Téma #147
Autor:Zamračený_mnich
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:28.01.2006 19:16
Počet návštěv:930
Počet názorů:8

Proč je tu LiTerra?
Mohl bych tu křičet, jak moc tu debatujete o strašně důležité věci, jestli ten či tamten toho či tamtoho více urazil. Mohl bych řvát, že té diskuzi dáváte přednost třeba před konstruktivní kritikou dílka. Ale v podstatě jen lituji, že tolik energie nevěnuje třeba literárním projektům, co pro vás připravuje hrstka nadšených či inovacím tohoto serveru. Jak příjemně se tu dříve brouzdalo, stranou od podobných výjevů, co byly důvodem k opuštění Despotického písmáka většiny zdejších autorů. Nevznikla LiTerra PRÁVĚ PROTO!!??

Názory
29.01.2006 00:55
eliah bruno
pche!
:-))
29.01.2006 00:57
eliah bruno
buď rád- že necituji tebe...tvy definice....jimž sem se smál... tvá kritika spočivala v součtu zelenejch bublin...kurva ...ty se tak stylizuješ že bych se okotil...
29.01.2006 05:01
flétnistka
eliah bruno napsal(a):
buď rád- že necituji tebe...tvy definice....jimž sem se smál... tvá kritika spočivala v součtu zelenejch bublin...kurva ...ty se tak stylizuješ že bych se okotil...
A mohla bych jedno veselý, mourovatý kotě dostat ?
29.01.2006 10:47
Zamračený_mnich
Hle, strarý švec zmohl se alepoň ke kocení.
29.01.2006 21:49
Lu_Po
to je krásná ukázka stylu staromládeneckých intelektuálů .....
31.01.2006 20:29
Zrzavý_kotě
flétnistka napsal(a):
A mohla bych jedno veselý, mourovatý kotě dostat ?
:)
15.02.2006 12:05
Micha
Ja bych se tak trochu k Mnichovi pridala, sice sem tu uplne nova a neznam jeste vazby a reakce mezi vami, ale to co jsem stihla precist, vcetne reakci, me tak trochu rozesmutnelo. Nejsem ani zadnej velkej spisovatel, ale taky nejsem bez citu a rozum mi taky nejakej dali....takze jsem si myslela, ze pisalci (zde) pisou, protoze je to bavi, chteji sdelit sve pocity, smutky a radosti, nekdy se snazi dosahnout urcite kvality sveho dila, a urcite se nebrani konstruktivni kritice, nic mene komentare, ktere si obcas prectu by autor snad radsi ani nikdy nemel psat.

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)