Téma #242
Autor:Alan Marceau
Fórum:
Pokec
Datum publikace:20.08.2006 21:31
Počet návštěv:3638
Počet názorů:88

Co teď poslouchám?

Vím, že toto není hudební server, ale chtěl bych zjistit nějaké tipy na dobrou hudbu... Nu?

Názory
20.08.2006 21:33
Alan Marceau
No, tak když už jsem to založil, měl bych hodit něco do placu. Právě jsem totiž doposlouchal pravej ukrajinskej rock´n´roll ze Lvova jménem Brati Haďukiny (alias Hadí bratři) a je to výborný...
20.08.2006 22:24
Wopi
Dobrá hudba, to je relativní. :)
Já sjíždím kolem dokola K.Pendereckiho, K.Gabura, J.Klusáka, M.Kopelenta a P.Ebena.
A když mám chuť na něco živějšího... Asian Dub Foundation, J.Satriani, reggae všeho druhu, oldies všeho druhu...
jo taky soundtrack O Brother Where Art Thou doplněný starými nahrávkami Kossoy Sisters...
a nakonec tam stejně obyčejně prdnu Kouzelnou flétnu.
21.08.2006 11:12
Alan Marceau
Též mi nedávno kamarád věnoval nějaké mp3ojky skotského mága M?artyna Benneta, který míchá elektroniku s dudaman a skotským folkem - oprabdu velmi zajímavé...
21.08.2006 11:15
child
tady jsou všichni trošku pozadu, tak když tak se podívej na moje statistiky:))
za 80% těch věcí strčím ruku do ohně

http://www.last.fm/user/jerome3/
21.08.2006 12:51
Alan Marceau
z těch věcí znám akorát sigur rós - ty docela jdou, slyšel jsem glósoli a mám jedno album stažený, alem neposlechnutý

Jinak abych uvedl svůj žebříček, tak jsou to: Dresden Dolls, White Stripes, Radiohead, Doors a Franz Ferdinand... Vtvářet z těchto kapel pořadí je pro mě těžké...
21.08.2006 16:08
Repulsion

Anžto zrovna pracuju, tak je to heavy metal, který je pro mě jako doping. Momentálně mi tu řve Jag Panzer: The Fourth Judgement. Když sedím u počítače, obvykle pracuju. Obvykle mám puštěný nějaký ten metal. Když nesedím u počítače a mám ještě chuť a energii něco poslouchat, poslouchám všelicos. Akorát do všelijakých nových kapel, co je poslouchá třeba Matěj, už se mi nechce. Něco z toho jsem zkusil a zpravidla jsem zjistil, že bez toho mohu docela dobře existovat.

21.08.2006 18:44
Pavla
na relaxaci doporučuju Sigur Rós
k posedu ve dvou Stana Getze
a pokud něco drsnějšího, tak Soundgarden.
22.08.2006 14:01
Chciplej Pes
Musím říct, že nové album od Pearl Jam je opravdu skvělé...Sjíždím te těď pořád dokola a co se týče jinak mého hudebního (ne)vkusu? Hmm...Alice in Chains z těch novějších, ale hlavně pak Led Zeppelin - vidět koncert jejich starého zpěváka v první řadě bylo něco úchvatného a taky se mi líbí jeho nová alba...taková rock/world music...
Do blbé nálady pak Radiohead a Portishead (zajímavé,že?)...
Na divočinu...hmm...staré alba Metalliky, Slayerů a Napalm Dead...
22.08.2006 14:07
Alan Marceau
O nových Pearl jam jsem slyšel, že nuda, ale uvidíme. Radiohead do špatné nálady opravdu fungujou (pro mě You and Whose Army?)
22.08.2006 18:58
Sirius
Mno, já mam jasno. Oldies všeho druhu, Ježek, Richard Wagner, Mozart, Brahms, Jeth ro tull, Led Zeppelin, Landa, Nohavica, Kryl, Non smoking orchestra, Hegerová, Lord of the dance, prostě všechno krom reggae, techna, housu apod.
22.08.2006 19:01
Repulsion
Ptačinec žabinec
22.08.2006 22:30
J G N
Sice se tady s tím možná moc neujmu...ale stejně...tip pro metalisty - Power metalová smečka Demonlord z Maďarska...hodně dobří a bohužel zatím i poměrně neznámí :(
jinak...přihřeju si polívčičku...pokud máte rádi metal, sledujte stránky www.metalirium.com ;)
23.08.2006 08:07
Chciplej Pes
J G N napsal(a):
Sice se tady s tím možná moc neujmu...ale stejně...tip pro metalisty - Power metalová smečka Demonlord z Maďarska...hodně dobří a bohužel zatím i poměrně neznámí :( jinak...přihřeju si polívčičku...pokud máte rádi metal, sledujte stránky www.metalirium.com ;)
Znam a posloucham :o) Klasika...ale jeste neklasicka...Power zase tak nemusim, ale u nekterych kapelek se neda nic delat...
23.08.2006 08:13
Chciplej Pes
Alan Marceau napsal(a):
O nových Pearl jam jsem slyšel, že nuda, ale uvidíme. Radiohead do špatné nálady opravdu fungujou (pro mě You and Whose Army?)
Mno...neni to album na prvni poslech...Trosicku chybi klasicke stredorytmove songy,ale jinak pokud znas Yeld, tak je to dost podobne...Doporucuju k poslechu, ale ne jednomu...Vice ti reknu az po koncerte :o)
A co se tyce Radiohead, muj favorit je Karma police...
23.08.2006 08:22
J G N
Chciplej Pes napsal(a):
J G N napsal(a):
Sice se tady s tím možná moc neujmu...ale stejně...tip pro metalisty - Power metalová smečka Demonlord z Maďarska...hodně dobří a bohužel zatím i poměrně neznámí :( jinak...přihřeju si polívčičku...pokud máte rádi metal, sledujte stránky www.metalirium.com ;)
Znam a posloucham :o) Klasika...ale jeste neklasicka...Power zase tak nemusim, ale u nekterych kapelek se neda nic delat...
:o)...super...jsi snad první, o kom vím, že to zná :o)
no...já můžu z metalu téměř všechno...ale přeci jenom, heavy, power, speed...to je taková asi nejsrdečnjší záležitost :)
23.08.2006 09:57
Hana
Chciplej Pes napsal(a):
Alan Marceau napsal(a):
O nových Pearl jam jsem slyšel, že nuda, ale uvidíme. Radiohead do špatné nálady opravdu fungujou (pro mě You and Whose Army?)
Mno...neni to album na prvni poslech...Trosicku chybi klasicke stredorytmove songy,ale jinak pokud znas Yeld, tak je to dost podobne...Doporucuju k poslechu, ale ne jednomu...Vice ti reknu az po koncerte :o)
A co se tyce Radiohead, muj favorit je Karma police...
ano, souhlasím s Karma police... ale můžu od nich cokoliv... i Metallicu, Led Zeppelin, pak ty Doors nebo od Siria Jethro Tull, Kryl, Nohavica, Landa (ne Bílej jezdec, Sirdo!) z našich pak ještě Fleret, Čechomor, Redl...
je toho moc a záleží na náladě...
23.08.2006 09:58
Hana
omluva za zdvojené avi - to bylo kvůli Siriovi - poprvé mu nešlo...
23.08.2006 14:06
Wopi
Nejradši posloucham večer cvrčky a ptactvo ve větvích.
23.08.2006 14:18
Chciplej Pes
Wopi napsal(a):
Nejradši posloucham večer cvrčky a ptactvo ve větvích.
a jeste lepsi je ticho...
23.08.2006 15:53
Repulsion
Wopi napsal(a):
Nejradši posloucham večer cvrčky a ptactvo ve větvích.
Cvrčci mě pěkně serou, páč kvůli nim nemůžu spát...
[ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)