Téma #181
Autor:espanolka
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:21.04.2006 18:32
Počet návštěv:2773
Počet názorů:156

L.A.G. Song

Dost by ma zaujimalo aky maju tito tu ludkovia, teda vy, nazor na homosexualitu a inu orientaciu..

nie, nie som homosexualka, ale neodcudzujem ju..
pretoze clovek neovplyvni, do koho sa zamiluje.

cakam vase nazory

Doviiiii ;0)

Názory
26.04.2006 16:26
Monty
Moment, jedna ze tří je 25%?
Odkdy?
26.04.2006 16:30
Hana
Monty napsal(a):
Moment, jedna ze tří je 25%?
Odkdy?
Monty, jedna KU třem, ne ze tří... nedělej nám ostudu...
26.04.2006 16:32
Hana
Hana napsal(a):
Monty napsal(a):
Moment, jedna ze tří je 25%?
Odkdy?
Monty, jedna KU třem, ne ze tří... nedělej nám ostudu...
(no snad jsem si ji teď neudělala já...)
26.04.2006 16:37
Monty
Hana napsal(a):
Monty napsal(a):
Moment, jedna ze tří je 25%?
Odkdy?
Monty, jedna KU třem, ne ze tří... nedělej nám ostudu...
Rep píše jedna ze tří. Jedna ku třem je 25%, ale jedna ze tří je 33,3333333 (atd. atd.)%.

Takže jeden z nich to napsal blbě a jde o to kterej. :o)
26.04.2006 16:40
Hana
Monty napsal(a):
Rep píš jedna ze tří. Jedna ku třem je 25%, ale jedna ze tří je 33,3333333 (atd. atd.)%.

Takže jeden z nich to napsal blbě a jde o to kterej. :o)
ahá, já zas četla to jedna ku třem... no, necháme to teda na nich...
26.04.2006 16:41
Repulsion
Monty napsal(a):
Takže jeden z nich to napsal blbě a jde o to kterej. :o)
Já. Má být jedna ze čtyř. To ale na věci nic nemění.
26.04.2006 19:58
bříza
- ne nepochpil jsi to dobře, zjevně desinterpretuješ a lžeš - minimálně tam, kde píšeš o promile. Dál myslím nemá cenu v téhle diskuzi pokračovat. Nemyslím, že by se mi povedlo Tě odklonit od utkvělé představy vlastní neomylnosti ... Myslím, že dám za pravdu Stanislavovi a Shammanovi: - konečně jsem v Tobě rovněž rozpoznal proroka! :)))
Tebe lze pouze uctívat - nikoli diskutovat.
26.04.2006 20:10
Repulsion
Ale já přece, břízo, nemohu za to, že nejsi schopen nabídnout dostatečně přesvědčivé argumenty. A to především na základní otázku:

Proč bychom se vůbec měli zabývat tím, zda výchova v homosexuání rodině nějak ovlivní sexuální orientaci dítěte?

Za druhé - nic z toho, co jsi uvedl, nepotvrzuje Tvou teorii, že by výchova v homosexuální rodině sexuální orientaci měnila. Vyplývá z toho pouze tolik, že výchova v rodině MŮŽE na sexuální orientaci mít nějaký vliv. Tento vliv ale Tebou uváděnými zdroji není vysvětlen.

Může to být tak, že u spousty homosexuálně či bisexuálně orientovaných dětí vychovávaných v heterosexuálním prostředí je jejich homosexualita potlačena (což v mnoha případech určitě je), kdežto u dětí vychovávaných v homosexuální rodině nikoliv. A tak bychom mohli pokračovat.
Ten, kdo tady na základě několika nedostatečně přesvědčivých studíí vyvozuje jednoznačné závěry, jsi Ty.
26.04.2006 21:08
mongolský_vlk
Repulsion - "je jejich homosexualita potlačena"... tim chceš říct, že homosexualita je vrozená???

mě vychovali heterosexuální rodiče a nijak to myslim neovlivnilo to, že já sem heterosexuální :o) ale nevim, že jo, páč trochu pročítam a ty vaše přesvědčivý argumenty, nevim..... dyk ani psychologové neví nic jistě a vy tu takhle natvrdo :o)
26.04.2006 21:09
mongolský_vlk
jé kurňa sorry já nechtěla polat avízo všem :o)))))))))

ty vogo sorráč :o)
26.04.2006 21:14
Repulsion
mongolský_vlk napsal(a):
Repulsion - "je jejich homosexualita potlačena"... tim chceš říct, že homosexualita je vrozená???
A není?
26.04.2006 21:21
mongolský_vlk
no
to je jako nějaká filosofická otázka nebo co?? :o)) já nevim, co na to říkaj doktoři, ale já mam za to, že homosexualita není věc vrozená, pokud to bereme jako lásku erotickou, nikoli lásku duchovní, mateřskou a podobně..
26.04.2006 21:22
Repulsion
A kde se teda béře?
26.04.2006 21:29
mongolský_vlk

no my ve smečce žádnýho vlka homosexuála nemáme, to je divný co...

myslim, že to začíná u člověka v hlavě
26.04.2006 21:33
Repulsion
Ale jak se to do té hlavy dostane?
26.04.2006 21:37
mongolský_vlk
přece z okolí, z toho co vidim, prožívám, jak se ke mně druzí chovají, jak přijímám své tělo.... tak se to tam nejspíš dostane...

cokoliv co ale říkam je tak z 50% protože takový věci nemůže říct s jistotou nikdo a existuje milion dvacest šest terorií
26.04.2006 21:42
Repulsion
Jak je teda možné, že se z člověka stane homosexuál i v prostředí, které je k homosexuálům naprosto netolerantní, takže jakékoliv vzorce homosexuálního chování není možné nikde okoukat? Jak to, že to z člověka nedostanou ani v psychiatrické léčebně (jak se to zkoušelo kdysi za komančů)?
26.04.2006 21:47
Hana
i podle mne je to vrozené... vždyť ve spoustě rodin normálně fungujících se najednou vyskytne někdo takto "vyjímečný" - matky pláčou, otcové se propadají hanbou... a oni dotyční se trápí odmalička protože cítí rozdíl mezi sebou a svými vrstevníky... kluci se snaží balit holky a připadaj si neschopní než jim dojde proč a s holkama je to taky tak... někdo bojuje dýl a urputně, někdo najde odvahu a přizná (si) to...
26.04.2006 21:48
mongolský_vlk
ježiš jak to mam vědět? :o)))))))

chápu že sex je pud a to z tebe nikdo nevytloukne
ale nechápu, že když to neni u zvířat, tak proč by to u lidí mělo být přirozený... de o to, že lidi už víc používaj mozek (narozdíl od zvěře že jo) a v tom - podle mě - tkví to jádro! :o))) hlava hlava

homosexualita mi nevadí a už v prvnim názoru sem se vyjádřila tak, že ať si ty děti vychovávaj

ale mně se to prostě do hlavy nevejde, že by to bylo vrozený no :o)
26.04.2006 21:54
Hana
mongolský_vlk napsal(a):

ale nechápu, že když to neni u zvířat, tak proč by to u lidí mělo být přirozený...

"homosexualita" u zvířat je prokázaná... třeba tučňáci, u těch je to prý nejčastější, a i u našich nejbližších mazlíků - psů - je to častý jev... a odkud to psy maj, vlku?
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.