Téma #242
Autor:Alan Marceau
Fórum:
Pokec
Datum publikace:20.08.2006 21:31
Počet návštěv:3638
Počet názorů:88

Co teď poslouchám?

Vím, že toto není hudební server, ale chtěl bych zjistit nějaké tipy na dobrou hudbu... Nu?

Názory
05.09.2006 11:08
Hana
Shammann napsal(a):
Vlasy by si měl rvát každej kdo nebyl na Trutnově!

my tvrdíme to samý o Siriově Oslově... :o))
05.09.2006 11:10
Shammann
Hana napsal(a):
Shammann napsal(a):
Vlasy by si měl rvát každej kdo nebyl na Trutnově!

my tvrdíme to samý o Siriově Oslově... :o))
To tvrdíte jenom proto, aby se nikdo nedozvěděl tu ostudu:-)
05.09.2006 11:15
Hana
Shammann napsal(a):
Hana napsal(a):
Shammann napsal(a):
Vlasy by si měl rvát každej kdo nebyl na Trutnově!

my tvrdíme to samý o Siriově Oslově... :o))
To tvrdíte jenom proto, aby se nikdo nedozvěděl tu ostudu:-)
ostudu?! když jsme v debatě o muzice- i v Oslově se hrálo a zpívalo, třeba hymna kiwi jabko makovec a jiné pecky!!! je to i zdokumentováno, ty potměšilý knihovníče!!!
05.09.2006 11:20
Shammann
Ostudu! Pan jednatel mi to hezky po pravdě převyprávěl - styďte se!
Hymna kiwi jabko makovec naprosto jasně dokumentuje ostudný tón této akce. Tím hůře že i k dokumentaci došlo. Rozhádaná Cizojazykoučitelko!
05.09.2006 11:25
Hana
nejvíc mě urazila ta velká písmena, jak my cizojazykoučitelky říkáme kapitálky!!!
nejsem rozhádaná... ale brzy asi budu s takovou!!!

:o))
05.09.2006 11:30
Shammann
To mě těší - dával sem si záležet:-))
05.09.2006 11:31
Hana
Shammann napsal(a):
To mě těší - dával sem si záležet:-))
na kapitálkách nebo na tom abys mě rozházel? ;o)
05.09.2006 11:39
Shammann

tento znak v japonštině znamená tvé jméno (na usmířenou)
05.09.2006 11:42
Hana
budu ti věřit, šamánku - a děkuju!
(já se nezlobila přece... ;o) - a musím jít dělat oběd - tak si hezky knihovnič... měj se!
05.09.2006 12:21
petr-us
Shammann napsal(a):
Mno Psí vojáci to byl taky průšvih - vožralej Topol a blbá atmosféra, nicméně třeba Bratři Orffovi podali výbornej výkon!
bratry Orffy znám z desky, hodně se mi líbí, ale moc si je nedovedu představit naživo
05.09.2006 12:26
Shammann
petr-us napsal(a):
Shammann napsal(a):
Mno Psí vojáci to byl taky průšvih - vožralej Topol a blbá atmosféra, nicméně třeba Bratři Orffovi podali výbornej výkon!
bratry Orffy znám z desky, hodně se mi líbí, ale moc si je nedovedu představit naživo
skvělá atmosféra - jenom tam tak stojíš a necháš se ovívat...se zavřenýma očima se někam propadáš..joo sou děsně fajn..
05.09.2006 12:28
petr-us
Shammann napsal(a):
petr-us napsal(a):
Shammann napsal(a):
Mno Psí vojáci to byl taky průšvih - vožralej Topol a blbá atmosféra, nicméně třeba Bratři Orffovi podali výbornej výkon!
bratry Orffy znám z desky, hodně se mi líbí, ale moc si je nedovedu představit naživo
skvělá atmosféra - jenom tam tak stojíš a necháš se ovívat...se zavřenýma očima se někam propadáš..joo sou děsně fajn..
taky se propadám, ale na posteli nebo v křesílku...
05.09.2006 15:20
Vích
Hana napsal(a):
Shammann napsal(a):
Alan Marceau napsal(a):
Pila¨rka teď prej hrála na Trutnově...
Ta byla skvělá! Měla obrovskej kotel a myslím, že předvedla jeden z nejlepších výkonů na celým Trutnově! (lepší byli jen Prezidenti USA, Living Colour mě zklamali - absolutně nenazvučený, jejich slavnej kytarista hned v první písničce zkurvil sólo, basu měli děsně přehlušenou...)
Vích si bude rvát vlasy zoufalstvím... já mu to říkám pořád... Pilarka je základ...
mě už asi novým kouskům nenaučíte... v Turnově to dělají naschvál, že tam zvou popíkáře, před lety jsem slyšel podobné ovace na Banjoband Ivana Mládka tamtéž, že bych začal poslouchat Hůlku až ho tam pozvou, myslim taky nehrozí. Jinak Orffové jsou super, doma si je hraju.
05.09.2006 15:21
Hana
Víchu, Víchu, ty starý pse... Trutnov a Turnov... :o))
05.09.2006 15:35
Vích
no vidiš, po mně se toho už fakt moc chtít nedá
06.09.2006 10:24
Pomerančová
Hana napsal(a):
Víchu, Víchu, ty starý pse... Trutnov a Turnov... :o))
zastávám se vícha, mně se to taky plete!

Shammann napsal(a):
Ostudu! Pan jednatel mi to hezky po pravdě převyprávěl - styďte se!
Hymna kiwi jabko makovec naprosto jasně dokumentuje ostudný tón této akce. Tím hůře že i k dokumentaci došlo. Rozhádaná Cizojazykoučitelko!
ja jsem napriklad programator a ostudu demontuju..ehm...dementuju ;-)
06.09.2006 14:01
chudak
Shammann napsal(a):
Alan Marceau napsal(a):
Pila¨rka teď prej hrála na Trutnově...
Ta byla skvělá! Měla obrovskej kotel a myslím, že předvedla jeden z nejlepších výkonů na celým Trutnově! (lepší byli jen Prezidenti USA, Living Colour mě zklamali - absolutně nenazvučený, jejich slavnej kytarista hned v první písničce zkurvil sólo, basu měli děsně přehlušenou...)
I když jsou Presidenti moje srdeční záležitost, v Trutnově byli naprosto výjimeční. Dalo by se říci, že všechny trutnovské protagonisty předčili o parník.
08.09.2006 12:56
Shammann
chudak napsal(a):
Shammann napsal(a):
Alan Marceau napsal(a):
Pila¨rka teď prej hrála na Trutnově...
Ta byla skvělá! Měla obrovskej kotel a myslím, že předvedla jeden z nejlepších výkonů na celým Trutnově! (lepší byli jen Prezidenti USA, Living Colour mě zklamali - absolutně nenazvučený, jejich slavnej kytarista hned v první písničce zkurvil sólo, basu měli děsně přehlušenou...)
I když jsou Presidenti moje srdeční záležitost, v Trutnově byli naprosto výjimeční. Dalo by se říci, že všechny trutnovské protagonisty předčili o parník.
Naprostej souhlas...
23.09.2006 19:27
Leon Chameau
Tak tuto su moje oblubene veci, statistika dlhsie nedoplnena, ale hadam aj tak reprezentativne. Pytaj sa.
http://www.last.fm/user/LeonChameau
17.12.2006 15:43
asasiss
hej...ludia..pocuvate vsetci do jedneho skvelu hudbu...
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)