Téma #143
Autor:LISKA
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:15.01.2006 13:43
Počet návštěv:2208
Počet názorů:179

chceme tvořit, nebo se hecovat?
Mám pocit, že nad tím co napsal Logik v odkazu k básni  .. já vím,
je dost důležité.Jsem na Liteře teprve krátce, ale rozhodně nevidím žádnou  snahu vzájemně si pomáhat. Pár lidí se hádá o čemkoliv a pár si navzájem pochlebuje. Kdo napíše něco slušnějšího, pošle to pod jiným nikem na Totem. Tedy kromě urvisu, ten si za sebou stojí.

Názory
19.01.2006 06:28
Repulsion
Ty jsi nepolepšitelný mrťafa...
19.01.2006 07:47
Wopi
Břízo! To neni pravda!! Já jsem naříkal, že je server bez antikoncepce!! Jako admin bych měl přitom ochranné pomůcky dostávat zdarma! Zvlášť má-li dojít ke styku s uživateli!
19.01.2006 07:48
karel_letoun
Vladimír Ochrana napsal(a):
Nemyslím si, že je Literra tyjátrem falešných a agresivních pseudomoralistů. Své námitky bych shrnul do tří bodů:

1/ v posledních měsících dost poklesl průměr úrovně vkládaných děl,

2/ Literra se zdá býti bezkoncepční,

3/ tahle diskuze jako všechny předchozí začíná ztrácet smysl, neboť
opět se nedochází k závěrům a činům, jen je možno přihlížet
generalizovaným výlevům různých táborů či jedinců
1) Pokud to dokážeš objektivně posoudit, tak jseš fakt machr.
2) To se zdá tobě. Mě se to nezdá.
3) Společnost se skládá z jednotlivců nebo z táborů jednotlivců, co bys chtěl víc?

bříza napsal(a):
:)

takže shrňme happening:

1) Hunk tento server považuje za neperspektivní a debatu za ztrátu času - proto se jí plamenně zůčastní.

2) Repulsion by v podstatě podpořil něco velmi podobného tomu, co jsem navrhl, pokud by to napadlo jeho.

3) Stanislav je spokojen se současným stavem, proto by podpořil změny, pokud by je prosazoval někdo jiný, než já, či Logik.

4) Logik naznačuje, že současná rada je neschopná a nabízí se, že by převzal její funkci.

5) Karel Letoun se cítí opomíjen.

6) Wopi, jako hlavní admin naříká, že je server bez koncepce.
-----

- cítíte tu KRÁSU ?!?! Tu plnost života ? :) Na JAKÉM JINÉM SERVERU se takováhle věc může podařit ?

:))))))))))))))))))))))))))))))))
3) Standa je fajn, na Standu mě nešahejte.
5) Vůbec se necítím opomíjen, jak můžeš vědět, co cítím?
6) Wopi je machr největší, vždacky má pravdu a při sebemenší příležitosti mě buzeruje a vyhrožuje mě, že mě zablokuje. A jestli naříká, jeho problém. Já se směju.
Ať žije Wopi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.01.2006 19:32
stanislav
bříza napsal(a):
:) takže shrňme happening: 1) Hunk tento server považuje za neperspektivní a debatu za ztrátu času - proto se jí plamenně zůčastní. 2) Repulsion by v podstatě podpořil něco velmi podobného tomu, co jsem navrhl, pokud by to napadlo jeho. 3) Stanislav je spokojen se současným stavem, proto by podpořil změny, pokud by je prosazoval někdo jiný, než já, či Logik. 4) Logik naznačuje, že současná rada je neschopná a nabízí se, že by převzal její funkci. 5) Karel Letoun se cítí opomíjen. 6) Wopi, jako hlavní admin naříká, že je server bez koncepce. ----- - cítíte tu KRÁSU ?!?! Tu plnost života ? :) Na JAKÉM JINÉM SERVERU se takováhle věc může podařit ? :))))))))))))))))))))))))))))))))
to je pěkná a vydatná sumarizace, ale schází mi tam citelně bod sedm, a to 7) bříza.
opomenout v sumáři tohoto debatéra jářku tělem i duší jaksi celou věc posouvá do neobjektivna! malá zmínečka o tomto amatérském literátovi pod bodem dva mi nestačí! i když chápu břízovu skromnost. ale stejně doporučuju sumář přehodnotit a doplnit.
19.01.2006 20:11
bříza
Stanislave- styď se ! Již Repulsion psal, že lze předpokládat u průměrně inteligentního recipienta, když cosi píše SUBJEKT, pochopí, že jeho vyjádření je ryze SUBJEKTIVNÍ. Monty ho sice zkusila vyvést z omylu - ale od té doby předpokládám obecnou INFORMOVANOST v této věci zde na Litéře. :) Takže pochop, že NEOBJEKTIVNÍ vyjádření do NEOBJEKTIVNA posouvati lze s podobným úspěchem, jako učit Einsteina fyzice.
19.01.2006 20:51
stanislav
no jó, zase je tady někdo chytrej jak rádijo. Učit Ajnštajna, to by normálního čéka nenapadlo. a chytat někoho za slovo je vošklivý, styď se! hihi... se ze všeho dycky umně vykroutíš!
19.01.2006 20:55
karel_letoun
Bříza se mě zdá taky dobrej, ještě nevím, já ho neznám, ale NESMÍ MĚ ŠAHAT NA STANDU !!!!!!!!
19.01.2006 20:57
stanislav
břízo, nešahej na mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.01.2006 20:58
karel_letoun
Břízo, je ti to jasný? NEŠAHAT NA STANDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.01.2006 04:55
Standa
karle, jsem tvým dlužníkem! moc jsi mě pomohl proti intelektuální přesile.
20.01.2006 10:18
karel_letoun
Já se rád zastanu dobrej lidí v jejich spravedlivý věci. A přesily se neleknu.
21.01.2006 20:18
Raimund Jezu
Vladimír Ochrana napsal(a):
Nemyslím si, že je Literra tyjátrem falešných a agresivních pseudomoralistů. Své námitky bych shrnul do tří bodů:

1/ v posledních měsících dost poklesl průměr úrovně vkládaných děl,

2/ Literra se zdá býti bezkoncepční,

3/ tahle diskuze jako všechny předchozí začíná ztrácet smysl, neboť
opět se nedochází k závěrům a činům, jen je možno přihlížet
generalizovaným výlevům různých táborů či jedinců
A´t je to , jak chce, zítra to bude jistě lepší :-}
21.01.2006 20:40
karel_letoun
Nebo horší, ale já sem optimista - bude to o moc lepší.
22.01.2006 12:48
Vích
Mě se tu líbí. Jsem tu celkem nový, tak časy, kdy to tu bylo, jak říkáte, skvělý, nepamatuju. Je to tu hodně rozrůzněný - začátečníci, pokročilí, profíci, egoisti, submisivci, grafomani a blogeři, partičky, ti co napíšou jednou za rok, ti co dávají tipy, ti co je ze zásady nedávají, levičáci, pravičáci, grínpísáci, holky a kluci, mamky a taťkové, androšové, erotomani, dekadenti, romantici, negativisti, pozitivisti, naivisti, cynici ... A vlastně se navzájem křížem krážem komunikují. Někdy by člověk čural, když se dostane do klinče ta správná dvojka, někdy to naopak pohladí. Mě by se líbily světlejší a jasnější odstíny košilek, jinak dobrý.
26.01.2006 18:24
Zamračený_mnich
Víchu, tvůj výčet rozrůzněnosti je trefný!
Ze zásády jsem se našel...
26.01.2006 19:55
Vích
Pro mnicha :-), no já to psal hlavně na sebe, doufám, že zabírám aspoň 7 skupin.
15.02.2006 12:17
Micha
Víchu taky jsem se nasla...s tim opravdu souhlasim...takze jen reste panove a damy a diskutujte...fakt je ten, ze to tu docela zije, coz se zas libi me, i kdyz ja jsme spise clovek mirumilovny tak mi nekdy to "curani" trochu nesedi a velice rada se nechavam hladit :-).
16.02.2006 11:13
karel_letoun
Hlavně nešahejte na Standu.
Ať žije Wopi !!!!
16.02.2006 13:50
stanislav
ne. Urvisu alias Doktore Bolíto, tebou doporučovanou léčbu a metodu, jak na rýmičku, jsem obešel obloukem. zůstal jsem u horkého čaje a šátečku kolem krku. Též mi velmi pomohl Repulsionův excelentní léčivý obraz KOČIČKA....
18.02.2006 13:17
karel_letoun
Jestli seš Stando marod tak tě lituju. Já dycky léčil nachlazení a chřipku flaškou, ale posledně, je to asi čtvrt roku, to nezabralo, tak budu muset sehnat jinej recepis. Ale česnek do prdele, to ne, to fakt ne. Ten čaj je asi ze všeho nejlepší.
Ať žije pivo !!!
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)