukám na staré filmy, učím se texty do divadla, opíjím se, válím se, opjím se, střízlivím.
29.08.2006 10:38
Monty
Sirius napsal(a):
Ve volnu čtu, opíjím se, uklízím, poslouchám hudbu, opíjím se, koukám na staré filmy, učím se texty do divadla, opíjím se, válím se, opjím se, střízlivím.
Tomu říkám aktivní trávení volného času!
Ze Siria byste si děcka měla vzít příklad!
29.08.2006 11:13
Sirius
Monty napsal(a):
Sirius napsal(a):
Ve volnu čtu, opíjím se, uklízím, poslouchám hudbu, opíjím se, koukám na staré filmy, učím se texty do divadla, opíjím se, válím se, opjím se, střízlivím.
Tomu říkám aktivní trávení volného času!
Ze Siria byste si děcka měla vzít příklad!
Jo, ale strašně to leze do peněz!:))
29.08.2006 12:26
xicht
Sirius napsal(a):
Jo, ale strašně to leze do peněz!:))
to takova dovolena v recku taky a misto relaxace tam pak uhoris ;-)
29.08.2006 13:11
Agrippina
Opíjení se a posléze střízlivění skvěle zaplácne volnej čas, to je fakt...;o)))))))))))Akorát aby to člověk nepřehnal a neskončil na protialkoholickym..:o)To by byla pak fůůra času..
29.08.2006 14:18
Sirius
Agrippina napsal(a):
Opíjení se a posléze střízlivění skvěle zaplácne volnej čas, to je fakt...;o)))))))))))Akorát aby to člověk nepřehnal a neskončil na protialkoholickym..:o)To by byla pak fůůra času..
Která se dá vyplnit chlastánim:))) A následné prodloužení pobytu nám opět dá nějaký čas k dobru a .... Mno, budu o tom přemýšlet:)))
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)