Téma #1308
Autor:Pepík z Hudlic
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:23.02.2018 17:32
Počet návštěv:1586
Počet názorů:45

Názory

Často jsem překvapen, že na některé příspěvky není žádný názor. Přece nějaký názor na přečtený text musí čtenář mít. Buď se mu líbí nebo ne. Nemusí hned dávat tip, ale vyjádřit svůj dojem, třeba smajlíkem nebo antismajlíkem. Nebo napsat hezky napsáno. či To mě pobavilo., v opačném případě třeba S tím nesouhlasím. nebo třeba Napsal/a bych to jinak. prostě jakákoli reakce. Ale pokud má text 0 reakcí? Znamená to, že ve čtenáři opravdu nic nezanechal?

Názory
14.03.2018 17:54
Pepík z Hudlic
Akorát nevím, co jsou bany. :-)
15.03.2018 12:46
Lee
ban je z angličtiny, je to nějaký zákaz... v češtině se to používá v případě, že majitel/provozovatel nějaké internetové aplikace zamezí nebo omezí uživateli přístup.. např. zakáže mu psát na fóra, zablokuje mu nick atd.
15.03.2018 19:40
Pepík z Hudlic
Aha. Tak to by se opravdu zrušit mohlo.
16.03.2018 09:23
slunečnice
Lee napsal(a):
A co zrušit bany a pozvat sem lidi co odešli? :D
Tak to by se mi moc nelíbilo. Vrátili by se ti, kteří to tu před časem rozvrátili.
16.03.2018 09:51
Pepík z Hudlic
Bohužel nevím, jak moc to rozvraceli. Ale pokud to teď bez nich funguje dobře, tak to nechme tak. :-)
17.03.2018 18:27
somo
tady to vzdycky rozvrati jenom wopi. stejne jako na pismaku armin (adminA)
18.03.2018 09:13
slunečnice
somo napsal(a):
tady to vzdycky rozvrati jenom wopi. stejne jako na pismaku armin (adminA)
Měla jsem na mysli jiné elementy, ale to je samozřejmě jen můj názor a tudíž můj problém a problém tohoto serveru to nevyřeší.
19.03.2018 13:14
Pepík z Hudlic
Tak nechme všechny elementy v klidu a užívejme si to!
23.03.2018 11:39
Andrew Maxwell
somo napsal(a):
tady to vzdycky rozvrati jenom wopi. stejne jako na pismaku armin (adminA)
jojo, tvoje moudro o wopim tu chybělo, díky orane
24.03.2018 19:45
somo
Andrew Maxwell napsal(a):
somo napsal(a):
tady to vzdycky rozvrati jenom wopi. stejne jako na pismaku armin (adminA)
jojo, tvoje moudro o wopim tu chybělo, díky orane
dyt je to pravda. jaky pan. a podle toho to tu vypada. :)
25.03.2018 10:17
alex
...taky si myslím, že wopi nebyl tím rozkladným elementem, ale teď už je to jedno
26.03.2018 20:11
ursi
Není, já pořád doufám, že Literra vstane z mrtvých, když jsou ty Velikonoce.
27.03.2018 09:52
Lee
ursi napsal(a):
Není, já pořád doufám, že Literra vstane z mrtvých, když jsou ty Velikonoce.
neměli jsme ji zavřít na tři dny do nějaký jeskyně?
27.03.2018 14:52
slunečnice
Pokud by se tady měla vrátit Rybáková se všemi svými nicky a altrenicky a "psycholog" "Narvah" alias "wolfie" se svými urážkami a podrazy a další " skvosty, které rozvátily tento server. asi by odešli zase jiní lidé.
Do jeskyne si uzavřete tyto "literární a morální génie" a jejich "lůzry" jak se sami označili a nejlépe počkejte ještě sto let, než je pustíte ven. Pak to spoustě lidi tady bude už určitě jedno.
27.03.2018 15:27
Pepík z Hudlic
No, já bych sto let nečekal. Chtělo by to nějaký jarní průvan, aby se to provětralo, ne? A potom zahřívání dobrých členů na jarním sluníčku. :-)
27.03.2018 15:34
Lee
to byl vtip, ježíš po třech dnech vstal z mrtvých.. byl to sice hrob a ne jeskyně, ale já si to v hlavě představuju jako jeskyni.

Rybákovou neznám, ale myslím si, že dej člověku rybu, nasytíš ho na den, dej mu rybákovou, nasytíš ho na celý život.

jinak mi přijde, že stačí když přijde řeč na narvaha a literra ožívá. když se oklikou přes želví vesnici a sloní můstek vrátím k ježíšovi, toho taky ukřižovali, zavřeli do jeskyně a potom na něj tisíce let vzpomínali. zrovna dneska mi nějaká pani dala letáček, ať přijdu na vzpomínku na vzkříšení pána ježíše krista.
27.03.2018 16:04
slunečnice
Viktorii Rybákovou uzrčitě znáš a co se týče narvaha je to člověk bez morálního kreditu. Klidně mu vyříď že jsem ještě neumřela a že si opravdu to, co mi před desíti lety s Rybákovou provedli velmi dobře pamatuju.
27.03.2018 17:47
somo
narvah ale dobre pise.
27.03.2018 18:40
slunečnice
somo napsal(a):
narvah ale dobre pise.
Jestli máš na mysli smyšlená udání, pomlouvačné maily nadávky do krav a další zvířeny a veřejné útoky na moji osobu s dotazy , kdy chcípnu, tak to by mu šlo, jen ty pravopisné chyby a útoky mimo mísu ty mu moc nevyšly. Morálka ta mu chybí úplně. Nesvěřila bych mu jako psychologovi ani žížalu. Nic pořádného jsem od něj nečetla. Tož tak strýcu. .-)
27.03.2018 21:29
Pepík z Hudlic
Nerad bych, aby moje zamyšlení o tom, že lidi málo píšou názory, skončilo tím, že se na různé lidi bude plivat. Nechme stranou kdo co a zabývejme se tématem. Jak jsem už napsal, když si dá někdo práci přečíst příspěvek, udělat smajlík či antismajlík nebo napsat Hezký nebo Nic moc mu zabere pár vteřin.
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)