Téma #237
Autor:Lamanai
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:08.08.2006 13:39
Počet návštěv:910
Počet názorů:24

Hrachovka - jaká byla?
Možná to tu někde je, ale pomalu se tu přestávám orientovat.

Co kdybyste mi místo věčných žabomyších válek raději vyprávěli něco z Hrachovky. Jak bylo, jakej byl festík, jaké setkání u Repa, kdo přijel a kdo, vedle mě, se na to taky ještě vybod :-)

Amsterdam byl nakonec moc fajn a přesto mě to mrzelo, že jsem nemohl přijet :-(

Názory
08.08.2006 18:45
Aki
child napsal(a):
no nevím, já jsem teda s shammanem intelektuálně debatoval neustále
fakt? ježiš eště že jsem vás moc neposlouchal :o)))
08.08.2006 20:01
Hana
child napsal(a):
no nevím, já jsem teda s shammanem intelektuálně debatoval neustále
nekecejte - hlavně a převážně jste hlídali Elišku... prej intelektuálové :o))
09.08.2006 10:00
Repulsion
Já si pamatuji, že jsem intelektuálně hovořil třeba s Johannou a Mnichem o tom, které básně na z Internetu nám za celou dobu nejvíce uvízly v paměti.

Já zmiňoval v prvé řadě

Zaprděncovu „Zásadní báseň celé sbírky“ z Písmáka

dále Hesteřin Kalendář

a Johannino Jericho.

Mnich si u mě opět šplhnul, když se zarputilostí sobě vlastní prosazoval můj Superanihilátor.

Takže vidíš, i na poezii se dostalo.

Jinak odkazy na fotoreportáže z Hrachovky:

Aki: Jak to bylo doopravdy

*

Lee: Hrachovka, fotky mandarinů

*

Repulsion: Krev Prorokova

*

Repulsion: Velesraz okem Prorokovým
09.08.2006 10:41
Aki
Repulsion: nojo, já žádný intelektuálský hovory nezaslech... se se mnou nikdo intelektuálně asi nechtěl bavit... asi všichni věděli proč... :o)))
09.08.2006 11:14
jjezibaba
Aki napsal(a):
Repulsion: nojo, já žádný intelektuálský hovory nezaslech... se se mnou nikdo intelektuálně asi nechtěl bavit... asi všichni věděli proč... :o)))
Se mnou taky ne... asi proto, že jsem se dost bavila s Akim..:))
09.08.2006 11:18
Hana
jjezibaba napsal(a):
Aki napsal(a):
Se mnou taky ne... asi proto, že jsem se dost bavila s Akim..:))
a s dětnou a psotnou, co se bavila s váma oběma, to vzdali úplně všichni...
09.08.2006 12:48
Lamanai
výborný, fakt, užívám si to i z těch fotek a věřím, že LIVE to bylo ještě mnohonásobně pekelnější :-)

prevít Delphy nakonec taky nedorazil? nikde ho nevidím

jo, Aki, jak to bude s tím pivem, osedlej svý koňský spřežení a přimopeduj, máme tu dobrý značky :-)

jo, abych nemusel psát novou zprávu... chystá se na začátek podzimu nějaký výroční sraz, nevite někdo? Jsem poděs, vím vím, ale potřeboval bych znát termín co nejdřív, protože chcu dorazit a ne jenom slibovat a marně se těšit :-)

09.08.2006 12:50
Shammann
V zimě by měl být výroční sraz literry, ne?
Bychom si tam konečně mohli dát do huby:-)

09.08.2006 12:52
Repulsion

Výroční sraz snad bude někdy na podzim. Nicméně Sirius pořádá zajímavou akci:

Relaxační pobyt

Ještě nevím, jestli mi to vyjde - mám dost práce. Ale rád bych se tam vypravil, pokud by to stálo za to...

09.08.2006 12:56
Lamanai
Rep: Siriova akce vypadá zajímavě, ale já budu ještě na Hronově...

Shamman: a to neni blbej nápad, aspoň se uvidí, kdo má jen silácké (případně mírumilovné) řeči a kdo je skutečný bijec (či utěšitel) :-)
09.08.2006 13:01
Shammann
Lamanai napsal(a):
Rep: Siriova akce vypadá zajímavě, ale já budu ještě na Hronově...

Shamman: a to neni blbej nápad, aspoň se uvidí, kdo má jen silácké (případně mírumilovné) řeči a kdo je skutečný bijec (či utěšitel) :-)
myslím, že coby zbraň by nám mohl posloužit výtisk mozkodlaba, nechť si každý přinese ten svůj..
09.08.2006 13:04
Repulsion
Já bych navrhoval souboj na Prorokovu krev a Mozkodlaba:

Každý duelant se vždy napije Prorokovy krve a přečte pasáž z Mozkodlaba. Kdo vydrží déle, vyhrává...
10.08.2006 08:43
Hana
su předem disvalifikována... já přece nevydržím skoro nic! první fotka co mě na ní Lee zvěčnila - a hnedle vypadám, jako že už mám všechno a ve veliké míře za sebou - a já sotva přišla, usedla a někdo mi strčil tu flašku do ruky... mám já to pech, nic si neužiju a ještě je to na ostudu :o(
10.08.2006 09:06
LISKA
Hana- ve mně to ale posílilo sympatii, která se tímto stává neutuchající
10.08.2006 09:12
Hana
LISKA napsal(a):
Hana- ve mně to ale posílilo sympatii, která se tímto stává neutuchající
utuchající sympatie stejně nepřijímám... :o))
10.08.2006 09:40
Aki
Lamanai napsal(a):
jo, Aki, jak to bude s tím pivem, osedlej svý koňský spřežení a přimopeduj, máme tu dobrý značky :-)

já mám teď prázdniny šíleně natřískaný, ale pokud bude v září trochu slušně, dorazit bych moh, páč jinak by mě mohly úroky naběhnout do neúnosných (nevypitelných) výšek :o)
je tam u vás někde nějakej plac na stany? že by se z toho moh udělat jakože nějakej malej srázek nebo tak něco...
11.08.2006 14:46
Albireo
Výroční sraz je proto výroční, že zatím byl vždycky v den, kdy se slaví zpřístupnění LiTerry veřejnosti, což se stalo na státní svátek 28. října.
11.08.2006 14:58
Wopi
Albireo napsal(a):
Výroční sraz je proto výroční, že zatím byl vždycky v den, kdy se slaví zpřístupnění LiTerry veřejnosti, což se stalo na státní svátek 28. října.
Tak jest. Et bylo, item bude.
11.08.2006 20:19
Sirius
Repulsion napsal(a):

Relaxační pobyt

Ještě nevím, jestli mi to vyjde - mám dost práce. Ale rád bych se tam vypravil, pokud by to stálo za to...

Jelikož se tam chystá i celá kancelář Garth und Mandarin ihned po návratu aus Reich, věřím, že stát za to to bude! Společnost bude více než adekvátní! Serte na Trutnov, na Hronov, na všechno a jeďte k Siriovi!
15.08.2006 09:00
Shammann
Sirius napsal(a):
Repulsion napsal(a):

Relaxační pobyt

Jelikož se tam chystá i celá kancelář Garth und Mandarin ihned po návratu aus Reich, věřím, že stát za to to bude! Společnost bude více než adekvátní! Serte na Trutnov, na Hronov, na všechno a jeďte k Siriovi!
Serte na hvězdárny, astronomy, psi a jejich letní sídla a jeďte na Trutnov!!!
Hou hou
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)