Téma #225
Autor:Monty
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:14.07.2006 16:44
Počet návštěv:2108
Počet názorů:120

Dostanu odpověď na konkrétní otázky?
Víceméně náhodou jsem se připletla do nějaké Repovy konfrontační akce - nechodím sem poslední dobou moc často, ale ještě si pamatuju, že se v nich daly najít zábavné momenty.

Vzhledem k tomu, že sem nechodím pravidelně a moc toho nečtu, samozřejmě mne zajímalo, co se děje.

Nedozvěděla jsem se nic - kromě toho, že tu existují nějací citliví básníci, kteří vyjadřují adminům podporu do zpráv, a nějací oškliví zlí hoši/dívky, kteří jsou interně (v rámci zpráv a skrytých komentářů, zřejmě) velmi sprostí. Pokud prý někdo otevřeně vyjádří podporu, "odskáče" si to.

Může mi někdo vysvětlit, co se tu hraje za divnou hru?

Mám tyto konkrétní otázky. Nehodlám se do nikoho navážet, nejsem ničí nohsled a je mi srdečně jedno, kdo má koho rád nebo nemá. Takže:

1. KDO JE TEN ZLEJ A SPROSTEJ, CO TADY TAJNĚ UBLIŽUJE LIDEM? JE JEDEN, NEBO JE JICH VÍC?

2. JAK A ČÍM KONKRÉTNĚ TO DĚLÁ?

3. ČEMU VYJADŘUJÍ CITLIVÍ BÁSNÍCI PODPORU?

4. CO SE TO TU KURVA DĚJE???

Děkuji za případné odpovědi. Opravdu mi není jasné, proč se z toho musí dělat kovbojka a proč nelze hrát s otevřenými kartami. To, že existuje Antarktida už někdo dokázal. Ohledně toho, co se odehrává tady, mi zatím nikdo žádný konkrétní důvod nepodal. Netuším proč.

Názory
18.07.2006 20:36
Wopi
těžko říct
19.07.2006 23:06
Mario Czerney
Repulsion napsal(a):
Je jasné, že jeden zlý a sprostý jsem já. Básníkem břízou jsem byl označen za sadistu, magora a hulváta, který se baví tím, že ostatním ubližuje a nasírá je. K tomuto závěru došel bříza na základě dvou mých negativních ohlasů na jeho díla.
Kdo přesně sdílí břízům názor, to nevím. Snažil jsem se tady o tom diskutovat, ale s ne moc valným výsledkem.
Další "zlý muž" je Urvisu, který byl dokonce nedávno na měsíc zablokován. Urvisu se rád do l idí naváží dost nevybíravým způsobem. Také se mi to nelíbí. Zvlášť, když se lidem posmívá pro jejich vzhled apod. Zastal jsem se Urvise v případě jeho zablokování, protože jsem ze zásad odpůrcem blokování. Možná tak vznikl dojem, že já a Urvisu jsme jedna parta. Nejsme.

Třetí vyvrhel je Mario Czerney. S tím je potíž. Tenhle kluk tady jednu dobu hodně blbnul, pak se uklidnil a začal i občas docela dobře psát. Sem tam si ještě zablbne - třeba že vkládá pod díla naprosto nesouvísející obrázky - ale jinak myslím, že je docela fajn. Na otázku, zda je se mnou Mario jedna parta nebo ne, nedokážu jednoznačně odpovědět. Svého času byl členem Prorokovy sekty, ale pak ostentativně vystoupil. Ale možná že už se kaje. Musíte se zeptat jeho.
To je lež, Repulsione! Mé obrázky souvisí se vším a za druhé: ze Sekty jsem nikdy nevystoupil, ale kaji se, to ano!:-) O tom, že jsem blbnul, o tom však nic nevím.

Urvisu napsal(a):
Repe, co se tobě líbí nebo nelíbí, je mně zcela putna. Nikdy jsem se nenavážel do uživatelů obecně, jak se pokoušíš tvrdit ty zde, anebo na jiných místech Wopi... navážel jsem se do konkrétního nicku, protože mne urážela primitivnost jejího chování, dlouhodobě profilovaná a znechucující... stejně, jako se v posledních chvílích navážím do tebe, protože se chováš rovněž primitivně a svého času jsi svými nesmyslnými kecy obtěžoval i mne. Já jsem tě - na rozdíl od návštěvníků Nedělní školy - zcela s přehledem vyfakoval :o)

Dokazovat zpětně, proč je nick Konvalina primitiv a čím přesně si zasloužila moji pozornost nehodlám, nechce se mi takto už marnit čas. Na její osobu se nabalilo několik nohsledů, kteří si o mou 'pozornost' řekli také... přesto, že mi byli vlastně ukradeni. Rád bych taky začal trochu tvořit, potřebuji se dostat do jiného rozpoložení :o)

Moje bytostní založení je :o) převelice citlivé a romantické, což ti, kdož mají vědět, vědí. To ovšem neznamená, že si neporadím s parchanty, na jaké si občas hraješ např. ty, Repe, nick Brunelle apod. Tuto práci měli svého času vykonat admini... vykašlali se na mně.

Tvoje zastání v případě mého zablokování je irelevantní, hřál sis jen tradičně svoji polívčičku a přiživoval svoje zviditelňování... skutečně se mne zastala pouze Andromeda, Mario Czerney a jistá krásná, mladá dívka :o). Především Mario si dal tu práci, aby naprosto přesně a k věci vyhmátnul podstatu mého 'rozhořčení', za což především jemu, ale také Andromedě dodatečně upřímně děkuji. Zachovali jste se jako lidské bytosti, Mário a Andromedo, a to já dokážu vysoce ocenit.

Wopi a spol (těch deset statečných) mají proti mně dosti nevýhodnou pozici... mám totiž spoustu informací o jejich postojích, názorech. Dost těžko se mnou tedy mohou manipulovat. Na tom však nezáleží, protože mne rozhovory s těmito lidmi nezajímají. Moje cílová skupina pro komunikaci je jiná.

Na tvoje otázky odpovědi znám, Monty :o)... jseš však půvabná a bystrá dívka... nevidím jediný důvod, proč ztrácet čas psaním a čtením textu o nějakých totálních píčovinách :o)
Celou diskusi jsem si bedlivě přečetl, Monty se pokusila diskutovat (v sekci diskuse!) a díky ní jsme mohli nahlédnout do mnoha věcí. Myslím, že by si zasloužila poděkování spíš než výsměch, bráško.
Díky, Monty.
21.07.2006 15:05
Konstantinidisová
A co takhle řízky?

Já ráda kuřecí, když už je ta ptačí chřipka na ústupu.

21.07.2006 16:01
stanislav
Konstantinidisová napsal(a):
A co takhle řízky? Já ráda kuřecí, když už je ta ptačí chřipka na ústupu.
řikám, seš divná, furt jen myslíš na žrádlo a podobný malichernosti.
25.07.2006 11:03
kalais
je to tu FAKT smutné... literra je pionýrský tábor, tak se pojďme poplácat po rameni
kdo vyhraje celotáborovou bojovku?
25.07.2006 11:23
Konstantinidisová
Kdo vyhraje, dostane řízek.
25.07.2006 11:25
kalais
Kdo vyhraje, dostane řízek.
kuřecí, krůtí, adminí, ...?
jaký?
25.07.2006 11:29
Konstantinidisová
Vítěz bere vše.
konstantní řízek, třeba:-)
25.07.2006 11:31
kalais
dobře
tak teda instatní
25.07.2006 11:39
Konstantinidisová
jasně, bude to amaroun.
25.07.2006 16:04
bighare
Přátelé, nechte se bejt a buďte tolerantní. Muclu a mne vyštípala z jednoho serveru blokováním parta netolerantních úchylů. Někdo holky, někdo vdolky, někdo žrádlo, někdo básničky, ani sám nevím, co nejradši...
25.07.2006 18:39
Konstantinidisová
make love, not war

28.07.2006 06:15
Sirius
Make řízek, not war!
31.07.2006 12:35
Craerassy
a kruci....zajímavá debata:-)) tady na tom pískovišti je vidět, komu ty bábovičky stojí nakřivo:-)) ...nevím, jestli tobě se dostalo odpovědí, ale já se tu rozhodně pobavila...opravdu onanie místních "citlivých básníků" ...mimochodem, skvělej výraz:-))) ... nabývá úctyhodné kvantity:-)))
04.08.2006 14:10
kafka
A co takhle řízky?

Já ráda kuřecí, když už je ta ptačí chřipka na ústupu.
Rizky ma papouch.
05.08.2006 11:51
Janina Magali

Asi mě k tomu vedlo to špatné počasí venku - že jsem si tohle přečetla skoro celé...
Přečetla jsem - a zaujala mě hlavně diskuze mezi Monty Wopim a Wiki...
Monty se na něco ptala a to celkem jasně...a musela se k tomu ještě 3dny vracet...než dostala jasnou odpověď...a následně omluvu...
To nešlo napsat hned, jak se věci mají?!
Wopi a Wiki odpovídali tak vyhýbavě..a tajnůstkářský...až mě začlo zajímat,co to vlastně to POD je...
Působilo to na mě hrozně tajemně...jako nějaká sekta..nebo co:))

10.08.2006 21:54
Wiki
Janina Magali napsal(a):

Asi mě k tomu vedlo to špatné počasí venku - že jsem si tohle přečetla skoro celé...
Monty se na něco ptala a to celkem jasně...a musela se k tomu ještě 3dny vracet...než dostala jasnou odpověď...a následně omluvu...
Wopi a Wiki odpovídali tak vyhýbavě..a tajnůstkářský...až mě začlo zajímat,co to vlastně to POD je...
Působilo to na mě hrozně tajemně...jako nějaká sekta..nebo co:))

no, Janino, vidíš v tom asi to, co tam není, nějak nechápu, jaks to vlastně myslela ?

14.08.2006 13:37
Janina Magali
Wiki napsal(a):
Janina Magali napsal(a):

Působilo to na mě hrozně tajemně...jako nějaká sekta..nebo co:))

no, Janino, vidíš v tom asi to, co tam není, nějak nechápu, jaks to vlastně myslela ?
Myslela jsem to jen tak, že Monty dlouho čekala na odpověd...a jak jsem to tak pročítala...měla jsem pocit, že jde o něco tajného...až tajemného...že vám ta odpověd tak dlouho trvala...:)
Nic  víc v tom mém "podivení se" není...jen překvapení..
Byl to můj momentální pocit po přečtení...tak jsem ho tu napsala:)
14.08.2006 13:57
Wopi
Janino, nečetla jsi asi moc pozorně.

Monty položila otázky a dostalo se jí na ně IHNED odpovědi (14.7. 17:23). Poté zkusila nějaké nepodložené výtky (viz "tajnost" rady, která je zveřejněna hned od začátku její existence), které jí byly vyvráceny i jinými uživateli. Oč jí opravdu jde (soukromá aktivita POD), sdělila až později a opět se jí dostalo neprodleně odpovědi.
Takže opravdu nevím, co se ti nezdá.

Ostatně tu k PODu ve stejné době Monty dala ještě jedno "dílo", kde bylo vše dopodrovna vyjasněno, to však již smazala - a dobře ví proč. Takže ty tu teď vidíš jen část dané věci. Jasné?

Mimochodem - když si podáš žádost k úřadu, lhůta na odpověď je obvykle měsíc, někdy tři. My nejsme úřad, odpovídal jsem tedy neprodleně (v rámci mého pobytu tady - nevisím na LiTeře 24 hodin a ani to není má povinnost).
15.08.2006 18:14
Janina Magali
Wopi napsal(a):
Janino, nečetla jsi asi moc pozorně. Monty položila otázky a dostalo se jí na ně IHNED odpovědi (14.7. 17:23). Poté zkusila nějaké nepodložené výtky (viz "tajnost" rady, která je zveřejněna hned od začátku její existence), které jí byly vyvráceny i jinými uživateli. Oč jí opravdu jde (soukromá aktivita POD), sdělila až později a opět se jí dostalo neprodleně odpovědi. Takže opravdu nevím, co se ti nezdá. Ostatně tu k PODu ve stejné době Monty dala ještě jedno "dílo", kde bylo vše dopodrovna vyjasněno, to však již smazala - a dobře ví proč. Takže ty tu teď vidíš jen část dané věci. Jasné? Mimochodem - když si podáš žádost k úřadu, lhůta na odpověď je obvykle měsíc, někdy tři. My nejsme úřad, odpovídal jsem tedy neprodleně (v rámci mého pobytu tady - nevisím na LiTeře 24 hodin a ani to není má povinnost).
Děkuji za vyčerpávající odpověď....zřejmě jsem se přehlídla:)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)