Téma #207
Autor:fougeres
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:05.06.2006 14:23
Počet návštěv:480
Počet názorů:9

možnost upozornění na starší dílka...
Připadá mi, že dost dobrých děl tady nějak zapadá...myslím, že by nebylo špatný, kdyby měl každý autor možnost třeba 3x do měsíce možnost upozornění na své starší dílko formou nějakého doporučení...třeba další seznam takových děl...

co na to admin a ostatní?

Názory
05.06.2006 15:14
Repulsion
Jo, jo... je třeba oprašovat. Já to řeším u sebe archívem Recyklace, a občas dělám "propagační akce" - třeba "jump" - to se jako odkaz k nějakému dílu dál "jump" s odkazem na jiné dílo. Tam se zase dá "jump" s odkazem na jiné dílo... a to tak dlouho, dokud tě to bude bavit... je dobré jumpovat nejen přes svoje, ale také přes cizí díla...
05.06.2006 16:51
fungus2
To není špatný nápad. Jen by to chtělo jej pořádně promyslet a realizovat. Třeba jednou za měsíc nějak zazpomínat na úspěšná dílka, co byla odpublikována ve stejném měsící v minulém roce.
05.06.2006 16:53
fungus2
To není špatný nápad. Jen by to chtělo jej pořádně promyslet a realizovat. Třeba jednou za měsíc nějak zavzpomínat na úspěšná dílka, co byla odpublikována ve stejném měsící v minulém roce.
05.06.2006 17:14
fougeres
myslel jsem spis, aby tu moznost meli vsichni autori, ne jen ti nejuspesnejsi...
05.06.2006 17:24
fungus2
Hm, třeba by to mohlo fungovat, tak že každý autor na své stránce bude mít odkaz na seznam svých dílek, která považuje za povedená. Určitě i jiní budou mít nějaké nápady.
06.06.2006 11:06
Admin3
Časem by tu měl být výběr ze soukromých archívů, což by to myslím řešilo.
07.06.2006 23:56
daft
Možná by stačilo starší díla průběžně mazat a nechávat jen ta nejlepší. Kyž někdo komentuje moji věc, automaticky se dívám na jeho dílo a pokud tam bude mít jen pár nejlepších, tak je přečtu všechny. Jinak kouknu namátkově.
09.06.2006 03:01
stanislav
A myslím si, že je dobré, když člověk najde nějakou tu perlu, že pošle avi človíčkovi, o kterém si myslí, že by pro něj mohla být také perlou.

tady to je samá perla, to by se člověk uavízoval těm človíčkům... kdyby to dělal po vzoru Konvaliny.

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)