Téma #187
Autor:tajný mecenáš
Fórum:
Literatura
Datum publikace:03.05.2006 01:15
Počet návštěv:2895
Počet názorů:79

Hledá se autor knihy, který dostane 20 tisíc korun
Čtěte na sweb.cz/tajny.mecenas

Názory
06.05.2006 09:04
bříza
- nesouhlasím s vaším souhlasem s břízou, souhlasím se souhlasem s Monty a Garthem, nesouhlasím se souhlasem Stanislava a Repulsiona. Souhlasím s Wopiho autosouhlasem.
06.05.2006 09:28
stanislav


bříza napsal(a):
protože to je nemravné
bříza napsal(a):
- nesouhlasím s vaším souhlasem s břízou, souhlasím se souhlasem s Monty a Garthem, nesouhlasím se souhlasem Stanislava a Repulsiona. Souhlasím s Wopiho autosouhlasem.
není to nemravné? začínám tápat!

06.05.2006 09:45
bříza
- ano - je to nemravné. Mám dnes nemravné dopoledne.
06.05.2006 11:26
Wopi
Jé. Taky bych jeden oficiální bral.
06.05.2006 13:02
kozisenek
Clara pacta boni amici: a to jak je postaveno toto mecenášství je ryzí blbost.
a/jednám s NĚKÝM kdo mi COSI nabízí-naprosto nejasné,už v tom je vidět záměr podvodu.Proč tajný-může dát jakoukoliv adresu.A záruky?
b/mám-li chuť na takovou soutěž,pak na oficiální.
c/působí to jako :kdo mi napíše knížku za dvacet tisíc.

V době,kdy i morální autority jsou podezřelé z podvodů ,je tohle zajímavý příspěvek k tomu jak udělat vola i z autora plného zápalu pro svatou věc.
06.05.2006 13:23
Wopi
Někdy bych chtěl vyhrát pár melounů už jen kvůli tomu sociologickému experimentu, že bych strašně rád vyhlásil nějaký štědrý dar a pak už jen sledoval, jak se všichni rozčilují, co je to za podraz. To by mě fakt bavilo jako máloco.

Kozisenku, tobě bych navrhl napřed nějakou knížku otevřít a juknout se, jak se vlastně píší mezery a interpunkce. :-/
06.05.2006 14:16
kozisenek
wopi-tobě já zase,abys si nacvičil jiné gryfy.už jsi mně je předvedl někololikrát,něco jiného- a k věci nemáš?/tomu se říká zakrývání prdu fialkami/.
06.05.2006 16:50
Wopi
Děkuji za radu, ale starého psa novým kouskům nenaučíš. Ostatně touha po správné interpunkci je na literárním serveru v diskuzi o psaní knížky poměrně k věci.
06.05.2006 18:35
kozisenek
jasně,beru,souhlasím s tebou.Však se už známe nějaký pátek na to, abych ti nedal za pravdu.
07.05.2006 07:22
Big_George
Wopi napsal(a):
Děkuji za radu, ale starého psa novým kouskům nenaučíš. Ostatně touha po správné interpunkci je na literárním serveru v diskuzi o psaní knížky poměrně k věci.
No a já si dycky myslel že, dyž sem kluktakna, interpunkci nemusim....
07.05.2006 10:38
Wopi
BG :))
07.05.2006 13:09
kozisenek
Ty víš vše Bigu-ty jsi jak ten počítač v CIA ,co naplnili daty plnými věrohodnosti a spočítali s neomylnou přesností/zadal pan prezident/,že Ježíšek se narodil 3.května roku 33 n.l.
07.05.2006 15:35
Wopi
Tak - abychom se vrátili k tématu.

Já do toho jdu. Věřím, že existují slušní lidé.

LiTera vznikla přece i díky tomu, že několik lidí včetně mne věřilo, že lze takovou věc podnikat slušně a bez osobních ambicí a tohy po zisku. A díky tomu, že Endif ve vlastním volném čase a BOHUŽEL bez odměny napsal kód.

I kdybych x-krát dostal přes hubu, stejně budu věřit, že ještě existují lidé hrající fair-play.


"Vybrat si pochybovačnost jako životní filosofii je stejné jako vybrat si coby dopravní prostředek nehybnost."
Yann Martel
07.05.2006 16:03
kozisenek
Perfektní,já s tebou absolutně souhlasím.Kdybych to dovedl,samozřejmě bych to zkusil taky.Držímpalce.
07.05.2006 20:23
Craerassy
kdo se tu svlíká??:-)))
08.05.2006 10:24
Charlien
Wopi napsal(a):

Kozisenku, tobě bych navrhl napřed nějakou knížku otevřít a juknout se, jak se vlastně píší mezery a interpunkce. :-/
)
tak a mám Tě... já to tušil, že se neubráníš...:)))
08.05.2006 20:09
Wiki
trochu jsem nahlédla do zákulisí a mohu prohlásit, že rozhodně nemám pocit nějakého podvodu, pořád ještě věřím v to lepší v lidech...
možná že najdu odvahu se osobně nějak angažovat...
11.05.2006 15:18
Yvette
Wopi napsal(a):
Tak - abychom se vrátili k tématu.

Já do toho jdu. Věřím, že existují slušní lidé.

LiTera vznikla přece i díky tomu, že několik lidí včetně mne věřilo, že lze takovou věc podnikat slušně a bez osobních ambicí a tohy po zisku. A díky tomu, že Endif ve vlastním volném čase a BOHUŽEL bez odměny napsal kód.

I kdybych x-krát dostal přes hubu, stejně budu věřit, že ještě existují lidé hrající fair-play.



"Vybrat si pochybovačnost jako životní filosofii je stejné jako vybrat si coby dopravní prostředek nehybnost."
Yann Martel
jen posilam avi
11.05.2006 19:31
Confused Garth
díky za avi!
11.05.2006 20:02
Wopi
já ne
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)