Téma #221
Autor:Wopi
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:27.06.2006 08:30
Počet návštěv:1374
Počet názorů:55

* díky *
díky všem, co nabídli pomocnou ruku či finanční podporu,
je fajn, že tolika lidem na LiTeře záleží

a nejvíc díky jednomu z vás, který okamžitě přispěl nezanedbatelnou částkou...
kdo rychle dává, dvakrát dává, tak ještě jednou ď za všechny, co to tu mají rádi

P.S. Už ne jednomu, už povíceru... takže LITERRA DĚKUJE!!

Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Wopi': 28.06.2006 08:53.

Názory
28.06.2006 01:52
Standa
když to řek Urvisu, tak je to hotová věc. Urvisu je něco jako mesiáš, taky má různý takový tendence, jako vyhánět ničemy z chrámu, je na něm něco mesiášskýho! že se to vymazalo vůbec neva. někde to rotuje ještě v říši bajtů, tyhle věci jsou zničitelný jen zdánlivě!
28.06.2006 01:55
Hana
Standa napsal(a):
když to řek Urvisu, tak je to hotová věc. Urvisu je něco jako mesiáš, taky má různý takový tendence, jako vyhánět ničemy z chrámu, je na něm něco mesiášskýho! že se to vymazalo vůbec neva. někde to rotuje ještě v říši bajtů, tyhle věci jsou zničitelný jen zdánlivě!
uklidnils mě - mohu se nyní pokojně odebrat na lože - díky za tu jistotu!
28.06.2006 07:47
myšák
Přidávám se s díky všem, kdo v tom stěhování mají prsty - jde to (až neuvěřitelně) svižněji než dřív. A jde to!!!
28.06.2006 08:51
Wopi
Prsty v tom má Endif.
28.06.2006 09:10
Garth
myšák napsal(a):
Přidávám se s díky všem, kdo v tom stěhování mají prsty - jde to (až neuvěřitelně) svižněji než dřív. A jde to!!!
Jo jo. Je to pohodička, hlavně ten pohodový přesun.
Až Endifa pozveme všichni na panáka, bude veselo.
28.06.2006 09:40
Hana
zpanákovaný Admin by mohl napáchat veliké škody... opatrně Garthe :o)
28.06.2006 11:00
myšák
Endife, kde jsi, jak vypadáš, co piješ? - toho paňáka samozřejmě u mě máš - ale: po těch kafíčkách vždycky mezi jednotlivými kliknutími se bude leckomu stýskat. Nešlo by to zase zpomalit?
28.06.2006 13:33
Albireo
Včera po rozběhnutí to bylo nehezky pomalé, dnes je to v pohodě.
Adminům (nejspíš hlavně Endifovi) třiapůlkrát HURÁ HURÁ HURÁ HU a jedničku s hvězdičkou - vlastně s literkou!
28.06.2006 18:36
Sirius
Sláva nazdar výtěru
Zachránil nám literru
Endif je náš spasitel
není admin na pytel!
:))))
28.06.2006 19:17
stanislav
Wopi napsal(a):
Prsty v tom má Endif.
a eště rozeslal uživatelům emajl, že proběhne nucený přesun. tedy já ho dostal. moc hezké od něj.
28.06.2006 20:24
Wopi
no to víš, nemůžou se všichni chovat jako malé děti
28.06.2006 20:35
stanislav
kdyby se všichni chovali jako malé děti, bylo by to možná lepší, než když se někteří chovají jako kdyby je kous pes do prdele! :o)
28.06.2006 21:20
Hana
stanislav napsal(a):
kdyby se všichni chovali jako malé děti, bylo by to možná lepší, než když se někteří chovají jako kdyby je kous pes do prdele! :o)
i já dostala maila od Endifa, je to šikula... stanislave, doufám že dnes nemáš noční - já se ti dnes nemohu naplno věnovat - balím... i když mám zase hravou - my čerství čtyřicátníci to máme možná jako diagnózu...
:o))
28.06.2006 21:42
stanislav
čerství čtyřicátníci se maj velmi dobře, je to skvělé údobí!  
já mám noční, ale koukám zrovna na anglickou detektivku na prímě... :o)
28.06.2006 21:58
Hana
já balím a balím a balím... a nejsou to ani cigarety ani chlapi
no a něco k tématu: nová a novější literra je dobrá, ne? mně funguje dobře
28.06.2006 22:00
stanislav
Hana napsal(a):
já balím a balím a balím... a nejsou to ani cigarety ani chlapi no a něco k tématu: nová a novější literra je dobrá, ne? mně funguje dobře
mně to padá. asi to ještě neni uplně vychytaný.
29.06.2006 13:36
Amerasu
pripojuji sve diky a uznani adminum za perfektni a profesionalni praci.
vyborny servis uzivatelmu, rychle zprovozneni, literra slape - je videt, ze Endif vic nez umi!

13.07.2006 18:58
Andromeda
Standa napsal(a):
ááááá..... Světlonoši, jsem Tvůj nohsled.......kdypak a kde vyhlásíš Urvisovu Hrachovku ? :o)
14.07.2006 10:31
Andromeda
Urvisu napsal(a):
Andromedo, Hrachovka je Repulsionova akce, kde se já pouze zúčastním. Respektovat cizí snahu, vstřícnou vůli, je otázkou dobrého vychování a jednou ze základních norem společnenských konvencí :o)
však jsme v konsensu, brácho....já to Repovi taky pochválila a to VELMI, jak se snaží a kolik energie pro Literru vyvinul.... :o) asi jsi to jenom nečetl, no.... :o)
14.07.2006 11:16
Andromeda
Urvisu napsal(a):
Nejsme... píšeš 'kdy vyhlásíš Urvisovu Hrachovku'... není to moje Hrachovka a nejsem zrovna ten správný typ pro zosobňování nějaké akce svým jménem. Dělám bordel :o), to ano... ale trochu jiného typu. A nemám rád reklamní výkřiky s primitivní povahou :o)...
Vidím, že jsi šel hodně do sebe, příteli, a to je dobře....protože výkřiky s primitivní povahou byla dřív tvoje parketa! :o)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)