Téma #238
Autor:Vích
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:09.08.2006 11:36
Počet návštěv:1583
Počet názorů:50

Jasoň
Příležitostně se mi nezobrazují věci z Jasoně, děje se vám to taky někomu?

Názory
10.08.2006 15:15
Humble
Zatím to spíš vypadalo, že nejcitlivější je tady Rep :o)))
10.08.2006 15:18
Repulsion
Humble napsal(a):
Zatím to spíš vypadalo, že nejcitlivější je tady Rep :o)))
Já jsem velice citlivý člověk. A netajím se tím.
10.08.2006 15:23
jitopin
Náhodou Repulsion je velice citlivý. Například tudy by patrně ani nedokázal bez zachvění projít:

10.08.2006 15:26
Repulsion

To je pravda. Březové hájky já velice rád. Koneckonců jsem v jednom prakticky vyrůstal. Rostly tam kozáky. Mladé břízky se dají využít jako výborná houpačka. A březová kůra hoří, i když je mokrá.

10.08.2006 18:37
stanislav
Wopi, proč na ty svý ujetý fóry používáš různý svý nickname, není to nějak úchylný?
10.08.2006 21:35
Wopi
stanislav napsal(a):
Wopi, proč na ty svý ujetý fóry používáš různý svý nickname, není to nějak úchylný?
??
10.08.2006 21:44
stanislav
Wopi napsal(a):
stanislav napsal(a):
??
to jakože se už nehlásíš k slečně jitopin, která vyskočila z tvý hlavy?
10.08.2006 22:26
Wopi
z mý hlavy vyskočilo leccos a leccos taky ne
11.08.2006 01:11
Sirius
Tedy, já soucítím se všemi. Naprosto chápu Repa, jenž tvrdí, že by se mělo číst všechno, ale kam se poděla jeho pověstná empatie? Zřejmě nechápe, že jemným básnickým duším je po exkrementech hovno a že jsme každý jiný. Naopak Wopík je do té míry empatický a soucitný, že by se samou láskou rozdal a proto ho moho lidí beze strachu posílá do pr..le, jelikož ví, že se chuděra neubrání. Tak kde je kurva ta zlatá střední cista??? :)
11.08.2006 06:17
Petrusha
zlatá stredná cesta
neexistuje
23.08.2006 07:49
Colega
"zlatá stredná cesta
neexistuje"

nicméně obvykle existuje optimální řešení, které sice nebývá přesně vprostřed, ale zato účině odstraňuje nevýhody obou extrémů

jinak k otázce diskuse:

Příležitostně se mi nezobrazují věci z Drsoně, děje se vám to taky někomu?
23.08.2006 12:55
Wopi
Jo děje. Spoléháme na to, že po úpravě systému to bude v pohodě.
23.08.2006 19:40
stanislav
jasoň, drsoň, to mám snad v richtiku, ale zas pro změnu v práci bojuju s tím, že mi na těhle stránkách furt vyskakuje okýnko, že ve skriptu je chyba a někdy si pěkně zacvakám, než se sem dostanu, doma na PC to nedělá. asi máme ve worku nějaký blbý nevychovaný explorer nebo co.
23.08.2006 21:03
Humble
Jediné řešení, které mě napadá, je zastavit se někdy qečeru u Tebe v práci a zkusit se problémem seriózně zabývat. Podmínkou ovšem je, že mě u toho budeš napájet oněmi bájnými plastovými panáky :o)
23.08.2006 21:35
stanislav
Humble napsal(a):
Jediné řešení, které mě napadá, je zastavit se někdy qečeru u Tebe v práci a zkusit se problémem seriózně zabývat. Podmínkou ovšem je, že mě u toho budeš napájet oněmi bájnými plastovými panáky :o)
plastoví panáci tu furt vokouněj v lednici. ale něco vyrábět s naším PC je zbytečný, protože máme takovýho príma chlapika od počítačů, který nám zakázal tady na cokoliv makat... :o))
kolega je počítačovej zapálenec s furt si tady něco přebudovával, což muže od počítačů děsně irituje... :o)) 
23.08.2006 22:09
Wopi
iri tu je!
23.08.2006 23:51
Humble
Myslil jsem zkusit třeba zjistit, která část skriptu dělá potíže a popřemýšlet o dalším postupu :o)
23.08.2006 23:56
stanislav
Humble napsal(a):
Myslil jsem zkusit třeba zjistit, která část skriptu dělá potíže a popřemýšlet o dalším postupu :o)
porucha ale asi nebude na straně literry, protože teď jsem šmejdil i jinde, a ono to okénko naskakovalo i jinde. dycky, že je chyba na nějakém řádku ve skriptu. prohlížeč bude asi nějakej mírně unaven. a ne že by byly chyby na Liteře.
23.08.2006 23:59
Humble
Snažím se vymyslet nějakou záminku, pod kterou konečně zajít na toho plastikáče, a Ty mi to takhle zkazíš ;)
24.08.2006 00:05
stanislav
Humble napsal(a):
Snažím se vymyslet nějakou záminku, pod kterou konečně zajít na toho plastikáče, a Ty mi to takhle zkazíš ;)
na plastikáče zajdi! bude to stopro humus jen pro správný chlapiky... (tak trochu zálibu v destilátech zlehčuju)   přitom je to plnohodnotná lidská činnost jako třeba okopávání záhonů. kdo se toho nebojí, jen ať se s nějakým platikáčem popere. :o))) 
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)